lilul990• 02 июня 2025

А шо всі мовчать як у рота води набрали?

Шо це Трамп досі шось не спизд-в? Шо це путін затіхарився... Роблять вигляд шо нічого не сталося? Чи там закулісні срачі і хтось получає по морді як Макрон, тільки не на камеру)))
NYC• 02 июня 2025
Путин же уже указ подписал.
автор lilul990 • 02 июня 2025
Ответ дляNYC
Путин же уже указ подписал.
Який?
NYC• 02 июня 2025
Ответ дляlilul990
Який?
Что нельзя бить дронами по военным объектам России….что то в этом роде
автор lilul990 • 02 июня 2025
Ответ дляNYC
Це все міняє
NYC• 02 июня 2025
Ответ дляlilul990
Це все міняє
Ну да)))
fishcka• 02 июня 2025
Ответ дляNYC
ну нехай не б´ють по своїм об´єктам дронами, нам то шо :)
NYC• 02 июня 2025
Ответ дляfishcka
Я так поняла он для ВСУ этот указ подписал.
Solar Cloud• 02 июня 2025
Ответ дляNYC
🤣🤣🤣
автор lilul990 • 02 июня 2025
Ответ дляNYC
Це з тої самої серії шо ми повинні покинути 4 області бо їм треба срочно якийсь внятний результат ракушкам показати на 4ий рік війни
Solar Cloud• 02 июня 2025
Ответ дляlilul990
Так))
Lilly-2e23• 02 июня 2025
Ответ дляNYC
NYC, что общего у Орбана,Нетаньяху,Фицо,Трампа,Ким Чен Ына ?
Казалось бы разные страны, разного уровня, разной идеологии и тд.
А хозяин, или дорогой друг, или дорогой партнер у них всех один общий.
Сын шлюхи сидящий в Кремле..
И интересы у них общие, навязать диктат силы и уничтожить реальную демократию как у себя в стране, так и в мире, и правила этого мира переписать под себя.
NYC• 02 июня 2025
Ответ дляlilul990
Я не знаю, я не психиатор))
NYC• 02 июня 2025
Ответ дляLilly-2e23
Сын шлюхи сидящий в Кремле..
Я не психиатор, я ж сказала. Этот вопрос не ко мне.
fishcka• 02 июня 2025
Ответ дляNYC
зараз наші йому відповідь накатають :)
NYC• 02 июня 2025
Ответ дляfishcka
зараз наші йому відповідь накатають :)
Ну вы ж знаете, спорить с дураками себе дороже)))
svecola• 02 июня 2025
Ответ дляlilul990
идущие 4 года на Киев приграничные села разбомбили
автор lilul990 • 02 июня 2025
Ответ дляsvecola
Це мощь
fishcka• 02 июня 2025
Ответ дляNYC
та ніхто ж сперечатись і не буде, в першоджерелі з султаном ніхто не сперечався :)

Ти чорт турецький і проклятого чорта брат і товариш, самого Люцифера секретар. Який ти в чорта лицар, коли голою сракою їжака не вб´єш. Чорт висирає, а твоє військо пожирає. Не будеш ти, сукин ти сину, синів христіянських під собою мати, твого війська ми не боїмось. Землею і водою будем битися з тобою, распроїб твою мать. Вавилонський ти кухар, Македонський колесник, Єрусалимський броварник, Александрійський козолуп, Великого і Малого Єгипта свинар, Вірменська свиня, Татарський сагайдак, Каменецький кат, всього світу блазень, самого гаспида внук і нашого хуя крюк. Свиняча ти морда, кобиляча срака, різницька собака, нехрещений лоб, мать твою в´їб. Отак тобі запорожці висказали, плюгавче. Не будеш ти і свиней христіянських пасти. Тепер кінчаємо, бо числа не знаємо і календаря не маємо, місяць на небі, рік у книзі, а день у нас, який і у вас, за це поцілуй в сраку нас!
автор lilul990 • 02 июня 2025
Ответ дляfishcka

Тре було це на зустрічі в Стамбулі зачитати
автор lilul990 • 02 июня 2025
І китайська панда ніц не каже

А шо їй казати, коли річкою мимо тебе пропливає труп врага...
Зірка-5а• 02 июня 2025
Ответ дляfishcka
зараз наші йому відповідь накатають :)
Дроном відправлять?
fishcka• 02 июня 2025
Ответ дляЗірка-5а
Дроном відправлять?
можна фурой :)
автор lilul990 • 02 июня 2025
Дуже шкода шо путін не розуміє - війну програно.

І їхній літній наступ то така сама х-йня як і покришки на крилах літаків

Скільки ще трупів задовольнить цю чмоню?
Зірка-5а• 02 июня 2025
Ответ дляfishcka
можна фурой :)
А краще фурою з дронами)))
автор lilul990 • 02 июня 2025
Поки та чмоня кремлівська допетрає шо всьо, багато людей ще загине через нього, кончена обісцяна хуйлуша
LudaSHS• 02 июня 2025
Так ашо
Ну потринділи, ну добре що обмін буде.
Пишуть , 3 пункти їх меморандуму можна виконати, його передано нашим, а 1н перший - вивід всього з Запоріжської, Херсонської- той же ультиматум, тупик
LudaSHS• 02 июня 2025
Ответ дляlilul990
І китайська панда ніц не каже

Зайнята Лукашенко
Цей здриснув до Сі, і сказав да Ви що які учєнія, да вищо.
автор lilul990 • 02 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Так ашо
Ну потринділи, ну добре що обмін буде.
Будуть за той пункт бодатись до кінця літа, побачить путін шо він лох пєдальний і тупік, і почне вимагати вибори в Україні
LudaSHS• 02 июня 2025
Ответ дляlilul990
І китайська панда ніц не каже

Рижий дід сша не реагує на українські новини
Але перепостив важливу інфу- що Байдена вбили в 2020 р , і то керував не Байден, забула хто, чи робот чи клон
LudaSHS• 02 июня 2025
Ответ дляlilul990
він затишився, криса готує напад