Астоновитесь!• 29 мая 2025

Девочки, помогите! Как ответить мужчине?

Встречаемся 5 месяцев. Все очень мило, интересное общение, хороший интим. Говорим друг другу всякие приятности, но вот признания в любви не было ни с его, ни с моей стороны. Сегодня в переписке пожаловалась на меланхолическое настроение и он спросил: может ты влюбилась? А я и правда, немного влюблена, но не готова первая об этом говорить. Как красиво ответить, чтоб не было чёткого да. Все таки предпочитаю дождаться выражения чувств от мужчины.
Чумачечая_• 29 мая 2025
Ответ дляАстоновитесь!
При чем тут гордыня, просто переписка это не то место, где хочу такие темы поднимать
Так йому і скажіть. Ви чудова, глибока людина! Не приховуйте це. В першу чергу від себе. Якщо він не ваш, то не втримається. Якщо ваш, підходить вам, то відкритість це супер!
Я не чарівниця вам• 29 мая 2025
Ответ дляЧумачечая_
Ну так)) а що вас дивує?
Такие советы...Мужчина на то и мужчина, что первый должен проявиться
Сама купляю квіти• 29 мая 2025
Ответ дляАстоновитесь!
Девочки, чувства есть, но в переписке об этом не хочу, хочу подержать интригу
люди через півроку відносин уже як не одружуються то зоча б з´їжджаються, я ви держите інтригу і до сих пір навіть ні разу одни одному кохаю не сказали. Якась тупо періодична єпля за потреби
Чумачечая_• 29 мая 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Кожний живе як хоче і радить на власний розсуд.
Я не чарівниця вам• 29 мая 2025
Ответ дляЧумачечая_
Звісно, кожен радить, як уміє. Але сказати чоловікові «я тебе люблю», коли він за 5 місяців навіть не натякнув на подібне — ну, це вже радше з розряду «бігти попереду паровоза». Я не з тих, хто витягує слова з чоловіка. Ініціатива в почуттях — це його зона відповідальності.
Не стесняюсь• 29 мая 2025
Ответ дляКокошинЭль
Самовлюбленный он какой-то, сам не говорит, но зато говорит, что вы в него влюбились
Ага..нехорошим пахнет
Чумачечая_• 29 мая 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ваша думка цікава і я вас почула.
Моя думка полягає в тому, що на сьогодні мені самій цікаво відчувати і не цікаво контролювати почуття інших. Я б сказала що я думаю відверто і прислухалася до власних почуттів, такий мій досвід на сьогодні