Вчителька з мікрорайону• Изменено 02 июня в 10:14
До теми про виходців з села. Помітила, що ті люди з села, хто щось досяг, дуже
принижують інших людей і зверхньо до них ставляться. Є багато прикладів серед моїх зайомих. Є і відома людина: Василь Климчук: ті хто з ним працював, кажуть, що працювати неможливо, сильно принижує людей. Сам з дуже бідної родини з села.
Доросла дівчинка• 02 июня в 10:34
Ответ дляБ´ю байдики
Дело в воспитании и в образовании. В селе понятное дело особо воспитанием никто не занимается. Вот и вырос быдлан
Дивно, я народилася та виросла в селі. Закінчила коледж, університет, магістратуру. Не бидлан. Як для села, то, навіть, і слова такого не знаю. То, напевне, залежить не від місця народження, а від оточення. І в селі вихованням дітей займаються не гірше, аніж в місті.
ИзЮмрудная• 02 июня в 10:34
Автор, тут не село головний фактор. А з цінностей , заложених з дитинства. (І не важливо,село чи місто..) Якщо батьки були тупими жадними жлобами, то і дитятко виростає з такими ж надстройками.
Подивіться навколо на владну структуру.., багато у нас меценатів ??? а простог гарних людей,які поважають решту? не деребанять? багато з них вибачається за помилки?
Ото ж то і воно.., коли така людина доривається до влади, (як би воно там не називалось) -то і відношення до людей згідно цінностей самого індивідума. І да,така людина буде лізти вгору всими способами,пробуючи заглушити свої комплекси. Але нутро не сховаєш,все рівно вилазить.
Не зацілована• 02 июня в 10:36
Тільки якщо дуже дурна людина.
Я помітила, що ті які з села то думають, що вони самі розумніші і всі інші тупі і дурні. Теж подібне, що і ви сказали. У мене невістка, мого брата жінка з села забитого, батьки пашуть на всьому, батьки приємні дуже, а от вона почала працювати на гос. посаді у місті, то вже трохи випедрується але то така людина і була.
Подвійна веселка• 02 июня в 10:37
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Рождаются все нормальными, это понятно. Но место, где они растут потом, очень сильно влияет на человека и формирует его личность.
А в селі ростуть якось по іншому ніж в місті?
Подвійна веселка• 02 июня в 10:38
Ответ дляБ´ю байдики
Чому ви так вважаєте?
Не стесняюсь• 02 июня в 10:42
Люди почувствовавшие вкус денег часто становятся очень высокомерными и корона до небес. И это не зависит откуда человек.
Б´ю байдики• 02 июня в 10:44
Ответ дляСтигла полуниця
Думаете, особенности инфраструктуры влияют? Или пониженное содержание кислорода в воздухе, присутсвие выхлопных газов и солей тяжелых металлов облагораживают население городов, делают помыслы чистыми, а поступки - благородными?
Наличие музеев театра и пр культурной и развивающей инфраструктуры
Подвійна веселка• 02 июня в 10:45
Ответ дляНе стесняюсь
Або,навіть не грошей, а влади також.
Б´ю байдики• 02 июня в 10:47
Ответ дляНе зацілована
Тільки якщо дуже дурна людина.
Из грязи в князи
Стигла полуниця• 02 июня в 10:47
Ответ дляБ´ю байдики
Спасибо. А каким образом созерцание предметов старины в музее способствует привитию вечных ценностей индивидууму?
100%• 02 июня в 10:48
Ответ дляБ´ю байдики
Ой, ну давайте відверто
Я сама дуже люблю театр
Але відсоток людей які зараз відвідують театри просто мізерний.
Контингент на 80 відсотків 50 +
Зараз молоде покоління загнати в театр може тільки реклама в тік ток
Я сама дуже люблю театр
Контингент на 80 відсотків 50 +
Трільчиха• 02 июня в 10:49
Есть такое наблюдение, но только за львовянами и других жителей западной Украины.
Своего не предлагать• 02 июня в 10:51
Ответ дляБезникаЯ
мне как с клиентом приходилось с ним годами работать, лет 15 так точно.
общался исключительно по-русски, что удивляло, так как ведущий УТ же был, строил из себя невесть что, а страшный, выглядел всегда старше своих лет, противный, его настроение менялось в течение разговора. С села он или нет, но нарцисс конченый ))
читала как-то коммент под его видео с ютюб-канала, что щеки раздувал и истерил постоянно
Біток чи ефір?• 02 июня в 10:53
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Виходці з міста, з моїх друзів і знайомих, хто щось досяг, так себе не поводять
В мене таке забите село, а люди там прекрасні. Відомі викладічі, хірурги, агротехніки, фізики, виклачі у вишах Львова і Києва - люди з мого села. Ні за ким такого не помічала. Пишаюся такими односельцями
Б´ю байдики• 02 июня в 10:53
Ответ для100%
Ой, ну давайте відверто
Я сама дуже люблю театр
Контингент на 80 відсотків 50 +
Я сама дуже люблю театр
Контингент на 80 відсотків 50 +
И что ? всё равно хоть по разу хоть со школой но ходят. Развиваться в городе возможностей больше.
Подвійна веселка• 02 июня в 10:54
Ответ дляБ´ю байдики
Розвиток не залежить від місця проживання, а від родини залежить.
Вчителька з мікрорайону
• 02 июня в 10:54
Ответ дляПодвійна веселка
А як можна розвиватися у селі?
Б´ю байдики• 02 июня в 10:54
Ответ дляСтигла полуниця
Вы шампани с утра бахнули признавайтесь
Стигла полуниця• 02 июня в 10:57
Ответ дляБ´ю байдики
Вы шампани с утра бахнули признавайтесь
Не, вчера. Коньяк :) Ну а што - так и есть, правду говорю 🤷
Подвійна веселка• 02 июня в 10:58
Ответ дляВчителька з мікрорайону
А як можна розвиватися у селі?
Читання (своя бібліотека, чи сільська, шкільна), спорт (різні секції), музична освіта, репетитори, подорожі.
Б´ю байдики• 02 июня в 11:01
Ответ дляПодвійна веселка
Ну к чему это? Основное развлечение в селе - сплетни. Шо я в сёлах не была? Там Брейгеля никто не обсуждает. Ни книги ни фильмы. От про Оксанку Катькину другое дело
Своего не предлагать• 02 июня в 11:01
Ответ дляПодвійна веселка
які там подорожі з хазяйством...
Б´ю байдики• 02 июня в 11:03
Ответ дляСтигла полуниця
Заметно)) высокий слог обычно последствие высоких напитков
Стигла полуниця• 02 июня в 11:04
Ответ дляБ´ю байдики
Ну вот. Тогда Советчица - ПГТ городского типа. А мы, советчицы - клуши на лавочке, моющие коллективно косточки сельским жителям. В 11 ч утра. Которые о нашем существовании и не догадываются
Подвійна веселка• 02 июня в 11:05
Ответ дляСвоего не предлагать
які там подорожі з хазяйством...
Зараз мало хто господарство тримає, особливо молодь, хіба люди 60+. У вас хибні поняття про село сьогодні. Навіть 30 років тому подорожували, хоча тоді господарсива були великі.
Стигла полуниця• 02 июня в 11:06
Ответ дляБ´ю байдики
Хи :) Спасибо за понимание
Подвійна веселка• 02 июня в 11:06
Ответ дляБ´ю байдики
Живу вже, майже 5 років в селі, такого не помічала.
АнтиТанкист• 02 июня в 11:07
Ответ дляЩира українка
Бегущий банкир?
не знаю, кто или что такое бегущий банкир