Злюка-закусюка• 30 мая в 07:19

Якщо у вас неприємний сусід, ви будете вітатися із ввічливості?

Вони пʼють , не скажу що взагалі кончані, але брудний парадний через них і в парадному прикурює і йде на вулицю. Трохи противний.
Ми не дома, але квартира своя. Вони орендують
Я вітаюся але се не з силу
Бяки-козяки• 30 мая в 07:22
Парадное из за грязное,не сочиняйте,может вы больше сорите,вы сама дама не приятная
сладкий_ноябрь• 30 мая в 07:23
Думала коли люди дорослішають, то як мінімум вже можуть такі «проблеми» вирішувати самостійно.
А ні….
автор Злюка-закусюка • 30 мая в 07:23
Ответ дляБяки-козяки
)) ну ок)
автор Злюка-закусюка • 30 мая в 07:24
Ответ длясладкий_ноябрь
А ні….
Людина відмовляється прибрати. І як курсу так і курить. Які ще методи? Суд?)
сладкий_ноябрь• 30 мая в 07:25
Ответ дляЗлюка-закусюка
Так, звісно суд. І нічого іншого.
Ромашкинная• 30 мая в 07:27
Ні
Це я про свого сусіда
Вільний митець• 30 мая в 07:27
Моя сусідка взагалі неалекват. То сміття мені під двері кине,то квіти мої в горщиках в під´їзді розгромила, не прибирає ніколи Коротше скандальна неприємна особа. Я якийсь час з нею не віталася. А потім,ну якось мені незручно так. Вітаюсь! Але чисто символічно
Шикаю і викаю• 30 мая в 07:29
КончАні, параднИЙ - автор, ви в школу ходили?
сладкий_ноябрь• 30 мая в 07:31
Ответ дляШикаю і викаю
Судячи по темі, то в процесі.
Угги в горошек• 30 мая в 07:31
Так. Якщо вітатися і налагодити хоча б формальні сусідські стосунки, то потім люди більше реагують на зауваження.
автор Злюка-закусюка • 30 мая в 07:31
Ответ дляВільний митець
Ми зробили ремонт в парадному за свої гроші, бл… прошу підтримувати частоту. Нє… то пляшка якась то віник то сміття (((
Ну це просто капец якийсь
автор Злюка-закусюка • 30 мая в 07:32
Ответ дляУгги в горошек
Не виходить нажаль (
Вообще не факт• 30 мая в 07:33
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ну це просто капец якийсь
То якого ви з ним вітаєтесь? Для чого проявляти ввічливість до того, кого терпіти не можеш?
Угги в горошек• 30 мая в 07:33
Ответ дляЗлюка-закусюка
Не виходить нажаль (
Ну як не виходить у вас відкрити рот і вітатися, то для чого тема?
Вообще не факт• 30 мая в 07:35
Ответ дляУгги в горошек
Стануть слухнями, чуйними, чистюлями, навіть може пити перестане ..ні це так не працює.
БеллаДонна• 30 мая в 07:45
Я дуже мало з ким вітаюся в принципі. Не розумію навіщо вітатися з людьми, з котрими не спілкуєшся і тим більше з незнайомими, лише на тій підставі що ви зустрілися в під´їзді. Туди ж консержі, охоронці, вахтери, продавці, тощо. Я вітаюся тільки якщо планую спілкування (наприклад щось спитати у продавця) або зі знайомими.
Перша на селі• 30 мая в 07:45
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ну це просто капец якийсь
Уборка подъезда входит в квартплату. Я б тоже нах слала. А вобще иногда такие неприємні в трешовых ситуациях первые придут на помощь, в отличии от интелегента в 5 поколении
Помеха справа• 30 мая в 07:46
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ну це просто капец якийсь
Ну вы с ними ничего не сделаете, только вот так подбирать за ними ради себя. Ну можете попробовать поговорить, но не особо верится, это образ жизни и мышление тех людей, они его не изменят ради вас. Не зря говорят что покупают не дом, а соседей прежде всего
Здоровайтесь или нет только исходя из своего чувства комфорта, то здорованье ни на что не повлияет
Не люблю натовп• 30 мая в 07:49
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ну це просто капец якийсь
Чим вам віник не догодив? Це ж щоб сміття буз менше.
Помеха справа• 30 мая в 07:53
Ответ длясладкий_ноябрь
А ні….
Вы звезда белых пОльт
Вот реально, вы админ форума, что вы стыдите автора за тему? Тогда ставьте фильтры. Или Вы решаете что приемлемо для обсуждения?
Пишу не для ср...а, отвечать вам не буду если что
автор Злюка-закусюка • 30 мая в 07:54
Ответ дляНе люблю натовп
Ні. Їх він з нехай буде у них дома )
Не люблю натовп• 30 мая в 07:58
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ні. Їх він з нехай буде у них дома )
Тоді це ваші проблеми. Бо на загальній території ви вводите свої правила. Це ваша особиста проблема. То не вітайтесь. Гірше ніж є про вас вже не подумають.
автор Злюка-закусюка • 30 мая в 08:00
Ответ дляНе люблю натовп
Плак плак )
сладкий_ноябрь• 30 мая в 08:03
Ответ дляПомеха справа
Вы звезда белых пОльт
Типу поумнічали 😂😂😂😂
ВыФсеВрете• 30 мая в 08:12
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ну це просто капец якийсь
Если вы даже в интернете не можете общаться без завуалированного мата, а ещё и в обычной жизни думаете стоит ли здороваться как делают все культурные люди - то может вам поучиться вежливости у этого соседа?
И чем вам веник не угодил? У нас вот специально всё время стоит в общем коридоре, кто из соседей имеет время тот и убирает.
Коржик• 30 мая в 08:15
Так, буду.
Молода була, не віталася з дивними і неприємними сусідами.
Потім змінила думку
Бабуся мороз• 30 мая в 08:18
Есть такие соседи, благо не на моем этаже. Здороваемся. Вы думаете если будете всем видом показывать что он Вам противен, пить и курить перестанут?
Solnceya• 30 мая в 08:33
Вітаюся з усіма і з такими буду. Навіть з тими, хто не вітається спеціально
90x60x90• 30 мая в 08:36
нет, не здороваюсь, заем себя насиловать....раньше здоровалась, было неудобно...
Угги в горошек• 30 мая в 08:38
Ответ дляВообще не факт
У мене працює
Потім сусіди, які сваряться і скандалять, просять піти повпливати, бо на них не реагують.
У кожного свій досвід.