Приму в дар• 02 июня в 15:37

Людину з села можна вивезти, а село з людини - ні!

Як ви ставитесь до цієї фрази?
Лепетун• 02 июня в 15:49
Ответ длямесяцкие
А можуть бухати, можуть заздрити і так,можуть бути ледачими
А міські всі щирі, працьовиті і тверезі? А для кого зросла кількість алко магазинів? В розетку зайдіть будь-яку, 25% асортименту алко. Пивні ледь не на кожній зупинці.
Непереможна• 02 июня в 15:49
А что в селе плохого, что прям надо «выводить»? И для чего ? Чтобы что
Байрактара• 02 июня в 15:49
Ответ длямесяцкие
Не погане, ніхто не сперечається. В селі є гарні люди. Але рівень культури, обізнаності, освіти вцілому у мешканців села трохи менший у порівнянні з мешканцями міста. Особливо це відчувалось минулого століття
І навіть позаминулому.Т.Г.Шевченко тому доказ.
Оновлена версія• 02 июня в 15:49
Ответ длямесяцкие
Ви знаєте, коли у нас у дворі мамки з візками бухають до синьої зірки, я прямо вже сумніваюся щодо культури.
Лепетун• 02 июня в 15:50
Ответ длямесяцкие
Свекруха поїхала з села одразу після школи, фактично з 17 років вона вже більше ніколи в селі не жила. Мій чоловік народився вже в місті. Тому ваше питання трохи не туди
Гени пальцем не роздавиш.
месяцкие• 02 июня в 15:50
Ответ дляБайрактара
Я знаю уродженців міста,які мають дачі за десятки кілометрів,їздять туди і вирощують все вами перераховане
І? Що з того, що ви знаєте? А хто в них батьки, бабусі? Це ж з повітря не виникає
Звездолётчица• 02 июня в 15:51
Ответ дляМайор Медуза
Це як? В туалет на вулицю ходить?
Я вам пример дам: не сливать воду в унитазе после малой нужды ( нет привычки, дома так не делалось в деревянных туалетах), все есть одной ложкой, без вилки, наваливать в одну не большую тарелку в три слоя, все есть с хлебом, запихивание конХфет во внуков килограммами, потому что ’ це ж діти, вони люблять’, зашторевание всех окон вечером наглухо, шоб не підглядали, разбрасывание камышей по всей квартире на Троицу, ’ шо люди скажуть’ - основной фактор всех поступков, дикий суржик, манера одеваться вырви глаз и тд и тп. Это человек с высшим образованием, педагогическим!
Байрактара• 02 июня в 15:51
Ответ длямесяцкие
Навіщо ви вийшли заміж за селюка і зіпсували родослівну своїм нащадкам?
Майор Медуза• 02 июня в 15:54
Ответ дляЗвездолётчица
Та то сраказм был, понятно что люди засранцы встречаются. Я просто с сельскими жителями никогда и не сталкивалась толком, ну или не подозревала о месте их рождения. Но говнюки среди горожан третьего поколения тоже не редкость. Я просто против обобщений.
месяцкие• 02 июня в 15:55
Ответ дляБайрактара
А як така селючка змогла виховати сина, якого покохала така інтелігентна пані як ви?
Уважно читаєте? Я написала, що вона вцілому гарна людина. А я молода була, дурна, не все бачила і не все розуміла. В мого чоловіка теж періодично відголоски сільських моментів бувають. Ніхто з нас неідеальний. А свекруха приклала багато зусиль що вирости у багатьох сенсах. Інша справа що того, що привито змалечку дуже важко позбутися, а в старості воно наче як вертається
Всіх підсаджую• 02 июня в 15:55
Ответ длямесяцкие
Підтримую, це дійсно правда. Дивлюся на свою свекруху і розумію, що ані вища освіта, а не робота інженером у великому місті на гарному заводі не змінила її базові налаштування. Вона гарна людина, але село в деяких моментах все псує
