Борщик• 30 мая в 10:19
Менеджер з закупівель
Хто працює на цій посаді? Як вам робота? Які мінуси?
Скоро_вчера• 30 мая в 10:31
Смотря, где работать. Я работала на двух производственных предприятиях. Образцы привозили нам и у нас же проводили тренинги ознакомительные и т.д.
Плюсы-интересно и плюшки лично тебе от поставщиков. Минусы-ты вся в работе 24/7.
Конфиденциальность• 30 мая в 10:37
Я менеджер з закупівлі в мережах азс.
норм робота, але я хочу змін. Розумію що такої халяви не знайду, купа плюшок, прикольно тим що тебе просять, а не ти
Бамбарбия! Кергуду.• 30 мая в 10:43
працюю вже 17 років, але в мене локалка + імпорт.. подобається) могла б бути керівником, але не хочу, в мене менше головняка, зп влаштовує (міжнар.компанія)
Борщик
• 30 мая в 13:10
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
ви володієте іноземною мовою?