Правильно_Валерчик• Изменено 01 июня в 12:33
Осадча непослідовна пані
«Те, що ми таким чином втрачаємо людський капітал, і ці підлітки виїжджають, і потім можуть не повернутися – над цим треба замислюватися. Це дискусійне питання на рівні держави, яке треба піднімати. Тому що, дійсно, мами вивозять своїх синів за кордон. Країну мають захищати хлопці, і хлопці мають іти воювати, але, з іншого боку, хто не хоче йти воювати, виїжджає за кордон. Як утримати цих хлопців? Змушувати їх воювати? Думаю, що у 18 років це було б невірним рішенням держави», – зазначила вона.
Зубожиння• 01 июня в 12:48
Ответ дляПаспортний стіл
Вона б його вчитися закордон відправляла незалежно від того війна чи не війна
Так воно ж філософствує як повертати дітей - хай зі свого дишляка починає. Якраз вже підвчився, набудь знать і досвіду - пора піднімати фронт
Ксерокопия ночи• 01 июня в 12:49
меня уже стадный инстинкт пугает
люди не хотят анализировать что к чему
автор ’мерзенна панні’
и не надо разбираться, и так все ясно как божий день
люди не хотят анализировать что к чему
автор ’мерзенна панні’
Зубожиння• 01 июня в 12:50
Ответ дляКсерокопия ночи
меня уже стадный инстинкт пугает
люди не хотят анализировать что к чему
автор ’мерзенна панні’
люди не хотят анализировать что к чему
автор ’мерзенна панні’
Вони з горбуновим це хамелеони і маріонетки, готові за гроші робити що завгодно. Про що ще говорити. Просто від їх рях і цих тупих розмов нудить
Ответ дляПравильно_Валерчик
И разве она там сказала то, что у Вас в посте?
Ксерокопия ночи• 01 июня в 12:51
Ответ дляЗубожиння
мы можем спорить с вами до усырачки или первой крови
это ни что не даст
вы суть не хотите видить
это ни что не даст
вы суть не хотите видить
Кишмишная Мая• 01 июня в 12:51
Ответ дляПодмигашка
Де засудила, підтвержуйте фактами будь-ласка, щоб не бути голослівною.
Я тоже осуждения не прочитала. Вообще, она мне одна из немногих- нормальная
Подмигашка• 01 июня в 12:52
Ответ дляКсерокопия ночи
меня уже стадный инстинкт пугает
люди не хотят анализировать что к чему
автор ’мерзенна панні’
люди не хотят анализировать что к чему
автор ’мерзенна панні’
Отож!!! Хто хочаб трохи задумується, то побачить , що це звичайний вкид і автор поводить себе так, що мерзне на пані хочеться сказати лише про неі. Отак вилити відро г…на на людину, а хто хоч трохи думає і питає про підтвердження, то у відповідь вона огризається, але підтверджень все одно не надає …. Гидота якась.
Зубожиння• 01 июня в 12:53
Ответ дляSo_so
Що вони кажуть і що вони роблять? Між цим велика різниця. І це бісить. Кажуть одне, а єдине що роблять - це 3,14здять гроші з державного бюджету щоб свій виводок годувати. Давно і чоловік фільми пропогандонські за мільйони мав знімати, при тому, що на фронті недостача у всьому
Кишмишная Мая• 01 июня в 12:54
Ответ дляЗубожиння
Это да, про фильмы
Зубожиння• 01 июня в 12:54
Ответ дляКишмишная Мая
Это да, про фильмы
Так это про все. Двойные стандарты в действии. Гондоны еще те
Фенте Фря• 01 июня в 12:57
Ответ дляКсерокопия ночи
задрали
никого она не осудила
Она то может и не осудила, только когда говорила что многие вывозят, забыла про себя. Ведь она тоже вывезла, ну вот и сказала, что нужно сделать государству, что б её сын первый вернулся. В этом же её посыл, чтоб не вывозили и что б вернулись. Её то сын точно вернется
Ксерокопия ночи• 01 июня в 12:57
Ответ дляЗубожиння
а давайте по теме - какие фильмы были сняты горбуновым за время войны
про какие миллионы речь
Ксерокопия ночи• 01 июня в 12:58
Ответ дляФенте Фря
мамы вывозят парней - это факт или нет по вашему?
