Приму в дар• 02 июня в 15:37
Людину з села можна вивезти, а село з людини - ні!
Як ви ставитесь до цієї фрази?
Все знаю від і до• 02 июня в 16:10
Эта фраза пошла тогда, когда была большая разница между жизнью в селе и в городе. Сейчас этой разницы нет, поэтому она просто применяется к тем, кто не знает базовых правил этикета, уместности и хорошего воспитания.
Престидижитатор• 02 июня в 16:11
О, в Британии в сёлах живут богатые, в городах любят жить мигранты. Пригород и уютные села это совсем другой контингент. В сёлах часто жд станции есть. Некоторые вообще маленькие, как хутор на 20 домов. Но некоторые дома иначе как поместьями не назвать. Есть понятие деревенщины: реднек, т.е. красная шея. Но это не про место жизни, а скорее про плохие манеры и низкий социальный статус.
Довелось пожить в селе. Некоторые селючки с утра садятся на свои лошадки и выходят на прогулки. Нали бы вы сколько стоит их экипировка. Копытца романтично стучат по дорогам, машины медленно объезжать всадников. Врядли кто мечтает, чтоб его вывезли из такого села.
Ну и времена меняются. Врядли сейчас жизнь в селе меняет менталитет и качество жизни. Если у вас есть машина, все культурные мероприятия и образовательные учреждения так же доступны как и в городе.
Лепетун• 02 июня в 16:13
Ответ длямесяцкие
На гени має вплив середовище. Звісно, що є риси характеру, але звички це набуте, це те що зʼявляється вже у процесі виховання
Ну так він виховувався в родині мамою-селючкою. Яка за собою унітаз не змиває, зі слів невістки
Бубль Гум)• 02 июня в 16:14
Ну може село з людини не можна вивезти, але люди з села часто наполегливі і досягають в житті більшого ніж ті хто виросли в місті. Жителі міста часто абсолютні інфантили.
Приму в дар
• 02 июня в 16:16
Ответ дляПрестидижитатор
Это - высказывание про украинские села. При чем здесь ваши британские графья?
Престидижитатор• 02 июня в 16:18
Ответ дляПриму в дар
Так в Украине все тоже самое скоро будет, уже многое поменялось. Полно элитных посёлков, села близ городов уже не те что раньше.
Кондуктор автобуса• 02 июня в 16:19
Ніяк. Не розумію, навіщо з людини щось вивозити. ’Село’ це що мається на увазі?
Ганцю в кєдах• 02 июня в 16:19
Ответ длямесяцкие
Підтримую, це дійсно правда. Дивлюся на свою свекруху і розумію, що ані вища освіта, а не робота інженером у великому місті на гарному заводі не змінила її базові налаштування. Вона гарна людина, але село в деяких моментах все псує
Може то совкове виховання, а не село все зіпсувало?
Аноним ФЕЯ• 02 июня в 16:19
Ответ дляЗвездолётчица
Я вам пример дам: не сливать воду в унитазе после малой нужды ( нет привычки, дома так не делалось в деревянных туалетах), все есть одной ложкой, без вилки, наваливать в одну не большую тарелку в три слоя, все есть с хлебом, запихивание конХфет во внуков килограммами, потому что ’ це ж діти, вони люблять’, зашторевание всех окон вечером наглухо, шоб не підглядали, разбрасывание камышей по всей квартире на Троицу, ’ шо люди скажуть’ - основной фактор всех поступков, дикий суржик, манера одеваться вырви глаз и тд и тп. Это человек с высшим образованием, педагогическим!
Добавлю, вставать рано даже если никуда не надо. В поездах бесит больше всего, прибытие в час дня, в 7 утра встанет и сидит втыкает, еще и смотрит бараньими глазами на тех, кто посмел спать до 10-ти)). Недавно столкнулась в поезде
Вам, шановна чимось село недогодило, чи як?!
Це справа не в тім, в якій місцевості хто живе, а у тім - як вихований той чи інший індивідум, і який рівень у нього культури, якщо вона взагалі присутня!
Повірте, серед місцян зустрічається таке нахабне та закінчене бидло на мерсах, ренджроверах та BMW, що дивуєшся, де воно виросло, хто його виховував!?
Тому бидлу місце лише одне - стійло!
Тому бидлу місце лише одне - стійло! автор
Приму в дар
• 02 июня в 16:29
Ответ дляПрестидижитатор
Я вас умоляю, что там поменялось? ’Элитные’ - на дамбе, где маетки проворовавшихся керманичей типа Юльки с Петькой? Или таможенников-взяточников вдоль границы с Румынией?
