ГендиреХтор• 21 мая в 11:17
Хто ви по натурі? Керівник чи виконавець?
Результат:
вже голосів:
34 (47.89%)
Виконавець
29 (40.85%)
Керівник
8 (11.27%)
Ніхто
Майская киска• 21 мая в 11:19
Я так втомилася від відповідальності в сім´ї, що мені краще виконати завдання від і до, поставити галочку і не паритися.
Мюллерная• 21 мая в 11:20
Ответ дляСама собі лікар
Сірий кардинал, який всіма крутить, як хоче .
Я из вашей категории))))))
Воленс-неволенс• 21 мая в 11:21
По натуре я немного безответственная и легкомысленная.. Но приходится быть и руководителем, если надо, и исполнителем.
Страхованная• 21 мая в 11:27
Керівник. І займаю керівну посаду.
Але так виснажилась морально, що думаю про те, що була б ідеальним виконавцем. Не треба приймати рішень, не треба нести відповідальність.. Роби, що кажуть і спокійно йди додому, не думаючи цілодобово про роботу.
Шкода, що робота виконавця, як правило, оплачується нижче
Ласунка• 21 мая в 11:28
Руководитель.
Но очень устала от этого, если честно.
На меня давит груз принятых решений.
Хочу быть исполнителем хотя бы на работе. Хоть какое-то время
Но очень устала от этого, если честно.
На меня давит груз принятых решений.
Ласунка• 21 мая в 11:28
Ответ дляСтрахованная
Керівник. І займаю керівну посаду.
Я тоже же самое написала одновременно с вами)
Брехушечка• 21 мая в 11:30
Керівник. Це психологічна проблема навіть. В родині якщо замовляю не я, рішення без мене - для мене це стресс. Чоловік виконавець.
Брехушечка• 21 мая в 11:31
Ответ дляСтрахованная
Керівник. І займаю керівну посаду.
А ви зможете, не втручатися? Я наприклад ні...
Пез Году Неделя• 21 мая в 11:32
Трошки там і трошки там. Але хочу піти кудись на завод і виконувати механічну фізичну роботу, таку, щоб ніколи було вгору подивитись))
Сплюшка• 21 мая в 11:34
я виконавець на 100%, ніколи в житті не мала потягу до лідерства, керівництва, не вмію приймати рішення, постійно в усьому сумніваюся. Якщо доводиться десь виконувати роль лідера/головуючого/керуючого це для мене страшенний стрес та дискомфорт.
Пусин Кукин• 21 мая в 11:37
СынАчка своего люблю, он такой противный, бывает даже привирает мне, манирулирует. В этом и вся суть работы. Любить невзирая ни на что.
Цідило правди• 21 мая в 11:42
Я очень ответственный исполнитель, если вижу с этого выхлоп, а вообще организатор и руководитель с меня тоже хороший, потому что умею держать всё под контролем и делать много задач одновременно
Страхованная• 21 мая в 11:47
Ответ дляЛасунка
Да, согласна с вами
Страхованная• 21 мая в 11:48
Ответ дляБрехушечка
Та я вже так замахалась, що змогла б
Файна пані• 21 мая в 11:52
Завжди петляю від керування, бути виконавцем це більш розслаблено чим керувати
Українська Мрія• 21 мая в 12:04
Я два в одном по натуре. Не люблю, когда мной руководят и терпеть не могу руководить сама. Люблю работать сама, в сотрудничестве с другими, без начальников.
Графиня Шезвездицкая• 21 мая в 12:04
Опыт и руководителя( на данный момент) и исполнителя.
Комфортно себя чувствую и там и там.
Обожаю движуху с новыми проектами и их запуском с 0
Комфортно себя чувствую и там и там.
На границе• 21 мая в 13:24
Лідер, люблю гуртувати та мотивувати людей, знаходити нові виклики та їх реалізовувати