Анти-анонім• 13 мая в 09:25
Як змусити себе обирати та йти працювати?
Звільнилась з роботи, почала одразу пошуки, через три дні зробили офіер. Запросили у одразу дві компанії, вчора вийшла на стажування, робота знайома, зарплата хороша, але далеко їздити. Ще один офер, теж не близький світ по транспорту. Відгукнулась ще одна компанія, тут 20 хвилин, але зарплата менша на 20000. Розумію, що треба обирати та йти працювати, але всередині, хочеться побути ще вдома, просто відпочити. Всередині повне виснаження, приїхала на співбесіду, переплутала час, на годину раніше, стою, дурне і чекаю. Потреби терміново бігти на роботу нема,але є побоювання, що вік 44 роки і вже я не найкращий кандидат, хоч знання маю. Питання як себе змусити взяти і піти працювати, чи може взяти тайм аут? Сил, взагалі ні на що нема
Kapitoshka7• 13 мая в 09:27
Все залежить від того наскільки вам це треба? Може воно вам не потрібно взагалі???
Анти-анонім
• 13 мая в 09:28
Ответ дляKapitoshka7
Я люблю те, що роблю, але наразі, не маю енергії. Тай розумію, що робота потрібна.
Анти-анонім
• 13 мая в 09:29
Ответ дляМайор Медуза
А у відпустці давно були?
За 8 років, тиждень, ну і як з роботи на роботу переходила, ще тижні півтора
Прибираю щодня• 13 мая в 09:29
Ответ дляАнти-анонім
З якої причини звільнилися?
Майор Медуза• 13 мая в 09:30
Ответ дляАнти-анонім
Ми не знаємо вас особисто.
Але можливо вам елементарно потрібно місяць відпочити. Так щоб з морем, з подорожами.
Але не більше. Бо розслабитесь
Або зміна роботи теж по своєму відпочинок.
Як ви відчуваєте?
Але не більше. Бо розслабитесь
Як ви відчуваєте?
Я шалунья• 13 мая в 09:30
Ответ дляАнти-анонім
Так может взять паузу?
И съездить на отдых, заодно понять что вы хотите делать дальше
Анти-анонім
• 13 мая в 09:31
Ответ дляПрибираю щодня
З якої причини звільнилися?
Компанія переїхала в інший офіс, добиратись стало 2 години, новий керівник вивів усіх з віддаленої роботи
Майор Медуза• 13 мая в 09:31
Ответ дляАнти-анонім
О. Ну тут точно вам потрібно відпочити.
Це не послаблення для себе, це наповнитись ресурсом.
Любительница• 13 мая в 09:31
Ответ дляАнти-анонім
Ви що? Приймайте пропозицію з умовою, що вийдете через місяць
Анти-анонім
• 13 мая в 09:32
Ответ дляМайор Медуза
Ми не знаємо вас особисто.
Але не більше. Бо розслабитесь
Як ви відчуваєте?
Але не більше. Бо розслабитесь
Як ви відчуваєте?
Декілька днів була вдома, поки все переробила, не відпочила зовсім.
Майор Медуза• 13 мая в 09:32
Ответ дляАнти-анонім
Я свого часу звільнялась і переходила на іншу роботу. На старій роботі було 70 днів не використаної відпустки, а на новій тільки через півроку можна брати
То відверто важко.
Важко як бігти голодному марафон
То відверто важко.
Важко як бігти голодному марафон
Майор Медуза• 13 мая в 09:33
Ответ дляАнти-анонім
Погоджуйтесь на роботу з відстрочкою на місяць.
Почемучка• 13 мая в 09:36
Ответ дляАнти-анонім
А почему так? Почему вы не ходите в отпуск?
БезникаяЯ• 13 мая в 09:38
Если вы себя заставляете прям, лучше отпустите, выберите что удобнее. Вы каждый день будете себя мучить ,и сколько вы так сможете ?
Дуб береза• 13 мая в 09:39
Ответ дляАнти-анонім
А причина , нет энергии?
