Пургену мне• 04 июня 2025
Синусит- біль в лобі не проходить- фото монітору діагностики
Скажіть коли чекати покращення
Каплі в носа називін, назонекс, аквамаріс
Аугментин антибіотик
Все приписав лікар
Але в мене досвіду немає з цією хворобою(
Сьогодні 3 день антибіотику буде
Фото носа всередині, соплів немає, але там далеко лікар каже шо гній і тому такий діагноз
Болить по центру лоба і над правою бровою
Аугментин антибіотик
Все приписав лікар
Сьогодні 3 день антибіотику буде
Пургену мне
• 04 июня 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Хорошо, что написали, что это фото именно носа...
Тема не про сміх…
Мию чакри щоденно• 04 июня 2025
Ответ дляПургену мне
Тема не про сміх…
Я вас понимаю и очень благодарна за уточнение
Пургену мне
• 04 июня 2025
Ответ дляБабуся Бетман
А кукушку робите?
Лікар сказала що це не треба робити воно просто буде мити носа а ефекту на лікування не буде
Я теж її питала про це
хутряна володарка• 04 июня 2025
Зазвичай лікую таке синупретом і кукушкою то легше стає на 3 день а проходить за 7 -10 днів
На антибіотику мав би бути вже результат, Ви хоч до антибіотику цього чутливі?
Може ще синупрет добавте , він розріджує слиз
Тут надолго• 04 июня 2025
Запасіться терпінням, ця хвороба має такий собі елемент замкненого кола - болить, бо токсичний зміст пазух викликає запалення та набряк, а вийти назовні він не може через той самий набряк, і провокує запалення далі, плюс якщо ви маєте якісь особливості будови пазух або ваш синусит є одонтогенним (спричиненим хворим зубом, який може сам по собі навіть не турбувати і бути начебто нормальним) - то ефект посилюєтся.
На третій день прийому антибіотиків зазвичай вже є певне покращення, насамперед у плані загального самопочуття - зниження температури, симптомів інтоксикації та інтенсивності головних болів, але до одужання ще мова не йде. Якщо протягом п´яти днів немає ніякої реакції на лікування - це привід переглянути призначення, а також, зробити КТ пазух - якщо таки одонтогенний, то так можна усі антибіотики переїсти та клясти якусь уявну резистентність збудника - а там просто є джерело постійної інфекції та треба починати з нього.
Бабуся Бетман• 04 июня 2025
Ответ дляПургену мне
Я теж її питала про це
Міняйте лікаря. Вже після першої кукушки стало б легше.
Невловимий Джо• 04 июня 2025
Ответ дляПургену мне
Я теж її питала про це
Если антибиотик не помогает в течение 3 дней, его надо менять, значит не подходит. Мне сразу помогал
Белочкой зови• 04 июня 2025
еще рано ждать результат от АБ, только третий день, вы что. Тем более, Аугментин. Это ж не фторхинолоны. Все пройдет. Не переживайте, насморк это долгая история. У меня головная боль от синусита мучила довольно долго, но потом прошла ТТТ. И температура долго была 37 по вечерам, у вас есть темп-ра?
Пургену мне
• 04 июня 2025
Ответ дляПерша скрипка
Як без рентгену лікар побачив, що там з пазухами.
Ренген вона не робила
Сказала що клінічно синусит
спальное место• 04 июня 2025
Ответ дляБелочкой зови
При синусите не стрептококковой природы обычно Аугментин как мёртвому припарка.
Мне не помог, вроде, немного лучше стало на 3й день, но не радикально.
Тоже ждала эффекта попозже, но через 5 дней заболело ещё ухо. Сделали снимок, а там полностью забитая пазуха давила на ухо.
Пришлось таки фторхинолоны принимать.
Хи хи, ну ну• 04 июня 2025
Лоб может болеть, когда троичный нерв воспаляется. А он часто воспаляется, если синусит или гайморит. К врачу ещё раз сходите. Может припишет таблетки от этого.
Пургену мне
• 04 июня 2025
Ответ дляКрапипопка
До аугментина вже великі питання
Блін дівчата(( травитись тим аугментином і не мати ефекту(((
Пургену мне
• 04 июня 2025
Ответ дляТут надолго
Дякую за розяснення
Чумачечая Весна• 04 июня 2025
вам назначили что-то от отека? милиносик, сератту или какой-то антигистамин? это самое важное
Пургену мне
• 04 июня 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
Тільки це
називін, назонекс, аквамаріс
Белочкой зови• 04 июня 2025
Ответ дляспальное место
Пришлось таки фторхинолоны принимать.
ого, ну значит у меня просто прошло само по себе. У меня тоже с ухом проблемы начались, с евстахиевой трубой из-за носа, заложило трубу и слух снизился+шум появился. Мне назначали от уха еще азитромицин, но я побоялась его пить из-за ототоксичности, но оно само ттт прошло. Правда долго. Оно как-то кругами было, то лучше, то хуже. Скорее всего, это вирусня какая-то была. Но я не в Украине, у нас климат другой, может это тоже повлияло, хз. У меня еще нос болел, ппц