Приму в дар
• 02 июня в 16:31
Ответ дляНаташа_32
Тому бидлу місце лише одне - стійло!
В тих, що ви описуєте, на бмв (до речі, старих моделях), батьки з села, які і дали їм маргінальне виховання
Не против• 02 июня в 16:31
Ответ дляБудьте так ласкаві
Щось ці ’вихідці розумаки’знищили село і сільське господарство(
Маєте шанс стати президентом і відродити
Будьте так ласкаві• 02 июня в 16:33
Ответ дляНе против
Я, в отличии,от ’великих президентов воров и разрушителей’не претендую на должности, которые не тяну и где не смогу принести пользу.
Не против• 02 июня в 16:36
Ответ дляБудьте так ласкаві
Отож, не тягнете, а засуджуєте
Кидстаффовна• 02 июня в 16:38
Согласна с ней, не все такие конечно, но мне встречались из сел люди, которые ведут себя не особо воспитанно, лезут вне очереди итп
месяцкие• 02 июня в 16:40
Ответ дляГанцю в кєдах
Містяни теж жили за радянських часів, і вплив радянщини був на всіх.
Ответ дляПриму в дар
Таких як правило ніхто не виховував. Їх виховувала вулиц з її законами. Так ось, кугут, щоб Ви знали, це не місце прописки або запис у паспорті, кугут - це стан свідомості, яка сформована оточенням людини!!!
С. П. Корольов, Ю. О. Гагарін, О. К. Антонов, а також багато інших видатих науковців, митців, поетів теж вихідці з села.
Так що ж, вони по Вашому теж маргінали!? Цікаво!
А як ж ми стали першими у космосі, підкорили бурхливі води Дніпра й поставили його на службу людям виробляючи електроенергію, дослідили атом? Завдячуючи маргенальному вихованню, чи як?!
Ответ длямесяцкие
Я росла в місті, в нас взагалі не бувало вдома горілки або самогону. Спиртне було по великих святах і в невеликій кількості - шампанське, коньяк, домашня вишнева наливка. А мамина сестра вийшла заміж в село, я там іноді бувала, так от пів села по вечорах бухали, ходили по вулицях пʼяні і майже всі завжди до обіду або вечері наливали хоч одну рюмку горілки або самогону.
А я выросла в индустриальном Запорожье, в панельной девятиэтажке спального района. И у нас самогон не гнал на газовой конфорке только ленивый. У нас тоже был самогонный аппарат, да😆 папа и вино в бутылях делал, и самогонку на апельсиновых корках настаивал. Городские мы😆
Клевотница• 02 июня в 16:53
Ответ дляОсвічую темряву
Как достали эти темы про село и город
Сьогодні якась явна заказуха
Будьте так ласкаві• 02 июня в 17:07
Ответ дляНе против
Отож, не тягнете, а засуджуєте
А попередники, по- вашему, тянули?)
Айпишница• 02 июня в 17:16
Ответ дляНаивная Хо
«На жаль «пишемо окремо ,містянко 🤣
А де я написала,що містянка.
А по темі немає чого написати
Не против• 02 июня в 17:23
Ответ дляБудьте так ласкаві
А попередники, по- вашему, тянули?)
В Україні був президент, якому оголошено емпічмент?
Будьте так ласкаві• 02 июня в 17:24
Ответ дляНе против
С нашими законами?))) Вы шутница.
Чумацький Шлях• 02 июня в 17:28
Я считаю, что люди, которые делят других на сельских и городских, при этом ставят городских выше-люди низкой культуры
Не против• 02 июня в 17:31
Ответ дляБудьте так ласкаві
С нашими законами?))) Вы шутница.
Так мій коментар не про це
А про те, що людина з села досягла можливості обратися президентом
Файна_зупка• 02 июня в 17:41
Ответ длямесяцкие
Ні. Але огород садить, здоровʼя там гробить, але як це купити мішок картоплі, якщо самій виростити можна. І те саме з морквою, буряками, часником
То ви просто ще доросли до того. Мені за 40, то попахати на своїх клумбах краще всякого фітнесу. Попиляти дерева, полити квіти, погрести листя... І це я виросла в місті на асфальті, а в село переїхала 3 роки тому. Городину правда не вирощую, у нас в горах погано росте.