по мне да, так же как и солнце встает каждое утро, а вечером закат
Зубожиння• 01 июня в 12:58
Ответ дляКсерокопия ночи
про какие миллионы речь
Для Вас специально. Это еще детали -
Ксерокопия ночи• 01 июня в 12:59
Ответ дляЗубожиння
Для Вас специально. Это еще детали -
ну...так кем финансировался все таки?
вы ж дочитали я думаю
Марафетчица• 01 июня в 12:59
Ответ дляКсерокопия ночи
про какие миллионы речь
Горбунов имеет отсрочку?
Ксерокопия ночи• 01 июня в 12:59
Ответ дляЗубожиння
Для Вас специально. Это еще детали -
скандал был
фильма нет
о чем вой, дорогая?
фильма нет
о чем вой, дорогая?
Фенте Фря• 01 июня в 13:00
Ответ дляПаспортний стіл
А патриотизм
Ксерокопия ночи• 01 июня в 13:01
Ответ дляЗубожиння
Для Вас специально. Это еще детали -
и еще - речь о словах Осадчей, но она коза потому что Горбунов.....
что? хочется спросить
то есть уже вовсе не важно что она сказала
ведь Горбунов...
что? хочется спросить
ведь Горбунов...
Правильно_Валерчик
• 01 июня в 13:01
Ответ дляПодмигашка
Я не даю посилань, бо якщо вам цікаво, ви знайдете самі. Це офіційне інтервʼю.
празники не помню• 01 июня в 13:01
Ещё одна пидар@ска, как и Мосейчук.
Твари.
Посмотрим, как её сыновья останутся в Украине, когда подрастут, и, не дай Бог, война будет идти.
Не своих детей не жалко, пусть воюют. И Юрочка её не воюет почему-то.
Твари.
Зубожиння• 01 июня в 13:01
Ответ дляКсерокопия ночи
ну...так кем финансировался все таки?
вы ж дочитали я думаю
Вот кратко предистория. Народ возмутился и денег не дали. Юрочка обиделся😂 Поэтому не надо. Продадная тварь готовая жопу лизать за три (3) копейки
Зубожиння• 01 июня в 13:02
Ответ дляКсерокопия ночи
скандал был
фильма нет
о чем вой, дорогая?
фильма нет
о чем вой, дорогая?
Нет, не вой. Хвала Горбунову, хороший, профессиональный и честный альтруист
Зубожиння• 01 июня в 13:03
Ответ дляпразники не помню
Ещё одна пидар@ска, как и Мосейчук.
Твари.
109%!
Ксерокопия ночи• 01 июня в 13:03
Ответ дляЗубожиння
при чем тут он, если обсуждают ее высказывания по поводу мобилизации и парней?
Зубожиння• 01 июня в 13:04
Ответ дляКсерокопия ночи
При том, что это одна продажная семейка, готовая наживаться на войне и воевать чужими жизнями
Ксерокопия ночи• 01 июня в 13:04
Ответ дляпразники не помню
Ещё одна пидар@ска, как и Мосейчук.
Твари.
то есть половина женщин в Украине пидараски?
это вы сильно конечно
Фенте Фря• 01 июня в 13:04
Ответ дляКсерокопия ночи
Факт что вывозят. Осадча тоже говорит про этот факт. О чем собственно тогда спор в теме?
То есть вывозить молодь право каждого
жінка незаміжня• 01 июня в 13:04
Ответ дляБабуся Бетман
А горбунов де, в окопі напевно?
Стало відомо, скільки заробляє Горбунов у Раді при Держкіно.Наприклад, у 2022 році актор отримував щомісяця майже 70 тис грн.
..уряд напередодні видав постанову, яка зробила недоторканною чинну Раду з державної підтримки кінематографії, заявивши, що «формування нового складу Ради в період воєнного стану не проводиться». Ба більше, повноваження всіх її дев’яти членів продовжуються не тільки у воєнний час, а ще й на три місяці після закінчення війни.
Про мільйони-хабарі за ’потрібну’ поведінку типу на кіно промовчу, ніби відмовився, коли піднявся шум