Аноним_• 29 мая в 07:38
А есть ли вареная сгущенка с закруткой?
Как на майонезе соусах?
хутряна володарка• 29 мая в 08:03
Ответ дляБЦАшка
Ичня в Сильпо
То ви мабуть плутаєте зі згущенкою з какао, бо саме варену іриску в таких пакуваннях не продають взагалі.
Аноним_
• 29 мая в 08:15
Ответ дляхутряна володарка
Ириска и вареная сгущенка разное
хутряна володарка• 29 мая в 08:27
Ответ дляАноним_
Ириска и вареная сгущенка разное
Це одне і теж взагалі-то, навіть чат gpt це знає)
варене згущене молоко називають ’ірискою’ або ’ірисковим згущеним молоком’. Це продукт, отриманий шляхом додаткового варіння згущеного молока, що надає йому характерний карамельний смак і тягучу текстуру.
хутряна володарка• 29 мая в 08:30
Ответ дляТочу ляси
Вацак
Немає у Вацак такого і в жодного виробника згущенки немає іриски в пластикових пакетах, лише в жестяних або скляних банках.
Точу ляси• 29 мая в 08:45
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
фото
Автор хоче ’Как на майонезе соусах?’
Я инженер, меряю от 1• 29 мая в 08:45
Ответ дляТочу ляси
Автор хоче ’Как на майонезе соусах?’
Крышка закручивается
Я инженер, меряю от 1• 29 мая в 08:48
Ответ дляТочу ляси
Автор хоче ’Как на майонезе соусах?’
В кульках , только сырая, как она ее выдавит
Я инженер, меряю от 1• 29 мая в 08:50
Ответ дляТочу ляси
Таку але варену
Так ее не выдавить)))
Точу ляси• 29 мая в 08:51
Ответ дляхутряна володарка
Про пластикові пакети жодного слова в тексті автора
хутряна володарка• 29 мая в 09:28
Ответ дляТочу ляси
Автор пише, що такі як майонезні соуси, у 99% майонезні соуси пакують у пластикові упаковки.
Точу ляси• 29 мая в 09:29
Ответ дляхутряна володарка
Але ж в склі теж є повно
хутряна володарка• 29 мая в 09:32
Ответ дляТочу ляси
Але ж в склі теж є повно
Ну тоді це питання до автора, уточнити, яку саме упаковку вона мала на увазі. Хоча дивно, якщо вона не бачила іриски в склі, її повно в усіх магазинах.
Аноним_
• 29 мая в 10:47
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Да у нас есть с мальчиком)))
Вареная?где?
Аноним_
• 29 мая в 10:49
Такая закрутка вареная сгущенка кто знает?
Очень удобно пользоваться, хватает на долго, сырая надоело хочется вареной
Аноним_
• 29 мая в 10:50
Ответ дляхутряна володарка
Ириска это какая то пародия на варёную сгущёнку. Когда сгущёнку сварить она не такая коричневая , а ириска по виду на кака..ку похожа
Аноним_
• 29 мая в 10:50
Ответ дляхутряна володарка
Да так именно. Большинство людей меня поняли
хутряна володарка• 29 мая в 10:52
Ответ дляАноним_
Тут я з вами погоджуюся, на смак мені теж вона не подобається, я купую в жестяних банках Метро Шеф і варю, мені вона найсмачніша, така як була в дитинстві, раніше ще Рогачов була, але тепер у нас їїне продають. Пробувала варити Ічню і ту що з хлопчиком, по смаку не те зовсім, що було раніше.
Аноним_
• 29 мая в 10:53