Великий сатирик• 16 мая в 09:58

Продаю виключно свій одяг.

Мене за це теж податкова може оштрафувати? Не може зрозуміти, чи можна продавати свій одяг? Як це все відбувається?
Соседушка• 16 мая в 09:59
Происходит просто. Продали свои трусы, деньги на карту пришли не от 1 и 2 колена родственников. Налоги не заплатила. Ждите наряд со взламыванием дверей и в наручниках в каталажку. Все.
Трактор Віка• 16 мая в 10:01
теоретически может. но не за продажу, а за неуплату налогов))
но я думаю они придумают какой-то механизм, чтоб площадки облагали эти продажи, если вы не фоп
Я Вас не боюся• 16 мая в 10:02
Без оподаткування ви маєте право на три продажі на рік на суму неоподаткованого мінімуму, тобто 17 грн*3 рази. Все інше - ваш ризик. Такі умови з 2003 року і нововведень немає.
автор Великий сатирик • 16 мая в 10:02
Ответ дляТрактор Віка
фоп оформлювати для продажу своїх речей, це смішно.
Пекельнi Борошна• 16 мая в 10:02
Ответ дляСоседушка
Податок з тих трусів не відібʼє навіть 10-ту частину грошей, які підуть на наряд із взломом дверей.
Сиренькая• 16 мая в 10:02
Ніхто не розуміє як це має працювати. Ні юристи ні сама податкова
Трактор Віка• 16 мая в 10:03
Ответ дляВеликий сатирик
да, понимаю,
поэтому вас будут ’стричь’ в месте продажи
автор Великий сатирик • 16 мая в 10:03
Ответ дляЯ Вас не боюся
А для чого тоді це все розкручуть саме зараз?
Проработник• 16 мая в 10:03
Мені також цікаво, бо продаю періодично речі своїх дітей. І таких як я багато. Це я знаю точно.
Море_море_я_скучаю• 16 мая в 10:03
Ответ дляВеликий сатирик
Налоги вы можете платить и без ФОП
Я Вас не боюся• 16 мая в 10:03
Ответ дляВеликий сатирик
Фоновий шум
Prervana• 16 мая в 10:03
Ответ дляЯ Вас не боюся
Спасибо за этот коммент. Удивляет то, что люди про эти законы ’первый раз слышат’
автор Великий сатирик • 16 мая в 10:04
Ответ дляТрактор Віка
да, понимаю,
Так деякі платформи вже стрижуть і не мало.
Трактор Віка• 16 мая в 10:04
Ответ дляВеликий сатирик
но они стригут не налоги
Миссис Буркул• 16 мая в 10:06
так, навіть якщо це ваші речі. Вже ж було роз*яснення. Маєте сплатити податки
автор Великий сатирик • 16 мая в 10:08
Ответ дляМиссис Буркул
Де було таке роз´яснення?
Трактор Віка• 16 мая в 10:09
Ответ дляЯ Вас не боюся
Фоновий шум
а я думаю нет, просто технологически стало возможно отслеживать большие массивы платежей и продаж, не вручную
Подтяжка• 16 мая в 10:09
Ответ дляВеликий сатирик
Де було таке роз´яснення?
Ваши или не Ваши. Вы получили доход, с дохода надо заплатить налог. Все просто. Так было всегда, ничего нового
культУра• 16 мая в 10:10
Продавайте, не морочьте голову. Если что, продавцы сека в больших количествах тоже так говорят,это все мое, моих детей, внуков родичей
Пугачиха• 16 мая в 10:12
Ответ дляВеликий сатирик
Тому що у державі немає коштів, та і під норми ЄС все приводять (без підняття зарплат і соц виплат).

І фактично вже з цього року дуже серйозні норми і моніторинг.

Тому якщо поки що нічого не прийшло від ДПС - не факт що в кінці року не прийде пачками.
автор Великий сатирик • 16 мая в 10:12
Ответ длякультУра
Мені не цікаво, що там продають продавці сека і що вони розповідають. В мене немає такого об´єма, як в них. Продаю особисті речі.
Бентливуман• 16 мая в 10:12
Ответ дляВеликий сатирик
Де було таке роз´яснення?
Есть прямая норма ПКУ .
Бентливуман• 16 мая в 10:14
Ответ дляВеликий сатирик
Чем докажите , что только личные ?
Трактор Віка• 16 мая в 10:15
Ответ дляБентливуман
Чем докажите , что только личные ?
так это ж не имеет значения, личные они или нет
Цирк на дроті• 16 мая в 10:15
О сколько можно, ваши б/у налоговой и нафиг не нужны.
Пугачиха• 16 мая в 10:15
Ответ дляВеликий сатирик
Якщо олх сторінка має більше 10 лох продаж і є більш 10 лотів на продажу і буде, як варіант- контрольна закупка - то лист прийде.

А фактично лох зливає всі продажі. Нова пошта теж, ось і все. Який буде ліміт- ніхто не знає, фактично 3+ в рік на основі поданих данних від вказаних вище сервісів- і може прилетіти лист щодо продажу без оподаткування тощо.
Г@Л@В@ломка• 16 мая в 10:15
Ответ дляВеликий сатирик
продавайте свої речі спокійно
Бентливуман• 16 мая в 10:15
Ответ дляТрактор Віка
Я знаю . Но автор на это упирает )))
Трактор Віка• 16 мая в 10:16
Ответ дляБентливуман
Я знаю . Но автор на это упирает )))
ну так автор не знает видимо
Цирк на дроті• 16 мая в 10:16
Ответ дляТрактор Віка
Тут уже с площадок надо налог. Там сами площадки дерут в 3 шкуры