Лукава Кішка• 31 мая 2025
Я не работаю, но хотела бы, немного, в удовольствие, просто не нашла себя, не очень умная, не талантливая, грущу на эту тему, денег хватает.
Покорительная• 31 мая 2025
Не работаю, работать бы не хотела. Не понимаю как это может нравится, сам себе не принадлежишь
Кринжова баба• 31 мая 2025
Смотря какая работа. Если работа в удовольствие, на которой совершенствуются навыки, получается новый опыт, развиваешься, то почему бы не работать? Если работа нужна чтобы было за что поесть, на нервах, сплетнях-склоках-стрессе, то лучше без работы. Конечно, если есть за что жить
Шкварочка• 31 мая 2025
Ответ дляЛукава Кішка
Головне що грошей вистачає
Шкварочка• 31 мая 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Ні,не хотіла б. Не життя,а день сурка
З роботою те саме)
Мама фіфті цента• 31 мая 2025
Нет, хочу работать причем в коллективе и оффлайн но без работы с клиентами.
И ещё хочу такое место чтобы на него не было конкуренции.
НичеНипанимаю• 31 мая 2025
Ответ дляШкварочка
З роботою те саме)
Ні,нові цілі,нові задачі, колектив, спілкування,наради,знайомства
Шкварочка• 31 мая 2025
Хотіла би щоб чоловік добре заробляв, а я добре тратила. мені підходить таке життя, як виставляють в інстаграмі блогери. Але, чоловіка немає, гроші заробляю сама, тому наразі приходиться тільки мріяти. Зараз чекаю відпустку. Так і працюю від відпустки до відпустки. Але незабаром здійсниться маленька мрія про життя біля моря і працювати я думаю стане набагато краще, бо ти будеш відчувати що поряд море. Сумно, немає настрою - піду на море 🌊😁
Ганцю в кєдах• 31 мая 2025
Я мрію організувати пасивний дохід, що забезпечуватиме мене без роботи. І в цілому не працювати і класно жити за свій рахунок - це моя глобальна мета. ’Цікаві задачі’ й інші елементи корпоративного рабства — боже збав
Шкварочка• 31 мая 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Ні, я таке не люблю. Спілкування з колегами мені не дуже цікаве. Більшість колег - це люди з якими ми тільки колеги і спілкування з колегами поза межами роботи вважаю не потрібним.
Шкварочка• 31 мая 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Що саме плануєте? Нерухомість?
Проходив повз• 31 мая 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Така ж картина.
Поки поволі, але просувається
Copy-Paste• 31 мая 2025
Я просто не знаю,що буду робити.25 років працюю,робота по освіті і розумова,хороша зарплата.А дома що,прибирати,готувати і спати до обіду?То мене депресія накриє.А так я активна і спортом займаюся.Живу сама,діти далеко.Раз в неділю мені прибрали,часто купую готове або сама щось просте.Якось ще не готова.
НичеНипанимаю• 31 мая 2025
Ответ дляШкварочка
А навіщо поза роботою? Ми спілкуємося протягом дня,знаємо все одна про іншу, підтримуємо одна одну
Цигарний шланг• 31 мая 2025
Ні , не хочу не працювати
Мені подобається до належати до групи людей з професією , що викликає повагу
Куколка-мяуколка• 31 мая 2025
В данный момент - да, не работала бы где-то годик. Но при условии, что будут деньги на фото-экспедиции и путешествия. В Азию бы рванула.
Просто не работать нет мне смысла
Шумелка Мышь• 31 мая 2025
Да. Я нашла бы чем себя занять. Но желающих обеспечивать мне этот банкет к сожалению нет.
Шкварочка• 31 мая 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Вибачте, а нащо Вам щоб колеги все про вас знали?
Джавеліна• 31 мая 2025
Всю жизнь работала. Сейчас вышла на пенсию, это кайф! Не нужно никуда утром бежать, можно спокойно заниматься домашними делами. Я с удовольствием готовлю, убираю, поразобрала и повыбросила все ненужное... Короче, новая жизнь! Но чем заняться пока не придумала.