Забрызжу ядом• Изменено 30 мая в 18:33
Чи можна повернуту емоції у сімʼю та любов?
Чоловік все робить, але без почуттів, просто бо так треба, бо список справ
Біжить гуляти на свої хобі, машини, спорт, друзі, а мені слова хорошого не скаже щиро, все так собі, посередково
І от думаю, чи бувало таке, що повертали в сімʼю близькість чи таким чином кінь здихає і вже все !?
А що робити коли стосункам вже 10 років і бажання шукати нового партнера немає зовсім ?
Заздрість то погано• 30 мая в 19:14
Ответ дляДружная семейка
человек тебя или любит, или нет
все эти советы займись собой, пойди в зал, читай книги, уколи губы или мозги - ничего не дают на практике
вы можете выглядеть сногшибательно, быть интереснейшим человеком - но как говорится у него на вас не стоит, и это не про секс
Оно как бы да, но.. Быт разрушает.
Я замечала, что муж начинает смотреть на меня по-новому, когда у меня есть изменения, например, в работе. Или происходят какие-либо ситуации, когда вы смотрите друг на друга под другими ракурсами и видите и понимаете то, чего не понимали и не видели раньше. Как бы по спирали отношения развиваются. Если бы муж сидел, например, днями дома на диване, вряд ли он был бы Вам интересен, безусловно только детей любят.
Динамика освежает чувства.
Нашей семье 18 лет.
Динамика освежает чувства.
Нашей семье 18 лет.
Забрызжу ядом
• 30 мая в 19:19
Ответ дляЗаздрість то погано
Оно как бы да, но.. Быт разрушает.
Динамика освежает чувства.
Нашей семье 18 лет.
Динамика освежает чувства.
Нашей семье 18 лет.
То есть стресс постоянно освежает? Вы же понимаете что динамика не может продолжаться всю жизнь, это больше про животные отношения, а не про привязанность и близость
А где принятие другого человека, а не поиск новизны постоянный? Я не писала, что сижу сутками на диване
Заздрість то погано• 30 мая в 19:42
Ответ дляЗабрызжу ядом
В какой-то степени, увы, и стресс, которого немало в жизни, особенно в последние годы. Про диван это условно.
Посмотрите - у мужа свои занятия и интересы, он интересен сам себе, поэтому и Вам интересен. Вы же живёте мужем, а не своими интересами и собой, в этом причина Вашего вопроса в теме.
Губной рояль• 30 мая в 21:44
А прям раньше у вас у обоих была и любовь и эмоции? То есть Вы знаете, что это такое от саоего мужчиеы, а сейчас именно этого нет, пропало? Или и не было такого, а Вы просто задумались? Он раньше гулять без Вас и по друзьям, хобби не бегал до этого никогда? А чем вы с ним раньше занимались, кроме секса, чем-то общим? И раньше межлу вами обоими прям был крышеснос?
Чебураха з перцем• 31 мая в 01:05
Автор, він просто не ваша людина.
Говорю з власного досвіду. Якщо воно не складається, то він буде бігати до друзів, коханок, вдома буде в телевізорі втикати чи в телефоні. Це така лбдина. Йому треба двіжуха по за домом. Звісно, потрібно відпочивати один від одного. Але якщо ви не вхожі в його коло друзів/знайомих-всьо, ви лишня. Це лише питання часу коли його з кимось познайомлять чи він сам приведе в компанію когось.
Якщо людина зоче буди поряд з вами, то купить абонемент в зал на двох, на танці, приведе вас в свою компанію, познайомить. Або будете разом десь тинятись.
У мене друзі такі. Вони вже 15 років разом. Разом починали з нуля все в житті, досягли певних успіхів, разом подорожують, разом ходять на спорт, разом працюють, в сенсі з дому. Вони іноді зустрічаються з родичами і з обною парою , але то на великі свята.
Коли чоловік починав підійматися в бізнесі, то всі думали, що він заробить грошей і покине нашу подругу, типу знайде собі як всі-сіськи, губи. Але ні, він веладає гроші в свою дівчину, стоматологи, косметолог, спорти, курси англійської мови. Я не знаю як це вдвється, вле ці люди розвиваються разом, ніхто нікого не тисне, не тягне. А головне, що ніхто не дивиться по сторонах. У них на це часу немає, вони шукають нмоцій не в друзях чи коханках, а разом створюють емоції.
Це дуже мудро і важливо.
Чебураха з перцем• 31 мая в 01:07
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ви просто різні. Ваш партнер знайшов вихід зі скуки-бігти з дому. Замість того, щоб взяти вас разом з собою чи піти разом з вами вдвох в сауну чи басейн