Чупокабра• 30 мая 2025

Ви б допомогли підлітку роздрукувати текст на принтері?

Вчителька сказала що тиждень тому роздрукувати, залишився 1 година до уроку вона не можу розібратись як роздрукувати
Зато в роблексі класно шарить, сидить сутками
А з принтером в 8 класі не може подружитись
Красавица писяная• 30 мая 2025
Я б допомогла, але мізки теж винесла б, з лекцією про вірну розстановку пріорітетів
Настасья Пицун• 30 мая 2025
Ответ дляПоказушница
Є різні батьки. Як і діти , в принципі, але мова зараз про батьків. Так от у деяких батьків діти в першу чергу улюблені, а вже потім нормальні, відповідальні тощо.
Як на мене, найгірша ситуація в світі, коли дитина опиняється по своїй же дурості в серйозних неприємностях, до питання безпеки включно, але не просить допомоги у батьків, бо боїться, що її будуть сварити, а потім все життя дорікати і казати, сама винувата. І тоді може статися справжня біда.
Вот, чтобы ребенок не оказался в неприятности стоит учить ответственности
Верочка 100%• 30 мая 2025
Ответ дляПоказушница
Так, і саме такий підхід, який продемонструвала автор, і формує у дітей страх, щось перепитати чи попросити про допомогу.
Хитрушка-чекушка• 30 мая 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Вы не считаете что без это ответственность ребенка?
до 18 лет дети не несут ответственности
Настасья Пицун• 30 мая 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
до 18 лет дети не несут ответственности
Кто вам это сказал?
Бибер-анонимер• 30 мая 2025
Ответ дляФайна дівка
Конечно помогла бы.
Показушница• 30 мая 2025
Життєвий анекдот. Я переписувалася з чоловіком і ми вирішували, хто замовляє товар, він з паузами відповідав, я паралельно ще щось читала, і ось я йому пишу: швидко кидай гроші на картку. І ткнула не туди, відправила не чоловіку, а батьку. Ну тобто приходить від мене повідомлення батьку: ані здрасті, ані будь ласка, швидко давай гроші. Що відповів батько? ’Куди і скільки?’ :) потім його чекала лекція, що неможна одразу вірити і кидати гроші, треба передзвонити, спитати, може, мене зламали. Але, думаю, це безнадійно.
Танго утрьох• 30 мая 2025
Ответ дляВерочка 100%
І я саме це мала на увазі.
Батьки не зобов´язані це робити.
Мати зараз за годину до уроку вирішила повчити (чи провчити) дитину. Це її обовʼязок? Чи заздалегідь, може, було б краще навчити роздрукувати, щоб не було подібного потім? Таке враження, ніби вона чекала до останнього, щоб влаштувати істерику.
Якщо вже вона принципово не цікавиться виконанням завдань, пішла б просто нависла кнопку та й усе.
Показушница• 30 мая 2025
Ответ дляТанго утрьох
Я теж помітила, що на порадниці часто не розуміють різниці між навчити і провчити і надають перевагу другому.
Показушница• 30 мая 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Будь-яке навчання - це досвід успіхів і помилок, і задача виховання в тому, щоб допомогти в разі невдачі.
Верочка 100%• 30 мая 2025
Ответ дляТанго утрьох
Так, навчити - це саме обов´язок батьків.
Щодо ’раніше-пізніше’ , то яка різниця? Може раніше потреби не було, або забула через те, що рідко користується)

Мої підлітки ще нічого не друкували на принтері самостійно, в нас його і не було раніше)

Таке враження, що Ви взагалі не зрозуміли чому мама псіхувати почала..
Не танцую- но пою• 30 мая 2025
Так, а чому ні? Ви ж теж цьому десь навчились, а не народились з цими знаннями
Алина-1240• 30 мая 2025
Ну два раза показала бы как, на третий получила бы)))
Даха-сваха• 30 мая 2025
Обязательно пристыдите ее типа ´фууу, 8 класс а печатать не умеешь, а я в твои годы...´. Без унижений жизнь человека не жизнь.