СкокоМнеДадите• 01 июня в 16:45
Ви от зараз ходите на лезерку чи то діодний чи ще який
Чи дякували ви за фізикам,людям науки та професури за це?
Хоча б мовчки про себе!
ОбережнаЯ• 01 июня в 16:55
Коханий по ніжці гладить, а я дякую колишньому) він вже після нашого розходу подарував мені курс на ніжки, бо знав, що я дуже хочу
Вислав на нову пошту сертифікат
Пищалка• 01 июня в 16:59
Не ходила и не собираюсь ни на какой. Спасибо моим маме и папе, что сделали меня изначально не волосатой.
Подмышки и ноги станок не напрягает. Бикини сама приловчилась шугаринг
Без комплексів• 01 июня в 17:02
Я робила на олександритовуму апараті з технологією МОВЕО. Це не боляче, ефективно і швидко.
Хочу наколоти губи• 01 июня в 17:19
Ответ дляЩебетушка
ні не ходжу, і не збираюсь. Не думаю, що це безпечно.
Аналогічно.