Паспортний стіл• 09 мая в 09:51
В кого пилосмок від Dreame, а не з відомих магазинів електроніки? Як вам?
Яка модель? Дякую
Гуляю босоніж• 09 мая в 09:53
У меня dreame t30
Отличный, только в турбо режиме работает только 8 минут. Неудобно в машине пылесосить.
База_птеродактилей• 09 мая в 09:56
Р10. Механізм ролера за 2 роки використання забився волоссям і довелося замовляти новий ролер з Аліекспрес. Для базового прибирання піску з підлоги нормально. Щоб гарно пропилососити килими краще щось потужніше брати.
Смайлик• 09 мая в 10:17
Пуки-куки• 09 мая в 10:55
В мене миюча палка Дрімі H12s, супер, робот також їх, той що вище на фото. Задоволена обома. До речі, тут порадили пару палка+робот, дякую дівчині))
З бездоротовим 150 метрів прибираю за 20 хвилин, немає запаху пилосмока, гарний фільтр.
Мінус- нагибати дуже, щоб під диваном пройтися, не вийде, заливає вода у фільтр. Навіть під стільцями не зручно, треба їх переставляти.
Ну і скло я часто розбиваю, то склянку то банку, і плитка рельєфна, то не знаю скільки б вигрібала без пилосмока, а з ним пару раз пройшлася и все дрібне прибрала
Поїдьте в шоурум на Воздвіженку, там можна бездоротовий спробувати у залі і взагалі якщо не сподобається то казали при покупці, що можна повернути його навіть після використання. Я восени брала, зараз мабуть такі ж умови