Без отпуска или медицинские показания я бы с этим разобралась
Принимать витамины можно и на работе или пассивное лечение а без отпуска кони падают
Пешеходик• 13 мая в 09:39
Якщо не маєте гострої необх в грошах і відчуваєте виснаження-то я за відпочинок. Тим паче ви без відпустки 8 років. Здоров´я, в тч псих стан-найголовнвше. Не йдіть проти себе
Нетутешня• 13 мая в 09:41
звісно візьміть перерву хоча б на місяць. за цей час може і кращий варіант підпливе
нова робота - це завжди стрес, а ви й так ’не в ресурсі’. воно як накладнться одне на одне, то можете й з роботою не справитись, я вже мовчу про здоровля
Воленс-неволенс• 13 мая в 09:41
Ответ дляАнти-анонім
Змініть коло спілкування, може у вас хтось є хто тягне з вас енергію??? Це можуть бути як домашні, так і люди на відстані.
Пешеходик• 13 мая в 09:45
Ответ дляЛюбительница
+1 до речі ,гарний варіант, якщо компанії це підходить. В нас так теж людей набирали, звільнився з попередньої, 2 тиж відпустки, і виходить на нову.
Прибираю щодня• 13 мая в 09:47
У вас синдром відмінниці?
Що означає ’змусити себе’? Звучить негативно 😔
Якщо вам не горить, я маю на увазі, що може у вас якісь проблеми (іпотека, борги, дороговартісне лікування тощо), що гроші потрібні постійно і у великій кількості, то я б радила відпочити.
Я завжди так роблю після звільнення. Хоча б місяць. Сплю, вирішую побутові справи на які не було часу коли працювала, роблю медичне обстеження. А головне отримую задоволення коли прокидаєшся зранку і розумієш, що нікуди не треба.
А оці ваша страхи ’’але є побоювання, що вік 44 роки і вже я не найкращий кандидат’’ дуже перебільшені. Поганому кандидату не роблять три пропозиції в перші дні після звільнення.
Відпочиньте, наберіться сил🌷
Пешеходик• 13 мая в 09:51
Ответ дляПрибираю щодня
У вас синдром відмінниці?
Відпочиньте, наберіться сил🌷
Автор в свіої 44 вже отримала 2 офера за тиждень (чи скільки там) , тому місяць часу нічого не вирішить, якщо автор така популярна. Тим паче різниця в ЗП 20тис, зрозуміло, що сама зп там огого, значить автор цінний кандидат та спеціаліст.
Мию вікна у мороз• 13 мая в 09:54
Ответ дляАнти-анонім
Почему так? Что с вам отпуском, почему не брали ежегодно? В принципе, всем на вас все равно. Если вы сами себя загоняете, вас выжмут и выбросят. Тем более уже не девочка, организму нужно время на восполнение ресурса.
З бісиками• 13 мая в 09:55
Чи це тема троляча, чи це дійсно такі люди бувають. Тут каже, що вже 2 офери отримала, ще й з різницею 20 тисяч по зп, а тут ниє, що 44 нікуди не візьмуть. Тут пише, що одразу приступила до пошуків роботи, а тут вже що не відпочивала і втомилася, треба відпочити. Ви що не відчували одразу втоми? Я не вірю, що люди з такою відсутністю мислення/планування/аналізу можуть бути ’нарасхват’, історія ну не ліпиться.
Поумничка• 13 мая в 10:00
Ответ дляВоленс-неволенс
Русня тягне.
Ви як маленька...
Воленс-неволенс• 13 мая в 10:07
Ответ дляПоумничка
Русня тягне.
Ви як маленька...
Без вашого бажання муха не пролетить.
Фокус-Покус• 13 мая в 10:08
Вас пожаліти? Бідненька. Аяяяй
Не морочте людям голову. Не працюйте.
Фокус-Покус• 13 мая в 10:09
Ответ дляАнти-анонім
То хто вам винен? Хто за вас має йти у відпустки? А якщо так женетесь за грошима, то маєте відповідь на своє питання що вам робити.