Фіфачка• 29 мая в 08:14
Дозі продовжуються? Ніяк не може настати весна…
ОдинРазНадетое• 29 мая в 08:49
Ответ дляАсобеннАя
І мені такого побажайте
И вам желаю. Резкого такого. Знаете когда идёшь красивая а потом хреняк и мокрая
И высыхаешь под кондерами
Молясь чтоб не заболеть
И высыхаешь под кондерами
Молясь чтоб не заболеть
АсобеннАя• 29 мая в 08:49
Ответ дляВсюди влазю
Цікаво, де я писала про спеку? Під час спеки я вдягаю топ. Футболку ношу в комфортну погоду. +15 — об´єктивно некомфортна погода для футболок і шортів. Проблеми зі здоров´ям якраз у тих, кому спека все, що вище 10 градусів
Вище 25,то вже жара
ОдинРазНадетое• 29 мая в 08:50
Ответ дляДуже дуже вумна
В дощ набагато простіше щось робити, ніж в спеку.
І поїхати кудись, і фізично, та й мізки краще працюють, ніж в жару.
Не дарма ж по сан.нормам при температурі +28 робочий час скорочується вдвічі. Норми ж не дурні складали.
И погулять хорошо можно. В ветер
Дуже дуже вумна• 29 мая в 08:50
Ответ дляБабуся мороз
От ми такі дурні тут живемо,елементарних речей не знаємо.
Ви розумієте хоч щось про рівень стояння грунтових вод?
Боже, зробіть собі грядки високі, як в усьому світі роблять, і не мучтеся.
Невже ви вважаєте, що єдина така в світі з поганим дренажем?
Хоча комусь простіше нити і жалітись на погоду, а не вирішувати проблему.
Бабуся мороз• 29 мая в 08:50
Ответ дляАноним ФЕЯ
До речі мене дивують люди з претензіями на той дощ. В нас в Україні дуже часто були холодні дощові літа. Завжди той дощ починався в кінці весни і ляло до липня.
І такі холодні дощові літа для України не рідкість. Дивно як люди забувають скоро минуле, яке було впродовж останніх 10 років наприклад
Дивно,як люди живуть лише в своїй ракушці .
В мене поряд дуби столітні повсихали,а в мене в підвалі вода стояла.
Бо місяць дощів .
Про 30 сортів колекційної картопля,яка благополучно згнила,я вже й не згадую.
Фермери зараз пересівають поля,бо багато насіння від холоду і дощів пропало.
Але кому я це пишу?
Бо місяць дощів .
Але кому я це пишу?
ОдинРазНадетое• 29 мая в 08:51
Ответ дляБабуся мороз
Бо місяць дощів .
Але кому я це пишу?
Бо місяць дощів .
Але кому я це пишу?
Они теперь от ветра могут и упасть
Но, как сказали, судьба такая
АсобеннАя• 29 мая в 08:52
Ответ дляАноним ФЕЯ
Накаркайте більше)
Дуже дуже вумна• 29 мая в 08:52
Ответ дляОдинРазНадетое
Интересно, те кто задыхается в жару
Как вам когда резкая смена погоды?
Когда полдня ’находит’
Давление скачет, голова болит
Че вы о таком молчите?
Как вам когда резкая смена погоды?
Когда полдня ’находит’
Давление скачет, голова болит
Че вы о таком молчите?
Мені набагато простіше випити таблетку корвалтаба на зміну погоди і потерпіти пару годин, ніж все літо існувати від кондиціонера до кондиціонера, бо надворі можна яєшню без плити смажити.
Аноним ФЕЯ• 29 мая в 08:53
Ответ дляАсобеннАя
Накаркайте більше)
Ок. Каркаю🤷🏼♀️
Звичайне дощове літо. Так, не приємне, але це не вперше таке.
АсобеннАя• 29 мая в 08:53
Ответ дляОдинРазНадетое
А дела кто сделает если недели дождь?
Тося прийде і зробить)
ПриснитсяЖЕ• 29 мая в 08:54
Ответ дляАкуна_Матата
Ничего,ещё немного потерпеть и наступит обычная весенняя погода +19 ночью и +28 днём.
