Правильно_Валерчик• Изменено 01 июня в 12:33

Осадча непослідовна пані

«Те, що ми таким чином втрачаємо людський капітал, і ці підлітки виїжджають, і потім можуть не повернутися – над цим треба замислюватися. Це дискусійне питання на рівні держави, яке треба піднімати. Тому що, дійсно, мами вивозять своїх синів за кордон. Країну мають захищати хлопці, і хлопці мають іти воювати, але, з іншого боку, хто не хоче йти воювати, виїжджає за кордон. Як утримати цих хлопців? Змушувати їх воювати? Думаю, що у 18 років це було б невірним рішенням держави», – зазначила вона.
Небалувана Галя• 01 июня в 12:32
только узнали? всегда такой она была
ЖизньНеимеетСмысла• 01 июня в 12:32
So_so• 01 июня в 12:32
Надо почитать, что именно она сказала. Столько манипуляций сейчас.
Подмигашка• 01 июня в 12:32
Де засудила, підтвержуйте фактами будь-ласка, щоб не бути голослівною.
Бабуся Бетман• 01 июня в 12:32
А горбунов де, в окопі напевно?
ЖизньНеимеетСмысла• 01 июня в 12:33
автор Правильно_Валерчик • 01 июня в 12:33
Ответ дляSo_so
Грабля• 01 июня в 12:33
Ответ дляБабуся Бетман
А горбунов де, в окопі напевно?
Та у него синяк на колене. Побойтесь Бога, грешница!
мистерЛяпсус• 01 июня в 12:33
на дух с горбуновым не переношу.
Ксерокопия ночи• 01 июня в 12:34
задрали
никого она не осудила
автор Правильно_Валерчик • 01 июня в 12:34
Ответ дляПодмигашка
Подмигашка• 01 июня в 12:35
Ответ дляПравильно_Валерчик
Добре, але де?? У вас відео є, чи посилання на сторінку її?? Так на порадниці і я можу сказати будь-що. Давайте факти, або не робіть срачі !
Я таке знаю• 01 июня в 12:35
Та шо навколо неї такий ажиотаж. Чи не пофігу, що вона там сказала, хто така взагалі та Осадча?! Якась там журналіска... глянули і забули
автор Правильно_Валерчик • 01 июня в 12:37
Ответ дляПодмигашка
Вас в гуглі забагили? Сказала в інтервʼю
Ответ дляЯ таке знаю
Мерзенна баба осадча
Ксерокопия ночи• 01 июня в 12:38
Ответ дляПравильно_Валерчик
Як утримати цих хлопців? Змушувати їх воювати? Думаю, що у 18 років це було б невірним рішенням держави», – зазначила вона.

где тут осуждение? или кого она отправляет?
я не понимаю, мы все читаем одно и тоже, но видим разное
вывозят парней? - да
она поддерживает мобилизацию 18 летних - нет
так кого осудила?
Подмигашка• 01 июня в 12:38
Ответ дляПравильно_Валерчик
Це розмови ні про що! Коли немає фактів , люди переходять на особистості. Тому робимо висновки.
Зоя Жорівна• 01 июня в 12:39
Ответ дляЯ таке знаю
Да, она говорит, что скажут. Работает работу.
Если вы крутились в той сфере - то они все зайчики на зарплате.
Прст, актеры и таксисты служат любой власти
Вилами по воде• 01 июня в 12:39
Я думаю вона натякнула, що пора відкривати кордони, припиняти насильницьку мобілізацію і тоді діти будуть лишатися в Україні, а не тівід дій влади.
Подмигашка• 01 июня в 12:39
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ви робите вкид, а коли просять підтвердження , то переходите на хамство. Ось і все тут очевидно.
Seehund• 01 июня в 12:40
Ответ дляПравильно_Валерчик
Это для матери сын - родная кровиночка, а для государства статистическая единица, будущий налогоплательщик, а там и смертник в интересах государства.
язззззь!!!• 01 июня в 12:40
Ответ дляПравильно_Валерчик
Змушувати їх воювати? Думаю, що у 18 років це було б невірним рішенням держави»,
Паспортний стіл• 01 июня в 12:42
Ось навіть читаю цитату на фото і не бачу засудження, бачу текст про те, що треба думати як лишати підлітків і як робити так щоб вони не боялися, що їх змусять йти воювати в 18 років. Ніби все ок, розумна думка, де засудження?
Оябунчик• 01 июня в 12:42
Ответ дляНебалувана Галя
только узнали? всегда такой она была
Ну и с,** ука, она..
Новорічна пальма• 01 июня в 12:43
Ответ дляБабуся Бетман
А горбунов де, в окопі напевно?
ага, бабло дерибанит из бюджета
Мона_Лиса• 01 июня в 12:43
Государство вынуждает мам, вывозить своих детей, и это неверно, а не мамы хотят их вывозить, осуждаю
Патриоточка• 01 июня в 12:45
Ответ дляПравильно_Валерчик
Не не могут, а не хотят.
Им что въезд закрыли? Нет, они сами сбежали.
А потом каждая мамашка пургу несет. Хоть бы уже заткнулись
Зубожиння• 01 июня в 12:47
Ответ дляПаспортний стіл
Так хай свою цю дишлю підрощену поверне в Україну і шле на фронт. Нічого й думати-все просто
Паспортний стіл• 01 июня в 12:47
Ответ дляЗубожиння
Вона б його вчитися закордон відправляла незалежно від того війна чи не війна
ВыФсеВрете• 01 июня в 12:48
Поздравила с днем защиты детей в инста , курица