Малая Налегке• 01 июня в 05:53
Завтра виходити на нову роботу, а п´ятницю отримала кращу пропозицію.
Пройшла співбесіду,, домовились що з 2 червня вихожу, а в п´ятницю ввечері отримала суттєво кращу пропозицію. По зарплаті та по інших умовах. Плюс роботи на яку треба виходити лише, що вона ближча до дому. Як краще вчинити, зателефонувати майбутньому роботодавцеві чи в понеділок під´їхати та поговорити, що не буду до них виходити?
маска Ілона• 01 июня в 06:37
Предложение получили, а собеседование уже было? Вдруг не подойдете?
Малая Налегке
• 01 июня в 06:41
Ответ длямаска Ілона
У другій компанії було три співбесіди та тестове, компанія велика, все зайняло три тижні, перша компанія менша там була одна співбесіда і щось на кшталт тестового по ходу. Отримала саме оффер з умовами
ПрипоРошенная• 01 июня в 06:45
Все как у меня
В итоге пожалела, что не пошла на ту, на которую должна была выйти
Малая Налегке
• 01 июня в 06:45
Ответ дляПрипоРошенная
Все как у меня
Чого? І мене просто суттєва різниця в зарплаті та інші умови кращі.
Малая Налегке
• 01 июня в 06:48
Ответ дляСама не знаю
Зателефонуйте сьогодні та і все.
Думаю так і зробити, все одно не гарно виходить, але треба якось виходити з ситуації.
Брюнетка в Мармеладе• 01 июня в 06:49
Завжди думайте про себе
Завжди.
Навіть не вагайтеся якщо знайшли краще.
Ніколи ніхто не подумає про вас.
Роботодавцю обовʼязково зателефонуйте.
Вибачтесь і скажіть що отримали кращу пропозицію.
Колись я отримала офер і мала приступати до обовʼязків, але в перший день згадали що я пропустила поліграф. Поліграф я не пройшла , роботу не отримала.
Завжди.
Навіть не вагайтеся якщо знайшли краще.
Ніколи ніхто не подумає про вас.
Роботодавцю обовʼязково зателефонуйте.
Брюнетка в Мармеладе• 01 июня в 06:50
Ответ дляМалая Налегке
Що тут не гарного? Це життя і ми як на базарі. Чи магазині. Обираємо краще молоко, краще яблучко.
Успіхів вам.
Ви молодець,
Успіхів вам.
Ви молодець,
Малая Налегке
• 01 июня в 06:51
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Завжди думайте про себе
Завжди.
Навіть не вагайтеся якщо знайшли краще.
Ніколи ніхто не подумає про вас.
Роботодавцю обовʼязково зателефонуйте.
Завжди.
Навіть не вагайтеся якщо знайшли краще.
Ніколи ніхто не подумає про вас.
Роботодавцю обовʼязково зателефонуйте.
Так от я і думаю, обов´язки та завантаженість, однакові, а грошей більше. Їздити довше, але, є плюшки, пальне оплачують, страховка.
Мороженная курица• 01 июня в 06:53
Ой, автор, за двумя зайцами погонитесь, ни одного не поймаете...
Брюнетка в Мармеладе• 01 июня в 06:59
Ответ дляМороженная курица
Це знаєте пережитки минулого так думати.
Зараз і за трьома зайцями можна гнатися і обрати одного.
Дикая Роза• 01 июня в 08:08
Ответ дляМалая Налегке
Написати в месенджер чи пошту, як ви там спілкувалися, мовляв у Вас суттєво змінилася ситуація, хотіли б поговорити. Чи можна набрати чи хайснаюеруть Вас, коли їм зручно і сказати, як є. Це життєва ситуація, нічого такого
Говорю відверто• 01 июня в 10:42
Ответ дляМалая Налегке
У мене в кінці 2022 була така ситуація - отримала пропозицію від компанії, назва якої для мене була не відома і паралельно я проходила співбесіду в іншій відомій компанії, там було декілька етапів. Ось дуже хотіла на той час попасти саме у відому компанію, тому у першу сказала, що потрібно мені 2 тижня для передачі роботи і мене там чекали, а по другій компанії через 12 днів сказали, що я не пройшла поліграф. Звільнилась з тодішньої роботи за день, керівництво було в шоці, у зв´язку з переїздом ніби в інше місто, але ще тижні 3 вела свою роботу, поки вони шукали мені заміну. Пройшла 2,5 роки і я дуже рада, що все так склалось, і у фінансовому плані, та інші плюшки є
Малая Налегке
• 01 июня в 13:27
Ответ дляГоворю відверто
Я всі співбесіди вже пройшла, маю два офери, з першою, невеликою компанією домовилась в п´ятницю вдень, що вийду, а ввечері, отримала інший оффер, вигідніший. Написала вже, що обставини змінились, поки не переглянуто. Дурнувато вийшло, але думаю про себе.