Сьогодні в мене не вантажиться сайт бігмір, там моя пошта. Це проблеми у мене з телефоном (перевірити на іншому носії нема можливості) чи так і є насправді?
Буду вдячна за підказку
gizzaGinora• 30 мая в 13:42
Ответ длядельта 44
Вам хочется жартів? Тоді це не до мене
Ваша тема це суцільний поганий жарт.
klaraneill• 30 мая в 13:45
Ответ длядельта 44
Спробую, дякую
может провайдер блочит, попробуйте с вай фая зайти, если сейчас с моб интернета. киевстар например блочит очень многие сайты
klaraneill• 30 мая в 13:49
Ответ длядельта 44
Нет , не в этом причина. Только что пробовала
тогда видимо браузер шалит, может впн включен. у меня и с телефона, и с компа грузится
SARA Abramovнa• 30 мая в 14:13
Ответ дляgizzaGinora
Бігмір...
Може ще жартів з пікабу підкинете?
А, шо такое?тетя, промахнулась?)
Mondays Child• 30 мая в 14:34
Создайте почту на гугле, и настройте перенаправлять на нее письма со всех ящиков какие у вас есть. С бигмиром и укрнетом часто бывают проблемы.