Вот бывает купишь случайно что-то , и этот продукт навсегда остается на твоей полочке в ванной) особенно радует когда это что-то не за все деньги мира) когда качество нааамного превышает цену, или когда ты реально вот на все 100 видишь эффект. А не так, чтоб вымазала какую-то баночку на лицо и вообще не поняла, почему она стоила как пара новых туфель)) для меня таким оказались гель мусс от Ла Рош La Roche-Posay Effaclar Purifying Foaming Gel для комби кожи, на лето идеально, про высыпания забываю, был момент когда ничего не помогало и о чудо. Большую банку на скидках можно взять гривен за 600 - но мне хватает года на 1,5 ее.
И универсальный шампунь, к которому постоянно возвращаюсь после всех экспериментов с проф и люкс) Mild by Nature, у нас по 600 грн его продают, но по акции на айхерб бывает по 370 грн , там 473 мл, большая банка)
Аноним ФЕЯ• 29 мая в 23:39
Косметики немаю рекомендацій. Але купила дуже круту пилочку для нігтів на Алі. Вона реально круто точить і придає рівну форму нігтям. Можна дітям старшим, які не дуже вміють собі стригти нігті самі ножицями , або будь кому хто не робить гель, а просто підстригає нігті.
Відеооглядів на ютубі купа.
Leeloo_aloha• 29 мая в 23:41
Vichi Dercos Energy від нього волосся випадати перестало і почало рости більше, стало навіть густішим. І це мені 40 років.
Alienushka• 30 мая в 01:03
Я замовлю слово за червоний шампунь Віши, в червоному флаконі
Перестали сипатися волоси, майже з першого використання
катерина12009• 30 мая в 03:55
Тут всі про шампуні, то мені зайшли від клоран, зараз півонією дуже подобаєьться. З ромашкою має супер аромат на волоссі. В косметиці купа мастехевів але всі люкс і проф ’за дорого’ Є декілька засобів з сефори з недорогих і все. З того що десь вихоплює це тональні всякі від бекка від флюіду до коректору і основи.
катерина12009• 30 мая в 04:01
Ще недавно я психонула і вирішила що по 12-15 тис за фарбування та ну нафік і купила краску гарнье - ні зрозуміло, що то був псих і від 111 номеру фарби я очікувала, ну що вийде то вийде, чи жовтий чи може рудий, але на моє темно попелясте натуральне волосся та фарба висвітлила в русо-попелясте натуральне без рижини. Я аж ікнула). Так здивувалася
Ответ дляАноним ФЕЯ
Відеооглядів на ютубі купа.
дайте ссылку, пожалуйста
Аноним ФЕЯ• 30 мая в 12:34
Ответ дляKyklaNata
дайте ссылку, пожалуйста
Я щойно знайшов це на AliExpress: грн.912.84 | Електрична автоматична машинка для стрижки нігтів Манікюрний тример для нігтів для дорослих Ножиці для пальців ніг Педикюр Точилка для товстих нігтів
В мене зараз вона коштує по цій ссилці 450 грн, але я купила за 180 грн.
Їх багато на алі. Ймовірно якщо шукати у інших продавців і з монетами, то теж можна купити дешевше.
Ответ дляАноним ФЕЯ
Відеооглядів на ютубі купа.
Вона автоматична?
Аноним ФЕЯ• 30 мая в 18:55
Ответ дляGrga
Дякую! А нігті не слояться після неї?
Я тільки купила тири дні тому. Але запилює дуже мʼяко і рівненько
Апель-синка• 01 июня в 21:22
Ответ дляАноним ФЕЯ
Відеооглядів на ютубі купа.
Спасибо за ссылочку
Аноним ФЕЯ• 01 июня в 21:23
Ответ дляАпель-синка
Спасибо за ссылочку
Я кинула дівчатам нижче в темі💋
Апель-синка• 01 июня в 21:24
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я кинула дівчатам нижче в темі💋
Дякую. Я хотіла на Алі одразу )))