Мания-Величия• 21 апреля в 22:31
Баклажаны в аэрогриле или может замариновать?
запекла но недопекла кружочками. чтио придумать чтобы вкусно?
Плету корзинки• 21 апреля в 22:44
Я лодочки с фаршем очень вкусно готовлю в аэрогриле..но вы их уже порезали кружочками(
Оскорбляю всячески• 21 апреля в 23:14
Ответ дляПлету корзинки
Можно рецепт ,пожалуйста
Плету корзинки• 21 апреля в 23:19
Ответ дляОскорбляю всячески
Можно рецепт ,пожалуйста
Ложкою виймаю серединки.
Залишаю шкірку і +- 1 см.
Самі баклажани в аерогрилі 15-20 хв.смажаться.
Я на сковороді смажу в цей час фарш ( в мене телятина), цибулю та маленькими шматочками серединки баклажанів. Трохи томатної пасти, перець чорний, сіль, мускатний горіх та часник.
Все це кладу в лодочки і в аерогриль ще на 10-15-20 хв. Зверху пармезан ( можна, мабуть,і інший, я просто в Італії, то в мене його багато))
Залишаю шкірку і +- 1 см.