Проработник• 30 мая 2025

Біль зліва внизу живота

Кілька днів болить внизу живота зліва. Разом з болем є здуття, гази. То майже не болить, то знову тягне. Начиталася, не знаю, з чого почати обстеження. Хто стикався, може щось порадите?
#Пойду_кгадалке• 30 мая 2025
Не есть пару дней продукты, которые дают брожение.
Синиця у спідниці• 30 мая 2025
Сигмовидная кишка. Сначала можно выпить Энтероспазмил, дней 5 и посидеть на диете.
Если не пройдет, то к гастроэнтерологу.
автор Проработник • 30 мая 2025
Хочу добавити, що 45 років, місячні ідуть як попало, біль розпочався після останніх місячних
Зубачистка• 30 мая 2025
Ответ дляПроработник
Сходите к гинекологу
Царівна Жабка• 30 мая 2025
Ответ дляПроработник
Тогда вполне может быть яичники. Давно узд делали? Или ЖКТ. Я бы сходила к гастроэнтерологу и гинекологу