Переговоры в Стамбуле нужны для победы рф и полного уничтожения неонацистской власти, а не для компромиссного мира, – мєдвєдєв.
Запитання в мене два: 1) чи є тоді сенс нам туди їздити; 2) що може змусити русню підписати мир по лінії зіткнення?
Vlada-Maria• 03 июня в 11:28
Ответ дляLudaSHS
Значить вустами Лаврова, Мєдведєва, Небензі оце все вони озвучують
А переговори - імітація і затягування часу?
саме так, Люда. Кацапня ніколи не вигравала в чесному відкритому бою. Зате в інтригах, вбивствах і т.п. їм нема рівних. Тому затягування грає їм на руку: дестабілізація всередині країни, підкупи, вбивства, терор і диверсії, паралельно розхитування Європи - оце для них єдина можливість добитись свого
Ответ дляOlgusya
Кох пише, що хочуть міняти на Запоріжжя з Херсоном
У Коха часто субʼєктивне, імперець проскакує. І емоційні гойдалки.
Реально хтось візьме Харків Місто ціле, і Суми все? І буде міняти на всю Запоріжську і Херсонську? Який час і зусилля на це потрібно?.
А ось дистанційно кошмарили - це їх інструмент
Ответ дляVlada-Maria
Ще і захід слабкий нам На додачу. Грають в неескалаціі. Куди більше
Ответ дляLudaSHS
Яка подальша стратегія в нас? Якщо русня не хоче миру, а суттєві санкції ніхто не накладає, що може нас врятувати і зупинити війну?
Vlada-Maria• 03 июня в 11:31
Ответ дляYuliya-23
ага, віддать області 4 повністю.Ви думаєте на цьому все закінчиться? а ніфіга, рашка полізе далі, тільки вже на правобережжя
писала в 2014-му і зараз впевнена: коридор до окупованого Придністров’я, окупація Молдови, звідки рукою подати на Балкани
Ответ дляOlgusya
Зупинити війну зараз може тільки пуйло
Ось і все
Трамп і Сі не при ділах, їм оце регіонально було і не мішало сделкам, а Ес слабкий. Подивимося , чи праві економісти щодо економіки рф на кінець року і початок 26 р
Ось і все
Ответ дляLudaSHS
Зупинити війну зараз може тільки пуйло
Ось і все
Подивимося , чи праві економісти щодо економіки рф на кінець року і початок 26 р --- думаю, нічого не буде. Вистоять.
Vlada-Maria• 03 июня в 11:34
Ответ дляYuliya-23
ну так цього рашка і прагне
тому і особисто мені дивні сподівання недалеких, що на Херсоні і Запоріжжі ця чума ХХІ століття зупиниться. Ну досить почитати доповідь хуйла на Мюнхенській конференції в 2007 році, він там все чітко озвучив
Ответ дляVlada-Maria
Ми ж нібито тим самим займаємось.То конструктор якийсь загине,то колія підірвана,то ще щось на рашці.Чи це не ми?