«Украина останется без Харькова, Сум, Запорожья, Одессы, Днепра и Николаева при отказе от мирного урегулирования».
Хто має підписати здачу областей і позорний "мир", коли війну по факту не програно? Хто ця людина?
Viktoria_St• 31 мая 2025
Ответ дляFalcon82
Хтось підпише. А потім гарно житиме там, де нас не буде
82 депутати Зеленського зареєстрували законопроєкт про легалізацію корупційного майна — №13271-1. Голосувати його збираються наступного тижня.
Законопроєкт забороняє НАЗК перевіряти майно посадовців, набуте, або після їх звільнення, або до признечення.
Це означає, що наступного дня після звільнення депутати Зеленського закупляться дорогими тачками і нерухомістю (передбачаю – за кордоном).
І забрати в них це майно найефективнішим способом – цивільною конфіскацією – стане майже неможливо. Принаймні, якщо вони проголосують свій законопроєкт №13271-1.
Якщо ви сумнівалися про щомісячні конверти для “слуг народу” — ось вам явка з повинною.
Цей же законопроєкт «слуги» Зеленського тягнуть і для себе, і для бусінок, яким Офіс Президента має гарантувати безпеку від САП.
Черговий весільний фотограф (чи незамінний менеджер Єрмака) перед призначенням вкаже у декларації 10 млн дол. подарунку від бабусі. А після призначення обросте лакшері майном, яке пояснить тим самими подарунком (а не вкраденими на посаді грошима).
Це якщо раптом у вас була ілюзія про пріоритети депутатів Зеленського на порозі літнього наступу ворога.
И в то же время
Aksinia 111• 31 мая 2025
Ответ дляFalcon82
А де я написала, що все закінчиться?
’Правильно. Перед капітуляцією мають забрати ще більше і вбити українців ’
Капитуляция сейчас, чтоб меньше отдать и больше сохранить ? Или я Вас не правильно поняла ?
Ответ дляAksinia 111
Я написала на першій сторінці, що війна не закінчується (моя суб´єктивна думка). Не на часі капітуляція зараз. Ми ж не здамося. Вірно?
Viktoria_St• 31 мая 2025
Ответ дляFalcon82
Законопроект від новин в телеграмі я якось відрізню. Арештовані які квартири? За борги по комуналці, наприклад?
Ну наверное все арестованные
Ответ дляKorsika999
Поживете в Херсоне, или Покровске, когда русские стоят в 5-7 км. Вот тогда и будете тут рассказывать, как ’трудно захватить города’
подивіться як живе і ’процвітає’ зараз Донецьк друге місто в Україні по кількості грошей в ньому станом на 2013 рік і відпаде питання про захват міста
Viktoria_St• 31 мая 2025
Ответ дляFalcon82
Умовно, якщо людина виїхала в 2022 році за кордон, то її квартиру можна арештовувати? Закон Шарикових-Швондерів?
Нас подводят к тому что будут отбирать недвижимость, судя по всему.
Aksinia 111• 31 мая 2025
Ответ дляFalcon82
’Не для цього російський ВПК працює в три зміни’
С этим согласна, поэтому любая бумажка, которой будут размахивать представители болот 2 числа в Стамбуле, очередной развод и лицемерие . Второй ’Будапешт’ ни к чему не обязывающий русню .
Nathalie27• 31 мая 2025
Ответ дляFalcon82
Для арешту повинні бути підстави. Підстави «виїхав в 2022 і не повернувся» немає.
Viktoria_St• 31 мая 2025
Ответ дляNathalie27
Ну пугают же что у ухилянтов будут арестовывать имущество. А ухилянтов у нас хватает
Ответ дляAntiprom
а воду в Донецьку вже цілий день дають чи все ще по годиннам
а щоб кабами міста не розбивали українські треба було головою думати в 2019 році на виборах... але ж тоді хтось поржать хотів
Я не живу Донецьку, тож, вибачте, про воду і години її подачі нічого вам не підскажу
Aksinia 111• 31 мая 2025
Ответ дляNathalie27
’Підставою для можливого накладення арешту на квартиру боржника є сума заборгованості не менше, ніж 20 мінімальних заробітних плат.18 мар. 2019 г.’
Ещё с 2019 .
Ответ дляМанула
Дай Боже, якщо буде угода про припинення вогню. Її може підписати хтось із військових. Далі вибори, якщо їх виграє якийсь ставленик кремля, то і підпише ...
До речі ,є в історіі війн, генерали підписали бумаги, саме -припинення вогню, але обидві сторони бажали того, раша зараз .. ні
Viktoria_St• 31 мая 2025
Ответ дляAntiprom
це вам бабка розказала біля підїзду?
Не все как вы новости узнают от бабок под подъездом.
Viktoria_St• 31 мая 2025
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
Бусификация в 22 тоже казалась чухней. Сейчас вам смешно?