Не надо пожалуйста. Мы все еще под впечатлением от прошлого лета, с +40 в тени и с отключенным светом. И одним дождем за три месяца.
Ms. При теле• 29 мая в 08:55
Ответ дляЧекаю завтра
Душка з ядом. Ви всі не працюєте?
Ну діти звичайно не працюють, а ми працюємо. З дому. Тож вільні, як птахи. Об 11 десь піду перевірю почту, може зроблю пару дзвінків, а там вже й обід. А там подивимось, може, якщо дощ лити не буде, вийдемо з сестрою ї подругою посидим, поїмо, потеревеним. Далі поки не загадую. А у вас що? Коли на роботу? А там що? А після роботи що будете робити?
АсобеннАя• 29 мая в 08:55
Ответ дляЧекаю завтра
Душка з ядом. Ви всі не працюєте?
Від роботи коні дохнуть
ОдинРазНадетое• 29 мая в 08:56
Ответ дляДуже дуже вумна
Подождите, вы не работаете? Терпеть на работе 2 недели подряд- классное удовольствие
Дуже дуже вумна• 29 мая в 08:56
Ответ дляОдинРазНадетое
И погулять хорошо можно. В ветер
А з вітром вже що не так???
Люди, вам і дощ не такий, і вітер, і прохолода...
Може, вам з сауни не вилазити? Ідеально ж - +40, дихати нічим, вітру нема, можна голою ходити...
Тоді бажаю вам такої сауни постійно, щоб ви щасливі були.
ПриснитсяЖЕ• 29 мая в 08:57
Ответ дляЧекаю завтра
Так, але в Україні це ніколи не було вихідним днем. А у нас вихідні і сьогодні, і завтра
Мы за вас очень рады, но не от всего сердца
. У нас уже четвертый год нет никаких праздников и выходных и очень мило на месте новоявленных ’тирольчанок’ нам это тыкать при каждом удобном случае.
АсобеннАя• 29 мая в 08:57
Ответ дляПультОт_БМВ
дозі - на порозі,
а весна? В дорозі
Думаю дозі,то не дощі,а просто ДОСі.Але мені ваше ДОЗІ зайшло)
ОдинРазНадетое• 29 мая в 08:58
Ответ дляДуже дуже вумна
А з вітром вже що не так???
Холодный
В лицо
Когда в капюшоне
Прическе хана
Все так
В лицо
Когда в капюшоне
Прическе хана
Все так
Дуже дуже вумна• 29 мая в 08:58
Ответ дляОдинРазНадетое
Працюю.
АсобеннАя• 29 мая в 08:59
Ответ дляОдинРазНадетое
И высыхаешь под кондерами
Молясь чтоб не заболеть
И высыхаешь под кондерами
Молясь чтоб не заболеть
То так буває під старість і дощ заважає
Дуже дуже вумна• 29 мая в 09:00
Ответ дляОдинРазНадетое
Холодный
В лицо
Когда в капюшоне
Прическе хана
Все так
В лицо
Когда в капюшоне
Прическе хана
Все так
Тоді вам краще ніколи з квартири не виходити.
Це ж жах який: на дворі стільки стресу - і вітер буває, і дощ, і погода прохолодна... ужас-ужас.
АсобеннАя• 29 мая в 09:02
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ок. Каркаю🤷🏼♀️
Дозі прийди!
Чекаю завтра• 29 мая в 09:07
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Читайте внимательней. Я написала, что Вознесение «никогда» не было выходным днем, даже до войны…
АсобеннАя• 29 мая в 09:10
Ответ дляОдинРазНадетое
Холодный
В лицо
Когда в капюшоне
Прическе хана
Все так
В лицо
Когда в капюшоне
Прическе хана
Все так
Мабуть 20 метрів в секунду?
Акуна_Матата• 29 мая в 09:10
Ответ дляАноним ФЕЯ
Для Одессы это нетипично, лето обычно начинается в апреле.
Аноним ФЕЯ• 29 мая в 09:11
Ответ дляАкуна_Матата
В нас на заході такі літа часто бувають.
АсобеннАя• 29 мая в 09:11
Ответ для17bob
Сентябрь обещают жарким - лето сдвигается!
То так вже давно,в погоди свій календар.