Organic• 02 июня в 16:46

Чиї діти писали сьогодні НМТ?

Каже завдання були дуже тяжкі. Хочеться ще почути , хто що каже. В середньому набрав 152 бали. Я в щоці. Бо розраховували хоч на 170.
Нам не критично бо вступає в Польщу, але хотіла як запасний варіант.
автор Organic • 02 июня в 16:46
Пробні проходив на 180 +
Дуже хвилювався, але я не думаю, що так аж вплинуло
автор Organic • 02 июня в 16:48
Англійська каже пару завдань не зрозумів , що від нього хочуть. Хоч рівень хороший, перед нмт казав що майже носій англ😂
Мейк-ап форева• 02 июня в 16:48
Зараз зроблю математику, скажу :)
Але пробні зазвичай дуже фрагментарні, при підготовці треба проходити всі минулорічні варіанти.
Мейк-ап форева• 02 июня в 16:49
Я бачу, з´явився новий модний смайл.
Белоснежко• 02 июня в 16:49
Мій он ’відмінник’, я рада, що хоч так, але від чоловіка малий отримав причухана, бо цілий рік додатково займався англійським і математикою
автор Organic • 02 июня в 16:49
Ответ дляМейк-ап форева
Зараз зроблю математику, скажу :)
Саме минулорічні на скільки проходив і ті що були цього року.
Ну що вже казати🤷🏼‍♀️
Як є…
Стараюся підтримати, особливо коли дитина випригнула при поганих результатах, ну тих підлітків
автор Organic • 02 июня в 16:51
Ответ дляБелоснежко
В мого теж матем і англ були репетитори.
Куди плануєте вступати?
Гола з конопель• 02 июня в 16:51
Ответ дляБелоснежко
А які бали в атестаті з цих предметів?
Я просто в шоці, що мій напишіть.З 22 року тільки онлайн, в ліцеї немає укриття.
Белоснежко• 02 июня в 16:51
Ответ дляOrganic
Куди плануєте вступати?
У військовий інститут
Мейк-ап форева• 02 июня в 16:52
Ответ дляБелоснежко
Круто, що таку пам´ятку дають :) бо діти збиралися на руці записувати
Дона Ко Ко• 02 июня в 16:53
передивилася математику, така як в попередніх днях за складністю. І простіше минулорічного НМТ, рівняння з парметром дуже просте, остання геометрична задача, якв тіпа складна - відповідає тестовій задачі (на 1 бал) зі ЗНО. Навіть немає задачі, як поєднує геометрію і координати з векторами ,як минулого року.
автор Organic • 02 июня в 16:54
Ответ дляГола з конопель
А які бали в атестаті з цих предметів?
В мого при 152 середній бал 8,6
Англійська 9, алгебра/геометрія 8 ( поглибленна програма)
Белоснежко• 02 июня в 16:54
Ответ дляГола з конопель
А які бали в атестаті з цих предметів?
Атестат ще не отримали, оцінки були від 7 до 10
автор Organic • 02 июня в 16:54
Ответ дляДона Ко Ко
От брехун, 🤥
аромат Жука• 02 июня в 16:56
Ответ дляOrganic
Ну що вже казати🤷🏼‍♀️
Як є…
оце правильно) я теж коли на свого рота відкриваю за оцінки, то задньою думкою думаю, чи не перегинаю палку)
Але мїй не сильно оцінками переймається, вчиться на стабільні 8-10, чим мене підбішує, бо може краще.
автор Organic • 02 июня в 16:58
Ответ дляаромат Жука
Мені оцінки були важливі бо в польщі потрібен середній бал і то він забив на них.
Старший в мене при середньому 7 балів вступив на ай ті з результатами 185.
аромат Жука• 02 июня в 17:03
Ответ дляOrganic
мій ще в середній школі, розумний, але ледачий(
якщо не напружувати і не перевіряти, то він би здається і не вчився(

В старших класах вже не проконтролюєш, тому сподіваюсь, що візьметься за розум сам. Ми переводимо в іншу школу, то просила довчитись нормально, доробити всі проєкти...послухав і 8-9, а по предметам типу охорони здоров´я так взагалі по 5 балів.
муха в кедах• 02 июня в 17:04
Моя каже набрала такі тестові бали

Матем 18
Англ 24
Укр мова 36
Історія 29
Фиктивная• 02 июня в 17:07
Можу сказати за свій предмет.
Математика легша, ніж минулого року. Багато завдань з 23-го року.
В минулому році були параметри важчі та задачки з геометрії.
Але враховуйте, що діти пишуть чотири предмети за один день, це важко.
Запасний варіант .... Ну таке. Адже цього року буде військова підготовка з третього курсу. Тому навіть якщо навчання онлайн, то ця підготовка має бути очно.
автор Organic • 02 июня в 17:09
Ответ дляФиктивная
Можу сказати за свій предмет.
Запасний варіант, як провчиться в Польщі рік і не зможе, я не відкидаю такого. Сам один в чужій країні.
Так би на другий рік вступав тут.
автор Organic • 02 июня в 17:10
Взагалі зараз ще Польща змінює умови з тим В2. 🤷🏼‍♀️
Мerida• 02 июня в 17:15
А где вы это все смотрите? Задания и тд?
Гарантую неперелевки• 02 июня в 17:28
Ответ длямуха в кедах
Моя каже набрала такі тестові бали

Матем 18
Англ 24
Укр мова 36
Історія 29
Якщо перевести, це скільки?
муха в кедах• 02 июня в 17:30
Ответ дляГарантую неперелевки
Якщо перевести, це скільки?
Намагалась перевести із Gpt чатом, але хз що він морозе 😂
Гарантую неперелевки• 02 июня в 17:31
Ответ длямуха в кедах
Є табличка з переводом результатів у бали
ПП-шница• 02 июня в 17:32
Ответ дляМerida
Сливы есть в телеграмме и тик токе
Гарантую неперелевки• 02 июня в 17:32
Ответ длямуха в кедах
Може хтось знає, через скільки днів результати виставлять в особистий кабінет?
Мerida• 02 июня в 17:33
Ответ дляПП-шница
Сливы есть в телеграмме и тик токе
Ого. Даже так. Спасибо. Надо начинать вникать уже сейчачюс
Мerida• 02 июня в 17:33
Ответ дляПП-шница
Сливы есть в телеграмме и тик токе
А в тг подскажете название каналов?
Мейк-ап форева• 02 июня в 17:44
Не зовсім складніше, але пару завдань не зустрічалися або були непопулярні в попередніх роках, тому могло бути трохи незвично, але нові елементи компенсувалися легкістю параметра та стереометричної задачі.
З незвичних 1) задача на симетрію (легка, але не було раніше на симетрію). 2) В 12й задачі провокативний малюнок в стилі не вір очам своїм. Все правильно, учні не мають вестися на провокації, і якщо не сказано, що щось чомусь паралельне чи перпендикулярне, то воно таким не є, навіть якщо виглядає інакше. 3) 16 задача, де накладаються кілька фігур, фактично перевіряється вміння відкидати непотрібні елементи на рисунку. У кого з цим проблеми, будуть плутатися.

Словом, я би не сказала, що складніший, але не заїжджені завдання на відміну від двох попередніх сесій, там були просто дуже передбачувані.