«Украина останется без Харькова, Сум, Запорожья, Одессы, Днепра и Николаева при отказе от мирного урегулирования».
Хто має підписати здачу областей і позорний "мир", коли війну по факту не програно? Хто ця людина?
нинель 1919• 31 мая 2025
Ответ дляspart-5037
Ещё и не то подпишут, когда время придёт. Нас не спросят. А кто, вообще не важно. Найдут. Поживем- увидим.
если доживем ....
Ответ дляТатьяна-57fb
подписать может а не хочет (но всему приходит конец ничего нет вечного , даже мрамор рассыпается от времени как песок - это так лирика ) стефанчук и все остальные не будут сидеть там много лет всех достали уже по горло всех насытили их все равно не будет убегут когда придет время или их не пишу что дальше нельзя , сами же люди вынесут их всех оттуда , власть должна быть законная
стефанчук мені жирного хряка харконіна нагадує) таке мерзотне фууу таких ще треба пошукати
Nathalie27• 31 мая 2025
Ответ дляAksinia 111
’Підставою для можливого накладення арешту на квартиру боржника є сума заборгованості не менше, ніж 20 мінімальних заробітних плат.18 мар. 2019 г.’
Ещё с 2019 .
Виїзд з країни не дає право накопичувати заборгованість.
Татьяна-57fb• 31 мая 2025
Ответ дляAntiprom
представьте сколько воно жре, когда другие голодают и не могут купить самое нужное для себя , бреше что весит 180 кг все 200 весит а то и больше , шоб воно лопнуло как пузырь я вообще думаю что там обман где воно сидит в раде там 2 стула вместе сделаны шоб он поместился а выглядит как один стульчик
Ответ дляТатьяна-57fb
згодне гидке та жирне. як говорять вчинки людини відображ на її обличчі)
Татьяна-57fb• 31 мая 2025
Ответ дляAntiprom
а законы какие подписывает , штрафы с потолка по 25 тысяч с бедноты , просто так без всякого повода , это все ему что ли идет
Nathalie27• 31 мая 2025
Ответ дляViktoria_St
Ну пугают же что у ухилянтов будут арестовывать имущество. А ухилянтов у нас хватает
А якщо без лякалок, то яке визначення у терміна «ухилянт»?
Ответ дляТатьяна-57fb
100% обычный стул его не выдержит. Интересно это гормональное заболевание какое-то у него, или ест много.
Vlada-Maria• 31 мая 2025
Ответ дляFalcon82
Хтось підпише. А потім гарно житиме там, де нас не буде
82 депутати Зеленського зареєстрували законопроєкт про легалізацію корупційного майна — №13271-1. Голосувати його збираються наступного тижня.
Законопроєкт забороняє НАЗК перевіряти майно посадовців, набуте, або після їх звільнення, або до признечення.
Це означає, що наступного дня після звільнення депутати Зеленського закупляться дорогими тачками і нерухомістю (передбачаю – за кордоном).
І забрати в них це майно найефективнішим способом – цивільною конфіскацією – стане майже неможливо. Принаймні, якщо вони проголосують свій законопроєкт №13271-1.
Якщо ви сумнівалися про щомісячні конверти для “слуг народу” — ось вам явка з повинною.
Цей же законопроєкт «слуги» Зеленського тягнуть і для себе, і для бусінок, яким Офіс Президента має гарантувати безпеку від САП.
Черговий весільний фотограф (чи незамінний менеджер Єрмака) перед призначенням вкаже у декларації 10 млн дол. подарунку від бабусі. А після призначення обросте лакшері майном, яке пояснить тим самими подарунком (а не вкраденими на посаді грошима).
Це якщо раптом у вас була ілюзія про пріоритети депутатів Зеленського на порозі літнього наступу ворога.
ну чому ж , є і там у них пріоритети - як допомогти русні пошвидше окупувати... стараються...
Ані в Харківській, ані в Сумській областях в питанні антидронових сіток ми майже не зрушились з місця.
’Якщо ми говоримо про лінію фронту, наприклад, на Куп’янському напрямку, то сітки є виключно на тих ділянках, де про це потурбувалися безпосередньо підрозділи, які там стоять. За межами підрозділів нічого немає’, — наголосив військовий.
Vlada-Maria• 31 мая 2025
Ответ дляFalcon82
Нова сторінка старого персонажа. Вітання
свіжовилуплене курчатко з тухлого яєчка)))
Ответ дляVlada-Maria
Головне ж ухилянти і зрадники. Це саме на часі( Зрадником стати легко - не хотіти стати останнім українцем. Тим самим...
Viktoria_St• 31 мая 2025
Ответ дляNathalie27
Тот кто уклоняется от выполнения присяги. Но зелебобики трактуют по своему
Viktoria_St• 31 мая 2025
Ответ дляAntiprom
Ответ дляТатьяна-57fb
мы просто знаем что порт Одесский британцы взяли в аренду и все там будут переделывать , заодно и еще остальные порты рядом ,почему их бомбят ? потому а пукин там никак не впишется , ни для кого не секрет что мост бомбили британцы - это так они поигрались просто ,а если серьезно то моста не будет вообще , наши не могут его разбить а то его уже бы не было
Маня,перелогинься