МеняАЖтрусит• 04 июня в 03:43
Спите? Давайте общаться.
Какие планы на завтра?
ГейТуда• 04 июня в 05:02
Ответ дляНеГолосую
Плани? Ранком іти в лікарню, в мами інсульт, тяжкий стабільний стан на вчорашній вечір , буде третя доба в інсультному блоці... Занесу пробірки в платну лабораторію(назначили на рівень ттг ) і ще УЗД черевної порожнини...теж треба допомагати санітарці везти каталку
Это вашей маме стало плохо.и не говорила?
НеГолосую• 04 июня в 05:11
Ответ дляГейТуда
Це моїй мамі стало погано і її забрала швидка, мову, свідомість вже втратила в лікарні..вдома просто не змогла тримати чашку і хотіла спати, не хотіла розмовляти ,
не могла пояснити де її болить. Коли подзвонили в швидку, вона їм ще відповіла, швидка сказала, що не приїде, бо пацієнт каже, що все добре.
Потім наполегливо дзвонили,
добилися виклику,
швидка було досить швидко,
поки обстежили,
поки винесли з будинку, поки в приймальний покій, поки МРТ, поки реанімаційна бригада, далі інсультний блок, до 24:00 поклали. В неї багато хвороб, що дали ускладнення, так пояснила вже лікуюча лікарка, організм не зміг компенсувати проблему
Потім наполегливо дзвонили,
добилися виклику,
швидка було досить швидко,
поки обстежили,
ГейТуда• 04 июня в 05:16
Ответ дляНеГолосую
Потім наполегливо дзвонили,
добилися виклику,
швидка було досить швидко,
поки обстежили,
Потім наполегливо дзвонили,
добилися виклику,
швидка було досить швидко,
поки обстежили,
Дай бог здоровья вашей маме(((просто читала между срок что не показало инсульт по мрт если не ошибаюсь
Паспортний стіл• 04 июня в 05:24
Ответ дляНеГолосую
Потім наполегливо дзвонили,
добилися виклику,
швидка було досить швидко,
поки обстежили,
Потім наполегливо дзвонили,
добилися виклику,
швидка було досить швидко,
поки обстежили,
Нехай вийде мама з найменшими наслідками.
НеГолосую• 04 июня в 05:26
Ответ дляГейТуда
Мені так сказали, а вже лікарка сказала інше. Взагалі мені здається ситуація погіршилася вже після МРТ, час то йшов далі, в інсультному блоці почалися судоми, реанімація, потім знову інсультний блрк і т д.
НеГолосую• 04 июня в 05:27
Ответ дляПаспортний стіл
Не факт. Але поки жива, надія є .
Мені здається це не перший інсульт, перший був в мин році , але пройшов безслідно, перенесла на ногах. МРТ тоді не показало нічого особливого, як і УЗД судин. Тому спокійно жила своїм життям.
Лікарка сказала: інсульт це неочікувана , це випадковість
Замурмишка• 04 июня в 05:29
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Мм.. салон эротического массажа, понятно 🤣
Да,вы угадали.
Вот раздевалка для клиентуры,валики массажные,схема столиков для клиентов,и сами клиенты внизу у лестницы томятся в ожидании.
Ніколи не збрешу• 04 июня в 15:22
Ответ дляЩа как дам
Меня всегда Пантенол в пене выручал
Знайшла мазь диклофенак. Намазюкалася. Ніби троху охолодило. Через пару годин буду в аптеці куплю. Дякую за пораду.
Ніколи не збрешу• 04 июня в 15:24
Ответ дляА вот недавно
А що в цьому прям такого доброго й чим погані заробітки за кордоном ?
А що там доброго в тих заробітках за кордоном?
Хостел, де може бути і по 12 чоловік в кімнаті. Чужі люди, чужі звичаї. Рабство.
Нема норми- вилітаєш з праці.переодягання за 30 секунд- аби не втекла робоча маршрутка.
На 12 годин- 15 хвилин перерви. Добре, коли можна сходити в туалет, а не кликати бригадира, щоб тебе замінив
Ніколи не збрешу• 04 июня в 15:29
Ответ дляНеГолосую
Це з охорони праці,коли тема про опіки. Там навчають, що будь який опік поширюється глибоко в середину тканин, якщо не охолоджувати, тобто от зверху шкіра наче не гаряча, але це не так, опік всередині тканин шкіри все одно поширюється.
Та чогось затормозила. Мабуть, і мохок підсмажила))
МеняАЖтрусит
• 05 июня в 04:00
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Не очень, 9 лет
Как прошла операция?
Всё в порядке?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 06 июня в 00:22
Ответ дляМеняАЖтрусит
Как прошла операция?
Всё в порядке?
Да, все в порядке, уже дома.
Восстановление пару недель и забудем как страшный сон
Спасибо за поддержку)