Пилосмок працює• Изменено 31 мая 2025
Порадьте як прибрати запах з дивана
вчора купила б/у диван, диван IKEA, модель parup. Коли ходила дивитись до власників, запаху ніякого не відчула. А коли завезли вже до мене в квартиру, він мені трохи смердить незрозуміло чим. Чохли зняла і попрала, а сама біла обивка і подушки мають трохи запаху. Насипала на нього соди, не дуже допомогло. Порадьте будь ласка може якісь спреї чи інші засоби. Дякую!
Пилосмок працює
• 31 мая 2025
Ответ длявкрации
По заголовку спершу видалось шо то тема про чоловіка
Донька подруги• 31 мая 2025
Ответ дляПилосмок працює
Привезли домой чужой запах ,так он вас и будет преследовать
Квітка Миру• 31 мая 2025
Если только выставить на улицу, если можно, на террасу. Еще есть бионейтрализаторы запаха, я ими от собачьего запаха спаслась. Ну и вымыть ароматическим моющим все внутренности, ножки, дно, спинки и тд.
З родзинкою• 31 мая 2025
Ответ дляДонька подруги
Выкинуть, и купить новый. Никакой запах с мягких меблей не убрать - всё иллюзия((
Перша леді колгоспу• 31 мая 2025
Ответ дляСоседушка
Химчитстку заказать
Ой, це не вам, це просто автору.
Пилосмок працює
• 31 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
химчистку вызвать
мені здається хімчистка коштуватиме дорожче ніж сам диван) думаю купити спрей від запаху тварин, якщо не допоможе то продам
Пилосмок працює
• 31 мая 2025
Ответ дляpavalex
Рекомендую ось цей засіб, на зйомній квартирі матрас жовтий був та запах також, дуже допомогло
дякую! почитаю склад і пошукаю щось подібне бо я закордоном
З горіха зерня• 31 мая 2025
Ответ дляПилосмок працює
смотря сколько диван стоил) в среднем вроде 1тыс грн диван был, когда мы делали год назад
Пилосмок працює
• 31 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Та я в канаді, диван за 75 канадських доларів купила на маркетплейсі. В гарному стані але трохи стороннього запаху є
Вам телефонограмма• 31 мая 2025
Ответ дляПилосмок працює
Купіть чохол, бажано від тварин, на прорезиненій основі. На Амазоні від 20 доларів.
Пилосмок працює
• 31 мая 2025
Ответ дляВам телефонограмма
А куди його надівати, ви маєте на увазі поверх всього дивану? Бо чохли (все те що жовте) я і так зняла і попрала в машинці, тепер гарно пахнуть порошком. Запах є від наповнення (те що біле), але ж там все окремо, чотири подушки. Насипала поки що соди на то все.
Вам телефонограмма• 31 мая 2025
Ответ дляПилосмок працює
Так, я мала на увазі повністю покрити диван чохлом.
Ще, як варіант - дізнайтесь, де у вас громадська ландрі, там зазвичай є великі машинки, куди можна цілком запхати подушки, ковдри, паласи. Можна буде там прокрутити ці подушки, і висушити з ароматичними серветками.