Bransoletka• 29 мая в 21:41

рф може знову піти на Київ, окупувати Харківщину й Сумщину: таке росіяни заяви

рф може знову піти на Київ, окупувати Харківщину й Сумщину: таке росіяни заявили в Стамбулі на переговорах, — пише FT
ㅤТаке в Смолія в телеграмі прочитала. Як думаєте, наважаться знову на Київщину йти?
pupsi4ek• 29 мая в 21:42
Це ж вже обсосали
Аня+Федя=Данил• 29 мая в 21:43
Я думаю ні,але вони ж орки з промитими мізками
автор Bransoletka • 29 мая в 21:43
Ответ дляpupsi4ek
Це ж вже обсосали
Де? Шукала, не знайшла
pupsi4ek• 29 мая в 21:44
Ответ дляBransoletka
Де? Шукала, не знайшла
зразу, після ’переговорів’. ви б про щось новеньке тему створили )
kpss2017• 29 мая в 21:51
Могут, если наши не пойдут на переговоры. Но думаю, что не раньше осени.
Just a crow• 29 мая в 21:52
Если бы хотели, то не озвучивали бы, а делали. Так что, это лишь какой-то очередной язык без костей, который воняет с раши своими страшилкам.
автор Bransoletka • 29 мая в 21:53
Ответ дляJust a crow
Ну на Сумщину вони ж пішли...
Just a crow• 29 мая в 21:55
Ответ дляBransoletka
Ну на Сумщину вони ж пішли...
За Сумы они не грозились, а говорили только за Курскую область что её надо освободить.
LudaSHS• 29 мая в 21:56
Задовбали своїми спічами, то 4 регіони, то 5 то 8, То Київ, переговорники срані рашисти.
Як зупинка вогню, то на парадні дні їм потрібно, а так - давай кошмарити цивільне населення, в інший час за своє.
Наразі так, у них на меті -літня кампанія наступу, це схід. Пишуть про Сумський плацдарм там розширення, і знову Донецька, Запоріжська .
На Київ ’ наступати ’ не треба, вони його кошмарять ракетно дроновим лайном, така методика
Піхота і танки не поїде з білораши
Wendy Rhoades• 29 мая в 21:58
Ответ дляkpss2017
так ваши и не идут на переговоры))
LudaSHS• 29 мая в 21:58
Ответ дляJust a crow
https://www.rbc.ua/rus/news/zagroza-pivnochi-chi-p...
автор Bransoletka • 29 мая в 21:59
Ответ дляLudaSHS
Піхота і танки не поїде з білораши
А нащо їм сумський напрямок? Розтягнути наші сили?
kpss2017• 29 мая в 21:59
Ответ дляWendy Rhoades
так ваши и не идут на переговоры))
А они не ваши? Вы уже выехали с концами?
gaga-48ba• 29 мая в 22:01
Если кто то не в курсе, то в том году было наступление на Харьков тоже, отбили частично. Правда теперь села и города на границе в руинах.
LudaSHS• 29 мая в 22:03
Ответ дляBransoletka
А навіщо Харківський весною 24? Тоді теж дрг пробували На Сумщину, і наші чекали там ударів
Стаття вище 24 р
Вони ж типу йшли на кордони Донецької, то навіщо в 24 році проривалися і там і там?
На зараз це - завоювати скільки можуть, до дійсних , не імітації , перемовин, поки є потенціал наступу до осені.
Wendy Rhoades• 29 мая в 22:03
Ответ дляkpss2017
Я в Украине, и Украина от переговоров не отказывается. Что значит ваше ’если не пойдет на переговоры’? Если не выполнит все хотелки кремлевских упырей?
lilul990• 29 мая в 22:05
Пупок у них розв´яжеться. Хоча.... ми теж на грані
kpss2017• 29 мая в 22:05
Ответ дляWendy Rhoades
Что такое договорной процесс почитайте в Гугле.

Украина отказывается от переговоров, этого не видит только слепой или не очень умный.

Дальше тему не развиваю, потому как просто будет срач.
LudaSHS• 29 мая в 22:05
Ответ дляgaga-48ba
Так
Тоді вони йшли пробивалися в 2 напрямках- харківський, сумський . тут теми були топ весною 24 скільки.
Тоді і евакуації були з Сумщини, бо попереду розносили все бомбами.
автор Bransoletka • 29 мая в 22:05
Ответ дляlilul990
Отож...
mymoly• 29 мая в 22:06
Так. Давно не ходили
Wendy Rhoades• 29 мая в 22:06
Ответ дляkpss2017

ааа, поняла, зато россии настроена на переговоры, да?)) это вы как умная и зрячая заметили?
lilul990• 29 мая в 22:07
Ответ дляBransoletka
Отож...
Кацапи найшли таки слабе місце. Може хто чув, одну бригаду тероборони, втрати території там і управління. І будуть шукати ще і бити.

Не знаю. З цею мобілізацією. Де тонко там і рветься
mymoly• 29 мая в 22:08
Ответ дляlilul990
Простите, на грани, чего?
lilul990• 29 мая в 22:08
Ответ дляmymoly
Простите, на грани, чего?
Нема людей
автор Bransoletka • 29 мая в 22:08
Ответ дляmymoly
Простите, на грани, чего?
Сили теж втрачаються. Військові не титани
lilul990• 29 мая в 22:09
Ответ дляBransoletka
Та ви шо. Достатньо вірити в зсу і жити своє щасливе повне життя і перемога в кармані
mymoly• 29 мая в 22:09
Ответ дляBransoletka
Так стратегию ж, кто то из Украинской стороны выстроил. Значит все у нас хорошо
kpss2017• 29 мая в 22:13
Ответ дляlilul990
Нема людей
А куда они делись при такой массовой мобилизации?
lilul990• 29 мая в 22:15
Можете сміятись з кацапів але у них незадіяні серйозні резерви

Ті шо на вєліках штурмують - то для пошуку тонкого місця. Шо ті дальнобійні удари по росії - непонятно. Результат занадто віддалений у часі