Пилосмок працює• Изменено 31 мая 2025

Порадьте як прибрати запах з дивана

вчора купила б/у диван, диван IKEA, модель parup. Коли ходила дивитись до власників, запаху ніякого не відчула. А коли завезли вже до мене в квартиру, він мені трохи смердить незрозуміло чим. Чохли зняла і попрала, а сама біла обивка і подушки мають трохи запаху. Насипала на нього соди, не дуже допомогло. Порадьте будь ласка може якісь спреї чи інші засоби. Дякую!
вкрации• 31 мая 2025
По заголовку спершу видалось шо то тема про чоловіка
автор Пилосмок працює • 31 мая 2025
Ответ длявкрации
Донька подруги• 31 мая 2025
Ответ дляПилосмок працює
Привезли домой чужой запах ,так он вас и будет преследовать
Квітка Миру• 31 мая 2025
Если только выставить на улицу, если можно, на террасу. Еще есть бионейтрализаторы запаха, я ими от собачьего запаха спаслась. Ну и вымыть ароматическим моющим все внутренности, ножки, дно, спинки и тд.
З родзинкою• 31 мая 2025
Ответ дляДонька подруги
Выкинуть, и купить новый. Никакой запах с мягких меблей не убрать - всё иллюзия((
Соседушка• 31 мая 2025
Химчитстку заказать
Перша леді колгоспу• 31 мая 2025
Ответ дляСоседушка
Химчитстку заказать

Ой, це не вам, це просто автору.
З горіха зерня• 31 мая 2025
химчистку вызвать
pavalex• 31 мая 2025
Рекомендую ось цей засіб, на зйомній квартирі матрас жовтий був та запах також, дуже допомогло
автор Пилосмок працює • 31 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
химчистку вызвать
мені здається хімчистка коштуватиме дорожче ніж сам диван) думаю купити спрей від запаху тварин, якщо не допоможе то продам
автор Пилосмок працює • 31 мая 2025
Ответ дляpavalex
дякую! почитаю склад і пошукаю щось подібне бо я закордоном
З горіха зерня• 31 мая 2025
Ответ дляПилосмок працює
смотря сколько диван стоил) в среднем вроде 1тыс грн диван был, когда мы делали год назад
автор Пилосмок працює • 31 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Та я в канаді, диван за 75 канадських доларів купила на маркетплейсі. В гарному стані але трохи стороннього запаху є
Вам телефонограмма• 31 мая 2025
Ответ дляПилосмок працює
Купіть чохол, бажано від тварин, на прорезиненій основі. На Амазоні від 20 доларів.
автор Пилосмок працює • 31 мая 2025
Ответ дляВам телефонограмма
А куди його надівати, ви маєте на увазі поверх всього дивану? Бо чохли (все те що жовте) я і так зняла і попрала в машинці, тепер гарно пахнуть порошком. Запах є від наповнення (те що біле), але ж там все окремо, чотири подушки. Насипала поки що соди на то все.
Вам телефонограмма• 31 мая 2025
Ответ дляПилосмок працює
Так, я мала на увазі повністю покрити диван чохлом.
Ще, як варіант - дізнайтесь, де у вас громадська ландрі, там зазвичай є великі машинки, куди можна цілком запхати подушки, ковдри, паласи. Можна буде там прокрутити ці подушки, і висушити з ароматичними серветками.