СМСница• 02 июня 2025
Що з продуктів ви зазвичай берете на знижках?
Ля-ля-ля• 02 июня 2025
Печінку тріски і оливки- намагаюсь взяти запасом великим. Це те що перше спало на думку.
БоВжеВільна• 02 июня 2025
Тільки в тому випадку якщо на знижці продукти, які я завжди купую.
Тільки щоб дешевше не беру ніколи
Козачка• 02 июня 2025
заметила, что часто по акциям раньше брала то, что мне на фиг не нужно. заранее смотрела каталог в метро или сильпо и такая - ооо, какая-то банка чего-то необычного по акции, надо брать!
сейчас беру по акции только те продукты, которые и так ем. как-то так - есть акция на сметану - хорошо, беру сметану по акции)))
Люблю пиво• 02 июня 2025
Печень трески и тунец - это основное, что я беру по скидкам с большим запасом.
Ну и всякие порошки
Сиреневая цапля• 02 июня 2025
На столичке молочное, оливковое масло, тунец , сезонные фрукты получаются дешевле, чем по акциям. В супермаркете беру по акциям то , что обычно покупаю и без них
И_В_офигительных_штанах• 02 июня 2025
Мило рідке, фейрі, пральний порошок, прокладки.Взагалі не куплю по повній ціні, щось якась знижка повинна бути.
З горіха зерня• 02 июня 2025
Капсулы для стирки, их базовая цена всегда рассчитана на скидку 40-50%
Туалетная бумага, та же история
Оливковое масло
Туалетная бумага, та же история
Оливковое масло
Трільчиха• 02 июня 2025
Все беру лише на знижках. Без знижок нічого не купую, хіба що хліб. Вчора накупила багато стегон курячих по 8.60, частину в морозилку і запечу потім, частину обрізала на фарш, а те що лишилося - на суп.
Лепешечка• 02 июня 2025
червона рибка, кава, туалетний папір.. так якщо задуматися то майже все (
Трільчиха• 02 июня 2025
Ответ дляЛепешечка
Папір теж буває на знижках? Я ніколи і не звертала увагу.
Лепешечка• 02 июня 2025
Ответ дляТрільчиха
так, якщо селпак або зева то є сенс брати