Міс Всесвіт• 30 мая 2025
Коли почали помічати симптоми РАС
Цікавить в якому віці мами помітили перші ознаки аутизму і якими були дітки немовлятами - спокійними чи навпаки багато плакали і потребували контакту
Хочу барабульки• 30 мая 2025
Сын моей близкой подруги. Физически прекрасно развивался, рано перевернулся, сел итд. Я заметила, что что-то не так около полутора лет, но промолчала. Он совершенно не понимал обращенную речь и ориентировался на жесты, у меня двое детей, я знаю как должно быть. Где-то ближе к двум годам она пошла к неврологу потому что он так и не заговорил и он направил к психиатру и так поставили диагноз.
Кондуктор трамвая• 30 мая 2025
В 7 місяців. Не брав груди, не просився на руки, як усі його ровесники, далі не грався в ладушки, сороку ворону, не повертав голову на оклик по імені, лепет появився і швидко зник. В півтора роки я вже була точно впевнена, але діагноз поставили лише в 2.5.
Кондуктор трамвая• 30 мая 2025
Ответ дляХочу барабульки
Так, фізично мій теж швидко розвивався, навіть не повзав, бо коли інші повзали, він уже ходив.
Лялькодзьоб• 30 мая 2025
В перші місяці життя бачила інший погляд, не такий як в інших дітей, ми тоді в басейні займалися і дещо стало помітно. Потім мовлення не було, зорового контакту і т.д.
Ближче до трьох років все явно стало
Лялькодзьоб• 30 мая 2025
Мову налагоджуємо, з контактом зоровим чудово, а от над соціалізацією ще багато роботи