Поліцейський патруль• 28 мая в 18:08
Підкажіть порадою. Аеропорт Краків або Кошице? Через Польщу або Словакі
Дівчатка, що обрати. Запитую і раджусь бо будуть їхати бабуся з внуком. З києва. бабусі 67 , внуку 10. він наче все соображає. Але. Щоб менше нервів. Не були за кордоном. Вже деяку інформацію читала
1. Через Польщу. Потяг Київ-Перемишль, потім аеропорт Краків. прикордонний контрол на вулиці. Доїзд до Кракова, потім аеропрт
2. Через Словакію. Київ- Чоп. Чоп -Кошице або Братислава. Але пересадка в Україні.
хто може літав через аеропорти і взагалі свою думку. Дуже потрібно ваша порада
дякую
Результат:
вже голосів:
4 (33.33%)
Краків
4 (33.33%)
Інший варант
2 (16.67%)
Кошице
2 (16.67%)
Братислава
ПироженкА• 28 мая в 18:10
я летала через кошице. с вокзала ходит прямой тролейбус. не сложно разобраться. аэропорт маленький понятный
Chaterbox• 28 мая в 18:26
Может отталкиваться от поезда по Украине? на какой проще билеты купить?
на сына разрешение на выезд оформили?
Поліцейський патруль
• 28 мая в 18:29
Ответ дляChaterbox
на сына разрешение на выезд оформили?
так
Chaterbox• 28 мая в 18:30
Ответ дляПоліцейський патруль
так
З Перемишля можна автобусом сразу в аеропорт.
Брюлик в стразах• 28 мая в 18:46
Для бабусі з валізами, яка вперше за кордоном, це буде той ще квест : потяг до Перемишля, контроль на вулиці 1-2-3 години, потяг до Кракова, автобус до аеропорта. Усюди встигни і не загубись.
Шукайте прямий автобус з Перемишля до аеропорту. А ще краще прямий з України, якщо їдете з умовного Львова чи Рівне.
Побачила, що ви з Києва.
Навіть не знаю. Я поки добираюсь у відрядження шляхом Київ-Перемишль-Краків-Франкфурт, то вже нічого не хочу. І це у мене невеликий рюкзак, знання мов, і за кордоном сотий раз.
Може, якщо у відпустку, прямий до Кишиніва? Звідти багато літають чартерів
Побачила, що ви з Києва.
Поліцейський патруль
• 28 мая в 18:49
Ответ дляБрюлик в стразах
Побачила, що ви з Києва.
так. ви праві. я це все уявляю. автобус аби знати що встигнуть.
Брюлик в стразах• 28 мая в 18:51
Ответ дляПоліцейський патруль
А куди їдуть? Якщо мета ´на море відпочити´ , то , імхо, найзручніший варіант для вашої компанії Болгарія: у Києві посадили , у Болгарії біля готелю висадили
Мелочунь• 28 мая в 18:53
Я літала і з Кракова, і з Кошиць, і з Жешува, і з Катовіце.
Краківський з цих найбільший, і рейсів найбільше, і напрямків. Досить зручно влаштований і є неї невеличкий дьютіфрі.
Їхати від кордону години 4, приблизно.
До Кошицького їхати від кордону години 2. Але там півтори каліки напрямків. Хіба що чартер з пакетним туром. Маленький, зрозумілий, заблукати нема де. До нього ходить зручний автобус від вокзалу.
Найбільший ап з найближчих - Будапешт. Звідти вже хоч куди.
Зручно потягом з Києва.
Їхати від кордону години 4, приблизно.
Зручно потягом з Києва.
КонФФетОшка• 28 мая в 19:00
Посмотрите Будапешт. Есть прямой поезд из Киева. Как доехать до аэропорта тут вам подскажут.