жар-птица Нюра• 15 мая в 10:44
сироватка з аргіреліном
Дівчата, порадьте свою сироватку з аргіреліном, не чекаю прямо вау ефекта, достатньо просто ефекта. Перше, що мені випало в інеті це Ro Beauty, це Україна, ціна хороша, але чи гарний продукт буде?
Блакитна устриця• 15 мая в 11:21
лоб блестит) эффективность сложно оценить, потому что я ботокс колю, использовать сыворотку начала после третьего месяца, когда действие ботокса сходит
жар-птица Нюра
• 15 мая в 11:26
Ответ дляБлакитна устриця
дякую за відповідь, і ця сироватка дозволяє продовжити час до наступного ботоксу, скажімо на 2-3 місяці? До речі про лоб я не подумала, бо зараз трохи колю гусячі лапки, то думала про сироватку туди. А якою ви сироваткою користуєтесь?
жар-птица Нюра
• 15 мая в 11:27
Ответ дляНоворічна пальма
Есть в Оrdinary, посмотрите.
Так, її теж знайшла
думаєте вона краща?
Блакитна устриця• 15 мая в 11:31
Ответ дляжар-птица Нюра
ро бьюти, надеюсь поможет продлить период между уколами,но мне пока сложно сказать однозначно, надо пройти весь цикл до момента, когда смотришь в зеркало и понимаешь что пора колоть
Новорічна пальма• 15 мая в 11:36
Ответ дляжар-птица Нюра
Так, її теж знайшла
думаєте вона краща?
Не могу сказать. Пользовалась, но , эффекта не поняла, нерегулярно применяла.
жар-птица Нюра
• 15 мая в 11:49
Ответ дляНоворічна пальма
Ну мені лікар сказала, що якраз там дія триває поки користуєшся. два-три дні не користуєшся - і ефекту немає. Якщо на ранок треба достойно виглядати, то з вечора намастивши матимеш результат
жар-птица Нюра
• 15 мая в 11:49
Ответ дляБлакитна устриця
дякую, теж напевно її спробую
Залізний занавіс• 15 мая в 11:54
Зараз користуюся сироваткою Argireline 10% від The Ordinary, подобається. Зауважу, що її треба нанести на чисту суху шкіру і почекати хвилин 15, потім закрити кремом. Наношу тільки на шкіру лоба і біля очей, як написано в інструкції.
Новорічна пальма• 15 мая в 12:04
Ответ дляжар-птица Нюра
Понятно, буду знать. Попробую. Спасибо!
жар-птица Нюра
• 15 мая в 12:27
Ответ дляЗалізний занавіс
дякую, теж її знайшла