Вчителька з мікрорайону• Изменено 02 июня в 10:14

До теми про виходців з села. Помітила, що ті люди з села, хто щось досяг, дуже

принижують інших людей і зверхньо до них ставляться. Є багато прикладів серед моїх зайомих. Є і відома людина: Василь Климчук: ті хто з ним працював, кажуть, що працювати неможливо, сильно принижує людей. Сам з дуже бідної родини з села.
100%• 02 июня в 10:14
Чи є у вас подібна вибірка про виходців з міста?
Анчо Ус• 02 июня в 10:14
Это не зависит от того, откуда человек
АнтиТанкист• 02 июня в 10:14
это не те, кто много достиг, а те, у кого комплексы на свой счет до сих пор бьют. уверенный в себе человек не будет других унижать
МЕСТО_Встречи• 02 июня в 10:14
Вы же первая среди тех, кто унижает
автор Вчителька з мікрорайону • 02 июня в 10:15
Ответ для100%
Виходці з міста, з моїх друзів і знайомих, хто щось досяг, так себе не поводять
Ответ дляАнчо Ус
Это не зависит от того, откуда человек
Рождаются все нормальными, это понятно. Но место, где они растут потом, очень сильно влияет на человека и формирует его личность.
Педиатор_я• 02 июня в 10:16
А я не помітила.
АнтиТанкист• 02 июня в 10:16
Ответ дляВчителька з мікрорайону
знаю чувака, который миллионер, всю жизнь в городе живет, выходец не знаю, откуда, но своих подчиненных он так унижает всю жинзь, что мама не горюй. по молодости еще и вещи в них кидал, жизни угрожал. не в месте рождения дело, а в башке тупой и манерах быдляческих
Prervana• 02 июня в 10:16
Сельские дни на советчице
автор Вчителька з мікрорайону • 02 июня в 10:17
Ответ дляPrervana
Сельские дни на советчице
Село і люди
Сама вумна тутички• 02 июня в 10:17
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Поводять, ще й як. Гноблять тих, хто не з Києва.
Б´ю байдики• 02 июня в 10:17
Дело в воспитании и в образовании. В селе понятное дело особо воспитанием никто не занимается. Вот и вырос быдлан
Сама вумна тутички• 02 июня в 10:18
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Село і люди
Сільські вісті))
автор Вчителька з мікрорайону • 02 июня в 10:18
Ответ дляСама вумна тутички
Можливо, також вихідці з сел, або їх діти )
Б´ю байдики• 02 июня в 10:18
Ответ дляАнтиТанкист
Бандюк наверное в прошлом
Сама вумна тутички• 02 июня в 10:18
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ні, корінні кияни, вони цим дуже пишаються.
Алина-1240• 02 июня в 10:19
А село тут причем?) У вас кони и люди перемешались
Кнопус• 02 июня в 10:21
Це не правда
БезникаЯ• 02 июня в 10:21
мне как с клиентом приходилось с ним годами работать, лет 15 так точно.
общался исключительно по-русски, что удивляло, так как ведущий УТ же был, строил из себя невесть что, а страшный, выглядел всегда старше своих лет, противный, его настроение менялось в течение разговора. С села он или нет, но нарцисс конченый ))
100%• 02 июня в 10:22
Ответ дляВчителька з мікрорайону
В моєму колі багато людей виходці з сел.
Я взагалі не бачу ніякої різниці. Вони ж приїхали в місто, вчились в університеті, потім працювали на гарних посадах. Звісно квартирне питання їх змушує рухатись більш активно, ніж у тих в кого квартирне питання вирішено.
В житі поганих людей рідко зустрічала.
Але і ті що були, то ті поступки які вони робили аж ніяк не відносились до місця їх народження
АнтиТанкист• 02 июня в 10:23
Ответ дляБ´ю байдики
Бандюк наверное в прошлом
он и сейчас бандюк, правда старый уже. типичный бандюк 90-х
Скажений гудзик• 02 июня в 10:24
Бо в них комплекс
100%• 02 июня в 10:24
Ответ дляБ´ю байдики
Як на мене ви дуже помиляєтесь.
У сільських людей є вшита програмка ’ що люди скажуть’ тому там дітей вчать вітатись, поважати дорослих.
Копуша• 02 июня в 10:25
А в селах якісь не такі люди живуть? З двома хребтами може, чи з хвостами? Такі ж ,як і в містах. Чи ви думаєте,що в містах сама еліта народжується?
Лизочек• 02 июня в 10:26
Ответ дляPrervana
Сельские дни на советчице
Летний день год кормит
Щира українка• 02 июня в 10:27
Ответ дляАнтиТанкист
Бегущий банкир?
любименькая• 02 июня в 10:28
Это не зависит от того, с села человек или нет. Это человек такой. Гнилой.
Знаю очень много хороших людей, которые живут в селах. И знаю очень много гнилых в городах. Сама всю жизнь в городе прожила - хочу в село неимоверно просто.
Стигла полуниця• 02 июня в 10:29
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Думаете, особенности инфраструктуры влияют? Или пониженное содержание кислорода в воздухе, присутсвие выхлопных газов и солей тяжелых металлов облагораживают население городов, делают помыслы чистыми, а поступки - благородными?
Мerida• 02 июня в 10:29
Какая каша у вас в голове....
Пупуговка• 02 июня в 10:31
Ответ для100%
😄ну це супер питання, я пригадую свою школу , ну вчителі і вчителі , багато з них народилися і виросли в селі , часто вчителі розказують про своє дитинство різне таке , ну от на всю школу було дві вчительки , які , ну як це правильно сказати , ну тільки на лобі собі ще не намалювали що вони не з села а з городА 🤣, Чого тільки мені не довелось чути -і таракани в місті через селян , і в тролейбус вона зайти не може бо там молоко везуть воняєт! Ну блін це просто дві тургенівські дами заблудились у полі ))) І так , було ще багато вчителів з міста , я так думаю більшість , ну ці ну просто дуууже пишались своім походженням , То про що це говорить? І до речі одна вчителька рос. мови інша географія