Заліковий троль• 02 июня 2025
Знаете ли вы женщин которые хорошо живут при этом не работают?
НаБалКоніХодять• 02 июня 2025
Это я. Но я очень хочу работать, дети подросли, не могу найти себе применение
Не худа ні разу• 02 июня 2025
Ответ дляБезВзяток
Конечно.
Хорошо живут в основном те, кто не работает)
100%
Не худа ні разу• 02 июня 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
І я, але ще діти малі, працювати не хочу, маю улюблені заняття. Може колись захочу.
Перемелица• 02 июня 2025
Тут вся порадниця така - живуть хорошо , а потім бац 100 сторінок що картопля дорога
Перемелица• 02 июня 2025
Ответ дляБезВзяток
Конечно.
Моя собачка теж гарно живе - їсть , спить , корм в мисочці сам зʼявляється
Вона задоволена , жодних амбіцій
Поміркована думка• 02 июня 2025
Как можно хорошо жить когда работаешь? Смотрю на мужа, вечный стресс, ответственность за результат, за людей, государство палки в колёса ставит, каждую минуту ты должен быть готов решать проблемы, при этом незаменимых людей нет.
Это приносит определенные материальные блага, но совершенно не равно жить хорошо.
БезВзяток• 02 июня 2025
Ответ дляПеремелица
Вона задоволена , жодних амбіцій
Скажите повезло ей?)
Живчик-счастливчик• 02 июня 2025
Так, знайома, чоловік повністю забезпечує вже багато років, дітей вони не хочуть, зараз живуть у Словаччині на чілі. Молодець.
ЖонДуан• 02 июня 2025
Ответ дляПеремелица
Ну в основном там ноют работающие, вы не заметили? Я в таких темах не пишу, у меня муж классно зарабатывает)))
Перемелица• 02 июня 2025
Ответ дляПоміркована думка
Ага , добре що вам біля нього ок
А сів би він як ви і боявся відповідальності , то ?
Поміркована думка• 02 июня 2025
Ответ дляПеремелица
Ага , добре що вам біля нього ок
Был бы Вашим мужем
Перемелица• 02 июня 2025
Ответ дляЖонДуан
Та якраз акціонери - тільки і діляться куди варто побігти щоб 3 копійки зекономити .
Працюючі не мають часу приймати участь в забаві
Перемелица• 02 июня 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Головне щоб чоловікові хотілося це робити до своєї гробовоі дошки
Перемелица• 02 июня 2025
Ответ дляПоміркована думка
Был бы Вашим мужем
Та дякую
Не потребую шиї , маю мозок щоб самій реалізуватися
ПолБатона• 02 июня 2025
Я можу не працювати, але час від часу я влаштовуюсь на роботу. Трохи працюю і розумію, що то не моє
.
Живчик-счастливчик• 02 июня 2025
Ответ дляПеремелица
Там чоловік ще і молодший на 9 років. Шах і мат) Я не заздрю, хіба що трошки.
Перемелица• 02 июня 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Як ніби вік щось комусь гарантує
Шах і мат - це сидіти повністю залежною від когось
Живчик-счастливчик• 02 июня 2025
Ответ дляПеремелица
Як ніби вік щось комусь гарантує
Що значить сидіти? У тебе все є, ти їздиш на вихідні до Австрії, а не як я у вихідні до магазинів по акціям, ще і шахеди.
Перемелица• 02 июня 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Є , бо чоловік є
Як ніби чоловік власність і безсмертний
А до Австрії працюючі жінки теж їздять - не всі ж касири в сільпо
Як ніби чоловік власність і безсмертний
Живчик-счастливчик• 02 июня 2025
Ответ дляПеремелица
Є , бо чоловік є
Як ніби чоловік власність і безсмертний
Вибачте, чим Вам не догодили касири? Чесно не люблю таких як Ви, зверхніх.
Перемелица• 02 июня 2025
Мудра жінка ніколи не залишиться без своєго доходу
Фіолетові налетять , бо їх звісно не такий - любитиме вічно і житиме теж і всі статки перепише на дружину з тещею
Перемелица• 02 июня 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Я розчарована
IQ 80• 02 июня 2025
Нет, не знаю таких, живут бедно, но жены не работают, сидят с детьми, потому что помощи нет
Карамбулкул• 02 июня 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Не все неработающие обеспеченные)
Карамбулкул• 02 июня 2025
Ответ дляПеремелица
Вообще не понимаю,как это не иметь своих денег