Вчителька з мікрорайону• Изменено 02 июня в 10:14
До теми про виходців з села. Помітила, що ті люди з села, хто щось досяг, дуже
принижують інших людей і зверхньо до них ставляться. Є багато прикладів серед моїх зайомих. Є і відома людина: Василь Климчук: ті хто з ним працював, кажуть, що працювати неможливо, сильно принижує людей. Сам з дуже бідної родини з села.
АнтиТанкист• 02 июня в 10:14
это не те, кто много достиг, а те, у кого комплексы на свой счет до сих пор бьют. уверенный в себе человек не будет других унижать
Вчителька з мікрорайону
• 02 июня в 10:15
Ответ для100%
Чи є у вас подібна вибірка про виходців з міста?
Виходці з міста, з моїх друзів і знайомих, хто щось досяг, так себе не поводять
Вчителька з мікрорайону
• 02 июня в 10:15
Ответ дляАнчо Ус
Это не зависит от того, откуда человек
Рождаются все нормальными, это понятно. Но место, где они растут потом, очень сильно влияет на человека и формирует его личность.
АнтиТанкист• 02 июня в 10:16
Ответ дляВчителька з мікрорайону
знаю чувака, который миллионер, всю жизнь в городе живет, выходец не знаю, откуда, но своих подчиненных он так унижает всю жинзь, что мама не горюй. по молодости еще и вещи в них кидал, жизни угрожал. не в месте рождения дело, а в башке тупой и манерах быдляческих
Вчителька з мікрорайону
• 02 июня в 10:17
Ответ дляPrervana
Сельские дни на советчице
Село і люди
Сама вумна тутички• 02 июня в 10:17
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Поводять, ще й як. Гноблять тих, хто не з Києва.
Б´ю байдики• 02 июня в 10:17
Дело в воспитании и в образовании. В селе понятное дело особо воспитанием никто не занимается. Вот и вырос быдлан
Сама вумна тутички• 02 июня в 10:18
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Село і люди
Сільські вісті))
Вчителька з мікрорайону
• 02 июня в 10:18
Ответ дляСама вумна тутички
Можливо, також вихідці з сел, або їх діти )
Б´ю байдики• 02 июня в 10:18
Ответ дляАнтиТанкист
Бандюк наверное в прошлом
Сама вумна тутички• 02 июня в 10:18
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ні, корінні кияни, вони цим дуже пишаються.
БезникаЯ• 02 июня в 10:21
мне как с клиентом приходилось с ним годами работать, лет 15 так точно.
общался исключительно по-русски, что удивляло, так как ведущий УТ же был, строил из себя невесть что, а страшный, выглядел всегда старше своих лет, противный, его настроение менялось в течение разговора. С села он или нет, но нарцисс конченый ))
100%• 02 июня в 10:22
Ответ дляВчителька з мікрорайону
В моєму колі багато людей виходці з сел.
Я взагалі не бачу ніякої різниці. Вони ж приїхали в місто, вчились в університеті, потім працювали на гарних посадах. Звісно квартирне питання їх змушує рухатись більш активно, ніж у тих в кого квартирне питання вирішено.
В житі поганих людей рідко зустрічала.
Але і ті що були, то ті поступки які вони робили аж ніяк не відносились до місця їх народження
В житі поганих людей рідко зустрічала.
АнтиТанкист• 02 июня в 10:23
Ответ дляБ´ю байдики
Бандюк наверное в прошлом
он и сейчас бандюк, правда старый уже. типичный бандюк 90-х
100%• 02 июня в 10:24
Ответ дляБ´ю байдики
Як на мене ви дуже помиляєтесь.
У сільських людей є вшита програмка ’ що люди скажуть’ тому там дітей вчать вітатись, поважати дорослих.
Копуша• 02 июня в 10:25
А в селах якісь не такі люди живуть? З двома хребтами може, чи з хвостами? Такі ж ,як і в містах. Чи ви думаєте,що в містах сама еліта народжується?
Щира українка• 02 июня в 10:27
Ответ дляАнтиТанкист
Бегущий банкир?
любименькая• 02 июня в 10:28
Это не зависит от того, с села человек или нет. Это человек такой. Гнилой.
Знаю очень много хороших людей, которые живут в селах. И знаю очень много гнилых в городах. Сама всю жизнь в городе прожила - хочу в село неимоверно просто.
Стигла полуниця• 02 июня в 10:29
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Думаете, особенности инфраструктуры влияют? Или пониженное содержание кислорода в воздухе, присутсвие выхлопных газов и солей тяжелых металлов облагораживают население городов, делают помыслы чистыми, а поступки - благородными?
Пупуговка• 02 июня в 10:31
Ответ для100%
😄ну це супер питання, я пригадую свою школу , ну вчителі і вчителі , багато з них народилися і виросли в селі , часто вчителі розказують про своє дитинство різне таке , ну от на всю школу було дві вчительки , які , ну як це правильно сказати , ну тільки на лобі собі ще не намалювали що вони не з села а з городА 🤣, Чого тільки мені не довелось чути -і таракани в місті через селян , і в тролейбус вона зайти не може бо там молоко везуть воняєт! Ну блін це просто дві тургенівські дами заблудились у полі ))) І так , було ще багато вчителів з міста , я так думаю більшість , ну ці ну просто дуууже пишались своім походженням , То про що це говорить? І до речі одна вчителька рос. мови інша географія