Анна-4c48• 01 июня в 14:29

Порадьте мультиварку і чи варто купувати мультиварку-скороварку?

Порадьте, будь ласка, бажано конкретні моделі. І в кого є досвід користування мультиваркою-скороваркою(Мулінекс), то як вам?
Раніше була мультиварка Ротекс, зламалася, наразі придивляюсь до Тефаль чи Мулінекс, можливо інші порадите.
К.а.л.и.н.а• 01 июня в 14:35
У мене скороварка, плюс її в тому що швидше готує, але якщо на звичайних стравах мова про 10-15 хвилин, то от тушонку я в ній готую за 4 години, а так треба було б годин 8 варити. + Холодець теж швидше можна приготувати. Якщо ж ви такі страви не готуєте, то сенсу в скороварці особливого немає.
serebro16-72be• 01 июня в 14:35
Теж цікавить. Знаю що скороварку неможна відкривати в процесі приготування...це зупиняє
автор Анна-4c48 • 01 июня в 14:37
Ответ дляserebro16-72be
Я ще надивилася відосиків, коли при недотриманні правил користування воно все може вибухнути, то в мене ще додалося сумнівів😅
Леди Репях• 01 июня в 14:40
Ответ дляserebro16-72be
Так и есть. У меня мультиварка-скороварка Филипс, уже 7 лет. Всем довольна, но скороваркой не пользуюсь, опасаюсь её.🙈😃
katenka_• 01 июня в 14:44
Смысла нет просто в мультиварке - кастрюля обычная. Если брать, то скороварку
Леди Репях• 01 июня в 14:44
Ответ дляАнна-4c48
Это правда. У меня один раз было такое с супом, когда я была ещё непродвинутый пользователь) Налила воду до нормального уровня, но режим какой-то был новый, не помню уже какой и жидкость стала высоченной струёй бить. Реально струя была в полтора метра.😳 Благо на тот момент я была на отдыхе, в частном доме на первом этаже и молниеносно вынесла это чудо во двор, где оно пырскало в небо ещё некоторое время.🙆😃
Джемма• 01 июня в 15:01
Нет смысла ни в том ни в другом. Есть скороварка Мулинес, перед ней тестировала мульти Панасоник.
LatanUA• 01 июня в 16:13
Мультиварка-скороварка MOULINEX Cook4Me CE7011
користуюся вже 10 років. Майже кожен день. Не уявляю вже як без неї.Зараз,наче,Тефаль така сама.