Лидия-51d4• 31 мая в 18:37

Натяжной потолок и светильники

Поділіться досвідом, хто робив натяжні стелі. Світильники купувати заздалегідь, щоби вже приїхали ті, хто робитиме стелі, і встановили ці світильники? Як заздалегідь розрахувати точки виведення світла для натяжної стелі? І хто встановлював точкові світильники: чи часто перегорають лампочки, які краще вибрати, щоб не було мороки? У мене поганий досвід із точковими світильниками, багато років тому робили ремонт та ставили у гіпсокартон. Постійно перегорають. Наразі ставлять ще такі довгі висячі світильники, чи варто їх використовувати? Чи краще обійтись люстрами?
Проходив повз• 31 мая в 18:40
Наслухавшись відгуків про натяжні стелі у себе їх робити не планую, най ліпше буде напів-лофт
Cammom• 31 мая в 18:44
Світлодіодні не перегорають часто. Отвори під підсвітку роблять на місці
irina2005• 31 мая в 18:47
Ответ дляПроходив повз
а що не так з нятажними стелями?
refflex• 31 мая в 18:50
В мене півтора року. Ще не перегоряли. Як це станеться, то я хз як їх міняти. Світильники купляли заздалегідь. Все монтували під час монтажу стелі
Natalia505• 31 мая в 19:01
В мене натяжні стелі, все чудово. Світильники всі накладні. Все працює. Чоловік проклав проводку, хлопці повісили світильники. Вішайте які вам подобаються, тільки попередньо треба хлопцям показати ті люстри, вони розмір кріплень підберуть.
Проходив повз• 31 мая в 19:02
Ответ дляirina2005
а що не так з нятажними стелями?
Проводку ниньки тягнуть по стелі, отже будь-які операції з нею - потрібно перенатягувати стелю, викликати додатково майстрів, додаткові витрати... і це не кажучи про те що деякі забудовники халтурять з доборами над вікнами, додатково ускладнюючи усі ці роботи (що гарантовано вилітає в додаткові витрати)
Julieta78• 31 мая в 19:04
Ответ дляПроходив повз
Часто вы за свою жизнь проводили операции с проводкой? Тем более с новой.
irina2005• 31 мая в 19:04
Ответ дляПроходив повз
ви дурню пишете! натяжну стелю знімать не важко і вішати назад не важко. Мене сусід затопив, ми знімали, все ок
Natalia505• 31 мая в 19:04
Ответ дляПроходив повз
Ви про які саме добори над вікнами? Що це взагалі таке?
Проходив повз• 31 мая в 19:05
Ответ дляNatalia505
Це коли забудовник від вікна до стелі залишає мізер простору, завідомо менше ніж потрібно на проводку, розподільні коробки та саму стелю
Natalia505• 31 мая в 19:07
Ответ дляПроходив повз
Вперше таке чую. Це панорамні мабуть? В мене звичайні. І навіщо коробки робити над вікнами? Їх можна робити будь де.
parele• 31 мая в 19:09
У нас всюди натяжні стелі, світильники є і накладні, і точкові, нічого не перегорає.
Спочатку треба проводку провести, при цьому подумати, де яки треба світильники. Можливо, зробите стелю з підсвіткою (але в цьому випадку стіни повинні бути ідеально рівні, бо всі косяки буде видно).
Потім купляєте світильники, бо під кожен стельовики будуть робити закладні.
Ось деяки наши світильники на натяжних стелях. В жодному за рік-два лампочки не згоріли.
Доречі, до цього натяжні стелі були років 13-14, зняли, бо набридли кольори та глянець, як тоді модно було)) Лампи дуже рідко міняли.
Проходив повз• 31 мая в 19:09
Ответ дляNatalia505
Є детальні огляди від людей, що займаються якраз натяжними стелями, щодо того які саме підводні камені вилазять від таких ’креативних ходів’ забудовників (наприклад, в того ж КАНу в ’Республіці’), від того що у вас коробка не над вікном сам факт що на неї потрібен певний простір по висоті не змінюється - якого у такій ситуації немає і потрібно шукати якісь костилі
Natalia505• 31 мая в 19:10
Ответ дляparele
Гарне у вас освітлення і не дешеве. Гарно.
parele• 31 мая в 19:11
Ответ дляПроходив повз
Які саме маніпуляції з проводкою?)) А то ми багато років живемо з натяжними стелями, не чули про таке.
Проходив повз• 31 мая в 19:12
Ответ дляparele
Та будь-які, житло це ж не охоронювана пам´ятка культури щоб до кінця днів все залишалось незмінним і строго так як спало на думку за первинного ремонту.
Natalia505• 31 мая в 19:12
Ответ дляparele
Ні як? Купуєте найдешевший кабель, той що напруги бойлера з пралкою не витримає, не ставите автомати і чекаєте коли десь, щось, може загориться. а головне рукожопого електрика треба знайти.
Жменятко• 31 мая в 19:12
Ответ дляПроходив повз
А что вы на слушались?
parele• 31 мая в 19:13
Ответ дляNatalia505
Дякую. Майже всі з Алі, тому я непогано зекономила. Правда, не три копійки, але в порівнянні з цінами х3 на такі ж сами світильники у нас - то вийшло нормально.
Жменятко• 31 мая в 19:14
Ответ дляПроходив повз
Вы такой бред написали
Natalia505• 31 мая в 19:14
Ответ дляПроходив повз
Чого раптом? Я прожила 17 років в одні квартирі. Один капітальний ремонт. В будинку проводку замінювати не планую, ніколи.
автор Лидия-51d4 • 31 мая в 19:14
Ответ дляparele
дуже гарно, дякую)
parele• 31 мая в 19:15
Ответ дляПроходив повз
Ну так якщо робити ремонт, то стелі просто міняються.
parele• 31 мая в 19:16
Ответ дляNatalia505
Так теж можна, звичайно))
Жменятко• 31 мая в 19:16
Ответ дляЛидия-51d4
дуже гарно, дякую)
Скажите пожалуйста,у вас выключатели с подсветкой?
Cammom• 31 мая в 19:49
Ответ дляПроходив повз
А якщо гіпсокартоном закрити то простіше? Чи нічого з стелею не робити, щоб до проводки легко було добратись?
Проходив повз• 31 мая в 20:02
Ответ дляCammom
Поки що ніц не планую, і не стільки через те щоб легко було добратись, скільки в принципі воно не заважає в тому стилі що я планую - хіба що дизайнер наведе якусь серйозну причину, задля якої все ж буде сенс з тим вовтузитись
r25-1• 31 мая в 21:06
Ответ дляПроходив повз
а шотаке
r25-1• 31 мая в 21:08
Ответ дляparele
а мыть, чистить провода кто будет? или вы думаете они там не грязные за столько лет