Бджолина королева• 02 июня в 10:32
У него были отношения с мужчинами
Как бы вы реагировали или относились если бы вы знали что ваш парень гей и в прошлом у него были отношения с мужчинами?
Бджолина королева
• 02 июня в 10:37
Ответ дляПроходив повз
Якщо він ваш хлопець, то все ж не гей, а бі
І вас би це не лякало? Всякі венеричні хвороби?
Радість моя• 02 июня в 10:40
Это было бы серьезным поводом задуматься: а надо ли мне такой парень? Я ему другого парня не заменю, а его пристрастия к другим мужикам вряд ли полностью исчезнут.
ЖивунаБагамах• 02 июня в 10:44
Ответ дляБджолина королева
Я якби він ви**бав до вас 50 жінок то венеричні хвороби були б не такі страшні😂?
Хтомолодець? Я!• 02 июня в 10:46
Ответ дляЖивунаБагамах
Как-то разговорились с одним по душам, так он поведал что у него около 300 женщин было. Ото где страшно представить что ’там’ за сюрпризы могут быть ))))
Аноним с кешбеком• 02 июня в 10:50
Ответ дляБджолина королева
ЖивунаБагамах• 02 июня в 10:52
Я представляю який це жах для ревнивих жінок😧
Ні з жінками залишити його не можна..😜
Ні з чоловіками в баню відпустити..😂
А то мало що станеться 🙄😂
Ні з жінками залишити його не можна..😜
Ні з чоловіками в баню відпустити..😂
А то мало що станеться 🙄😂
Бадабум• 02 июня в 10:53
Якщо він активний, то я б за свою попу б переймалась
А якщо задньопривідний, то буде вас просити іграшками його задовольняти.
Воно вам треба?
А якщо задньопривідний, то буде вас просити іграшками його задовольняти. Воно вам треба?
Розвідка Маші• 02 июня в 10:56
Ответ дляБджолина королева
жінки не зарадают венхворобами?
Бджолина королева
• 02 июня в 11:14
Ответ дляЖивунаБагамах
Думаю, що і жінок там було не менше...
Бджолина королева
• 02 июня в 11:14
Ответ дляЖивунаБагамах
Ні з жінками залишити його не можна..😜
Ні з чоловіками в баню відпустити..😂
А то мало що станеться 🙄😂
Ні з жінками залишити його не можна..😜
Ні з чоловіками в баню відпустити..😂
А то мало що станеться 🙄😂
Бджолина королева
• 02 июня в 11:15
Ответ дляРозвідка Маші
жінки не зарадают венхворобами?
Це вкрай велика рідкість...
Бджолина королева
• 02 июня в 11:32
Ответ дляВикупана
той ,що мені подобалисмь дівчата. і були певні стосунки. тю
Дівчата - не хлопці. По-моєму у них все жорстко, особливо якщо в житті людина холерик, дуже емоційна, дуже інфантильна, розкута, і в цьому плані у людини без табу
мегамоСГ• 02 июня в 11:32
Ответ дляБджолина королева
а они же передаются исключительно между однополыми партнерами, а не при незащищенном сексе, правильно?
мегамоСГ• 02 июня в 11:33
Ответ дляХтомолодець? Я!
А Вы ему рассказали анекдот про ’Вы тоже говорите’?)
Бджолина королева
• 02 июня в 11:35
Ответ длямегамоСГ
Так, під час незахищеного, але вибачте мене. Мені здається, що , ну я собі так думаю, що чоловіки з чоловіка в більшості практикують без контрацептивів, щоб відчуття були, ну якщо мужик мужика, то його явно в дитинстві недолюбили. Людина звикла відчувати біль, у неї насолода через біль...
Бджолина королева
• 02 июня в 11:36
Ответ длямегамоСГ
Що за анекдот? Та ні, я з ним боюсь про таке говорити , він дуже емоційний, ще поб´є 🤣😂
Викупана• 02 июня в 11:37
Ответ дляБджолина королева
це по вашому. дивні взагалі питання. якщо вас це з самого початку не влаштовує, то краще не починати/не продовжувати ці стосунки
Бджолина королева
• 02 июня в 11:39
Ответ дляВикупана
мегамоСГ• 02 июня в 11:40
Ответ дляБджолина королева
’Дед на приеме у сексопатолога:
— Доктор, больше 3-х раз в неделю с женой не получается.
— Дед, а лет тебе сколько?
— 85.
— Дед, ну это же превосходно!
— Да? А мой сосед говорит, что с женой ежедневно, а ему 95!
— Ну так и вы говорите!’
— Дед, а лет тебе сколько?
— 85.
— Дед, ну это же превосходно!
— Ну так и вы говорите!’
Викупана• 02 июня в 11:41
Ответ дляБджолина королева
забудьте про ці стосунки. можете просто дружити. ви не подолаєте в собі цей консерватизм
мегамоСГ• 02 июня в 11:43
Ответ дляБджолина королева
Вам 15, наверное?) Обычно именно подростки так однобоко видят ситуации.
Лень писать прописные истины (тороплюсь уходить), может кто смилуется и расскажет, как происходит ’на самом деле’)
Бджолина королева
• 02 июня в 11:48
Ответ дляВикупана
Чесно кажучи це не співпадає з моїми поглядами на життя. Я звичайно не засуджую кожен хай скаче як хоче, але сама б не хотіла відносин з жінкою. Та тут я думаю які відносини з чоловіком, якого інші чоловіки його і ззаді, і спереді, і це не жінки, там точно все жорсткіше. Як візьмуть в обороти....
Бджолина королева
• 02 июня в 11:49
Ответ длямегамоСГ
На самом деле? Двоє перепихнулись і букет...
Викупана• 02 июня в 11:49
Ответ дляБджолина королева
ой, оце ви консерватор ))))))))))))))
жесть
геї були завжди, лесбійки теж..що тут такого. кожен скаче як хоче. саме головне, щоб всім було комфортно і подобалось
жесть
Бджолина королева
• 02 июня в 11:50
Ответ дляВикупана
ой, оце ви консерватор ))))))))))))))
жесть
От я ж і питаю наскільки мені буде комфортно у цій історії.
Викупана• 02 июня в 12:04
Ответ дляБджолина королева
хіба крім вас хтось може дати відповідь на це питання?