ТаЕщеОптимистка• 03 июня 2025
Хтось читав "Колонію" Кідрука,як вам?
Чи буде цікаво молодому хлопцю?Хочу взяти на подарунок.
Буду вдячна за відгуки.
Черпак_для_фантазий• 03 июня 2025
Книга класна, але тепер треба чекати нову, поки вийде, сюжет не закінчений)))
120-120-120 (не худею)• 03 июня 2025
Читала іншу його книгу.
Сподобалося.
Трохи на Стівена Кінга схожий стиль)
Ще хочу щось почитати
Сподобалося.
Трохи на Стівена Кінга схожий стиль)
Ще хочу щось почитати
КонхфЭдкаТузик• 03 июня 2025
Саме Колонію не читала, але всі інші його твори чудові (тільки розповіді коротенькі не заходять), все інше супер. Хоча я не прихильник фантастики, його з задоволенням читаю.
сказочное_Бали• 07 июня 2025
Читала одну книгу Кідрука і вона взагалі не сподобалася, настільки, що від автора відвернуло, і більше пробувати не хочеться. Назву не пам´ятаю, але відгуки про неї були чудові. Тому те, що подобається іншим, вам може не зайти. Але поки не спробуєш, не зрозумієш.