Я_уеду_жить_в_Лондон!• 29 мая в 22:07
Як продати будинок?
Поради, молитви, лайфхаки?)))
Ще не виставляли, але я уже хвилююся.
Як зробити так, щоб людина прямо відчула, що це саме його місце?
Хочу швидко продати, але за безцінь не можу, і жалко
Це така лотерея, вже голова обертом 😵💫
Ще не виставляли, але я уже хвилююся.
Це така лотерея, вже голова обертом 😵💫
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 29 мая в 22:09
Ответ дляХочу на Балі
Вы же вчера тему создавали!
То не я була
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 29 мая в 22:10
Ответ дляЩира українка
Ну на ті гроші в Лондоні не купите
Ну Лондон різний є, і будинки на продаж також)
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 29 мая в 22:11
Ответ дляЩира українка
Ну на ті гроші в Лондоні не купите
Ааа, прочитала свій нік)))) смішно))))
ФруктЕщеТот• 29 мая в 22:11
По перше - треба правильно сфотографувати.
По друге - опис.
Але саме важливіше - це правильно сформована ціна. Даже якщо це будинок чиєїсь мрії - все одно ціна все вирішує.
По друге - опис.
Щира українка• 29 мая в 22:13
Ответ дляФиктивная
адекватная цена. единственный заговор и молитва и порада)
Я колишній ріелтор, так ціна має значення але не завжди тільки вона. Все залежить від того в якій Ви області, бо в різних областях у ріелторів різна схема роботи, наприклад в Одесі достатньо дати оголошення на ОЛХ, і агенції Вас внесуть у свої бази, у Харкові треба мати власного ріелтора який би рекламував Вашу нерухомість
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 29 мая в 22:14
Ответ дляЩира українка
Київська область
Раздражевская• 29 мая в 22:16
Моя порада, перед кожним переглядом вимити будинок і навести лад на ділянці , сховати все барахло , щоб нічого не валялося не на своїх місцях, гарно провітрити, відкрити штори, щоб було багато світла і повітря . Удачі !
Сирожено_пирожено• 29 мая в 22:17
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Київська область
Якщо гарний будинок, адекватна, ринкова ціна за пару місяців можете продати. Беріть зразу ріелторів, вони вигідно пофоткають.
Щира українка• 29 мая в 22:17
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Київська область
Спробуйте спочатку дати оголошення на усі сайти, подивитесь який буде відгук. Якщо не буде переглядів то є сенс співпрацювати з маклером
Щира українка• 29 мая в 22:20
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Київська область
Ще є сенс дати оголошення на Дом РІА і зробити перевірку (щоб будинок мав помітку перевірений)
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 29 мая в 22:22
Ответ дляЩира українка
Дякую! А що скажете за ексклюзивний договір?
Щира українка• 29 мая в 22:23
Якщо у Вас багато вільного часу, можете звернутись до ріелторів ніби Ви покупець, і дати заявку на схожий будинок. Подивитесь конкурентів і ціни
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 29 мая в 22:24
Ответ дляPrervana
Не пожалейте немного денег - пригласите хоумстейджера и хорошего фотографа. Люди, которые умеют придавать недвижимости привлекательный вид - очень помогают в продаже.
Не знала що у нас є такі люди
Дякую
Бриджит_Фрикандо• 29 мая в 22:25
Гарні фото в сонячний день . Професійна зйомка .
Адекватний опис . Ціна ринкова . Ну і каплю везіння )
Щира українка• 29 мая в 22:27
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
За Київ нічого не можу сказати, в Одесі я б не робила, бо тоді Ваш будинок тільки одна агенція буде показувати, інші не схочуть ділити комісію.
Може зараз прийде хто працює в Києві і підкаже.
Щира українка• 29 мая в 22:28
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Не знала що у нас є такі люди
Дякую
З приводу фото, якщо не будете запропонувати спеціаліста, почитайте як правильно робити. Треба прибрати всі приватні речі, приватні фото, щоб будинок виглядав готовим для нової родини. Ну і звісно чистота
ТаПрямТам• 29 мая в 22:28
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Нет смысла, может к вам с лоха покупатели напрямую придут и купят.
Я так мужу 2 объекта недвиги продала, которые годами висели.
Выбрала лучшие фотки, текст переписала по-нормальному, и вуаля.
А риэлтор на эксклюзиве только бабло брал и ныл, что дорого и надо снижать цену. В итоге продали сами, по цене выше, чем у риэлтора была, и еще снижать просил.
Аннуитет• 29 мая в 22:30
При покупке дома люди обычно смотрят коммуникации, систему отопления, воды, крышу, участок. Косметический ремонт дело такое, у каждого свои вкусы.
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 29 мая в 22:30
Ответ дляТаПрямТам
Круто, що у вас вистачило сміливості і терпіння робити як ви вважаєте за потрібне, респект
ТаПрямТам• 29 мая в 22:31
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ну я сначала не вмешивалась, типа сам разберется, не маленький.
А потом поняла, что дела не будет, и взяла всё в свои руки.
Щира українка• 29 мая в 22:33
Ответ дляТаПрямТам
В этой ситуации попался непрофессиональный риелтор, плюс у Вас есть способности к рекламе. Если автор знает как сделать фото и написать продающий текст, как делать рекламу, вполне может продать сама, но бывает часто люди не умеют делать фото и писать объявления.
Сирожено_пирожено• 29 мая в 22:34
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Тільки позитивні враження.
ТаПрямТам• 29 мая в 22:36
Ответ дляЩира українка
Та это не в Киеве было, там вообще никаких профи не было.
Какой-то местный изображал из себя специалиста по недвижимости и парил мозги. Фотки кстати тоже были не ахти, но я описание максимально правильно сделала. Ну и покупатели пришли те, кому реально надо было.
Щира українка• 29 мая в 22:37
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Питання який ріелтор трапиться і що він буде робити за договором, дасть 1 оголошення в ОЛХ чи буде рекламувати на всіх сайтах, робити розклейку, публікувати в ріелторських групах