Що саме розуміється під словом ’село’? В 5 ранку встає корову доїти? Бо забула, що в місті
месяцкие• 02 июня в 15:56
Ответ дляБайрактара
А Шевченко це представник переважної більшості чи все ж таки видатна людина, скоріше виключення з правил?
Байрактара• 02 июня в 15:57
Ответ длямесяцкие
А серед містян багато видатних людей?
Байрактара• 02 июня в 15:57
Ответ дляЗвездолётчица
И на трамвай пальцем показывают от удивления
Будьте так ласкаві• 02 июня в 15:57
Ответ дляНе против
Три президенти України вихідці з села
А ви ким стали?
Щось ці ’вихідці розумаки’знищили село і сільське господарство(
Залетна Я тут• 02 июня в 15:58
походу сьогодні на порадниці ТЗ на дві теми: ’лікарі-хабарники’ та ’село і люди’
Байрактара• 02 июня в 15:58
Ответ дляБудьте так ласкаві
Прекрасно.Тепер не буде селюків неосвічених
Байрактара• 02 июня в 15:59
Ответ дляЗалетна Я тут
Є ще операція Павутина
месяцкие• 02 июня в 16:00
Ответ дляОновлена версія
Я росла в місті, в нас взагалі не бувало вдома горілки або самогону. Спиртне було по великих святах і в невеликій кількості - шампанське, коньяк, домашня вишнева наливка. А мамина сестра вийшла заміж в село, я там іноді бувала, так от пів села по вечорах бухали, ходили по вулицях пʼяні і майже всі завжди до обіду або вечері наливали хоч одну рюмку горілки або самогону.
Любви вам!• 02 июня в 16:00
Ответ дляПерша на селі
Вы знаете, в нашей стране, «козырять» тем что ты президент - это как-то моветон…от кравчука до зеленского - бандиты и воры
Ну не скажите,а ’ці руки ніколи нічого не крали’😁
месяцкие• 02 июня в 16:01
Ответ дляЛепетун
Гени пальцем не роздавиш.
На гени має вплив середовище. Звісно, що є риси характеру, але звички це набуте, це те що зʼявляється вже у процесі виховання
Наивная Хо• 02 июня в 16:01
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
фраза правдивая. не так плохо быть селюком. они могут все построить и вырастить.
Хто такі селюки , Ілено ?
месяцкие• 02 июня в 16:01
Ответ дляБайрактара
А серед містян багато видатних людей?
А ви жодного не знаєте?
Оновлена версія• 02 июня в 16:02
Ответ длямесяцкие
Я в селі ніколи не жила, але дідусь був з села, він взагалі не пив, але вмів гнати самогон, це правда, в 90ті це дуже виручало, коли зарплатні не платили.
Наивная Хо• 02 июня в 16:02
Ответ дляckorpuon
Я не дуже люблю цей вислів,бо знаю особисто багато гідних людей з сільської місцевості....але є особистості,які відповідають йому в найгіршому сенсі, нажаль.
«На жаль «пишемо окремо ,містянко 🤣
Будьте так ласкаві• 02 июня в 16:05
Ответ дляБайрактара
А де ж тепер президентів брать?
Боневтікла• 02 июня в 16:06
Дурня. Як ще можна ставитись до дурні.
Непереможна• 02 июня в 16:06
У меня бабушка в селе в Крыму такая чистюля и хозяюшка была - к ней домой хоть телевидение приглашай - всегда все красиво и ухоженно. Добрая и ласковая.
В отличие от моей сестры выросшей в Днепре - грубая, и засранка еще та, во всех смыслах.

Родысь та вдайся - тоже хорошее выражение есть! Вспомните и его
Байрактара• 02 июня в 16:07
Ответ дляБудьте так ласкаві
А де ж тепер президентів брать?
Серед містян і смтешників.Вони нарешті виведуть країну з вічної кризи
Там все розмивчато• 02 июня в 16:08
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Согласна.
А в наше непростое время иметь родню в селе с кусочком земли - это ещё и вопрос качественных продуктов, а иногда и просто выживания...