Фіфачка• 29 мая 2025

Дозі продовжуються? Ніяк не може настати весна…

ОдинРазНадетое• 29 мая 2025
Ответ дляАсобеннАя
І мені такого побажайте
И вам желаю. Резкого такого. Знаете когда идёшь красивая а потом хреняк и мокрая
И высыхаешь под кондерами
Молясь чтоб не заболеть
АсобеннАя• 29 мая 2025
Ответ дляВсюди влазю
Цікаво, де я писала про спеку? Під час спеки я вдягаю топ. Футболку ношу в комфортну погоду. +15 — об´єктивно некомфортна погода для футболок і шортів. Проблеми зі здоров´ям якраз у тих, кому спека все, що вище 10 градусів
Вище 25,то вже жара
ОдинРазНадетое• 29 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
В дощ набагато простіше щось робити, ніж в спеку.
І поїхати кудись, і фізично, та й мізки краще працюють, ніж в жару.
Не дарма ж по сан.нормам при температурі +28 робочий час скорочується вдвічі. Норми ж не дурні складали.
И погулять хорошо можно. В ветер
Дуже дуже вумна• 29 мая 2025
Ответ дляБабуся мороз
От ми такі дурні тут живемо,елементарних речей не знаємо.
Ви розумієте хоч щось про рівень стояння грунтових вод?
Боже, зробіть собі грядки високі, як в усьому світі роблять, і не мучтеся.
Невже ви вважаєте, що єдина така в світі з поганим дренажем?
Хоча комусь простіше нити і жалітись на погоду, а не вирішувати проблему.
Бабуся мороз• 29 мая 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
До речі мене дивують люди з претензіями на той дощ. В нас в Україні дуже часто були холодні дощові літа. Завжди той дощ починався в кінці весни і ляло до липня.
І такі холодні дощові літа для України не рідкість. Дивно як люди забувають скоро минуле, яке було впродовж останніх 10 років наприклад
Дивно,як люди живуть лише в своїй ракушці .
В мене поряд дуби столітні повсихали,а в мене в підвалі вода стояла.
Бо місяць дощів .
Про 30 сортів колекційної картопля,яка благополучно згнила,я вже й не згадую.
Фермери зараз пересівають поля,бо багато насіння від холоду і дощів пропало.
Але кому я це пишу?
ОдинРазНадетое• 29 мая 2025
Ответ дляБабуся мороз
Бо місяць дощів .
Але кому я це пишу?
Они теперь от ветра могут и упасть
Но, как сказали, судьба такая
АсобеннАя• 29 мая 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Накаркайте більше)
Дуже дуже вумна• 29 мая 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Интересно, те кто задыхается в жару
Как вам когда резкая смена погоды?
Когда полдня ’находит’
Давление скачет, голова болит

Че вы о таком молчите?
Мені набагато простіше випити таблетку корвалтаба на зміну погоди і потерпіти пару годин, ніж все літо існувати від кондиціонера до кондиціонера, бо надворі можна яєшню без плити смажити.
Аноним ФЕЯ• 29 мая 2025
Ответ дляАсобеннАя
Накаркайте більше)
Ок. Каркаю🤷🏼‍♀️
Звичайне дощове літо. Так, не приємне, але це не вперше таке.
АсобеннАя• 29 мая 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
А дела кто сделает если недели дождь?
Тося прийде і зробить)
ПриснитсяЖЕ• 29 мая 2025
Ответ дляАкуна_Матата
Ничего,ещё немного потерпеть и наступит обычная весенняя погода +19 ночью и +28 днём.
Не надо пожалуйста. Мы все еще под впечатлением от прошлого лета, с +40 в тени и с отключенным светом. И одним дождем за три месяца.
Ms. При теле• 29 мая 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Душка з ядом. Ви всі не працюєте?
Ну діти звичайно не працюють, а ми працюємо. З дому. Тож вільні, як птахи. Об 11 десь піду перевірю почту, може зроблю пару дзвінків, а там вже й обід. А там подивимось, може, якщо дощ лити не буде, вийдемо з сестрою ї подругою посидим, поїмо, потеревеним. Далі поки не загадую. А у вас що? Коли на роботу? А там що? А після роботи що будете робити?
АсобеннАя• 29 мая 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Душка з ядом. Ви всі не працюєте?
Від роботи коні дохнуть
ОдинРазНадетое• 29 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Подождите, вы не работаете? Терпеть на работе 2 недели подряд- классное удовольствие
Дуже дуже вумна• 29 мая 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
И погулять хорошо можно. В ветер
А з вітром вже що не так???
Люди, вам і дощ не такий, і вітер, і прохолода...
Може, вам з сауни не вилазити? Ідеально ж - +40, дихати нічим, вітру нема, можна голою ходити...
Тоді бажаю вам такої сауни постійно, щоб ви щасливі були.
ПриснитсяЖЕ• 29 мая 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Так, але в Україні це ніколи не було вихідним днем. А у нас вихідні і сьогодні, і завтра
Мы за вас очень рады, но не от всего сердца . У нас уже четвертый год нет никаких праздников и выходных и очень мило на месте новоявленных ’тирольчанок’ нам это тыкать при каждом удобном случае.
АсобеннАя• 29 мая 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
дозі - на порозі,
а весна? В дорозі
Думаю дозі,то не дощі,а просто ДОСі.Але мені ваше ДОЗІ зайшло)
ОдинРазНадетое• 29 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
А з вітром вже що не так???
Холодный
В лицо
Когда в капюшоне
Прическе хана

Все так
Дуже дуже вумна• 29 мая 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Працюю.
АсобеннАя• 29 мая 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
И высыхаешь под кондерами
Молясь чтоб не заболеть
То так буває під старість і дощ заважає
Дуже дуже вумна• 29 мая 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Холодный
В лицо
Когда в капюшоне
Прическе хана

Все так
Тоді вам краще ніколи з квартири не виходити.
Це ж жах який: на дворі стільки стресу - і вітер буває, і дощ, і погода прохолодна... ужас-ужас.
АсобеннАя• 29 мая 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ок. Каркаю🤷🏼‍♀️
Дозі прийди!
17bob• 29 мая 2025
Ответ дляМіняйловна
Шо дозі?
Ох уж ці дозі!!!))
Чекаю завтра• 29 мая 2025
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Читайте внимательней. Я написала, что Вознесение «никогда» не было выходным днем, даже до войны…
17bob• 29 мая 2025
Ответ дляАсобеннАя
Ага,одразу осінь буде.А літо зимою
Сентябрь обещают жарким - лето сдвигается!
АсобеннАя• 29 мая 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Холодный
В лицо
Когда в капюшоне
Прическе хана

Все так
Мабуть 20 метрів в секунду?
Акуна_Матата• 29 мая 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Для Одессы это нетипично, лето обычно начинается в апреле.
Аноним ФЕЯ• 29 мая 2025
Ответ дляАкуна_Матата
В нас на заході такі літа часто бувають.
АсобеннАя• 29 мая 2025
Ответ для17bob
То так вже давно,в погоди свій календар.
17bob• 29 мая 2025
Ответ дляАсобеннАя
Єссесенно!!!