Замрійлива• 28 апреля в 16:28
Що це може бути?
У знайомої уже 2 тижні болить живіт. В лікарню іти не хоче. Спочатку боліло внизу живота і одного боку, коліки ріжущі..з правого боку, аж в голові крутиться.
Це може бути апендицит? Чи це по жіночій лінії, чи пісок в нирках? Уже антибіотиками по жіночій частині лікувалась, нічого не допомогло. до лікаря іти не хоче.
Краля-Галя• 28 апреля в 16:31
Ну антибіотики вона сама собі хоче призначити, а дізнатися причину болей ні?
Ну от хтось вам тут напише діагноз, який підозрює у неї і що ви будете з цим робити?
Підете нирки їй лікувати?
Замрійлива
• 28 апреля в 16:32
Ответ дляАлина-1240
Ну на узи то она сходить может?
Можна апендицит бути 2 тижні?
Алина-1240• 28 апреля в 16:33
Ответ дляЗамрійлива
Можна апендицит бути 2 тижні?
Да.хронический, или инфильтрат
Замрійлива
• 28 апреля в 16:33
Ответ дляКраля-Галя
Підете нирки їй лікувати?
Антибіотики уже приписували, пила 10 днів. Тому і іти не хоче.
Кубик Рубика• 28 апреля в 16:33
Ну це її відповідальність, ніколи не розуміла таких людей, як можна так до себе відноситися, ну себе не цінуєш, то хоч родичів, дітей пожалій
Замрійлива
• 28 апреля в 16:33
Ответ дляАлина-1240
Да.хронический, или инфильтрат
Ношпу випила листок уже
Алина-1240• 28 апреля в 16:35
Ответ дляЗамрійлива
Ношпу випила листок уже
А на узи или кт вас не пускают?)в чем проблема лечь в кт аппарат, пару минут сделают брюшную полость и тазовые органы
Замулена ріка• 28 апреля в 16:35
Ответ дляЗамрійлива
Ношпу випила листок уже
помогает ношпа снять спазм?
Краля-Галя• 28 апреля в 16:36
Ответ дляЗамрійлива
Їй після огляду прописували?
Лікар робив якісь обстеження їй?
Замрійлива
• 28 апреля в 16:36
Ответ дляАлина-1240
На узі була,сказали здорова, але на роботу ходити не може, бо в голові вже від болю паморочиться, під правим ребром знизу і до самого паху щось болить.
Алина-1240• 28 апреля в 16:36
Ответ дляXвостокрутелка
Ну якщо хоче померти, то нехай ще трошки почекає
Та не помрет, сильнее приватит -бегом вызовет скорую и поколесит в больничку
Замрійлива
• 28 апреля в 16:37
Ответ дляЗамулена ріка
помогает ношпа снять спазм?
Уже ні. Як я по ній бачу. В кімнаті зі мною живе, щось у него лице кислувате.
Замрійлива
• 28 апреля в 16:37
Ответ дляКраля-Галя
Їй після огляду прописували?
Лікар робив якісь обстеження їй?
Вона сама п´є, позичила у когось 🤦
Краля-Галя• 28 апреля в 16:38
Ответ дляЗамрійлива
Вона сама п´є, позичила у когось 🤦
А психічно вона здорова?
Може обстеження з психіатра почати?
Бо виглядає дуже схоже на проблеми з головою. Болить так, що на роботу не може йти. При цьому не звертається за допомогою, бо позичені кимось антибіотики не допомогли
Може обстеження з психіатра почати?
Замрійлива
• 28 апреля в 16:39
Ответ дляКраля-Галя
А психічно вона здорова?
Може обстеження з психіатра почати?
Не знаю що і сказати...
Мовчу, але хочу• 28 апреля в 17:34
Ответ дляАлина-1240
Алина как давление? не сарказм, у меня упало
Замрійлива
• 28 апреля в 17:55
Ответ дляКубик Рубика
Так что автор сразу пропал после разоблачения?
Я в лікарні була взагалі-то чи ви мене вже поховали? Ще зарано.
Кубик Рубика• 29 апреля в 12:40
Ответ дляЗамрійлива
І що сказали? Який діагноз? Так то у знайомої боліло чи таки у вас? 😏
Замрійлива
• 29 апреля в 14:04
Ответ дляКубик Рубика
Невралгія, їй защемило два нерви у разніх частинах попереку і такий сильний біль був, що вона аж непритомніла, все-таки вчора її виперли на швидку і обколи її всю, так її аж розігнуло. Але я думаю, що у неї це не зовсім правильний діагноз, я думаю, що у неї ще й з апедецитом щось, що її як не зпереді, так ззаді крючить.