Бойова• 04 июня в 10:08

Дитина 4 роки краде цукерки

Коли перший раз зловила, знайшла в іграшках купу фантиків, я поговорила з нею, на день лишила планшета і солодкого, сховала всі цукерки високо.
У нас цукерок і небагато, невеличка коробочка. Недавно сусідка пригостила кілька штук і я автоматично поклала їх на полицю, дитина знову їх вкрала. Почала їсти цукор, я його теж сховала.
І ще вона не признається, що це вона зробила. Просто тікає і ховається.
Нашли в капусте• 04 июня в 10:35
Ответ дляБойова
Окрім дитини, в домі ще живе 4 людини, які можуть іноді зʼїсти цукерку. Фрукти лежать, їсть.
А взрослые не в состоянии прожить без конфеты? Или есть их не на глазах у ребёнка?
Ну що ви, мамо!• 04 июня в 10:35
Ребенок бутылку геля для мытья посуды сам использовал, это не две минуты надо и по тихому не получится никак. Это уже вопрос к вам мама. Хорошо, что на вкус не попробовал. Займитесь ребенком
Соня-сонятко• 04 июня в 10:36
Ответ дляБойова
Так почему Вы тогда не покупаете конфеты, если их едят ?
Нашли в капусте• 04 июня в 10:37
Ответ дляБойова
Вона розуміє, що так не можна, але робить. Взяла гель для миття рук і вибовтала геть усе на долівці в ванній, мій крем для рук так само, миюче для посуду. У старшої дитини краде все, що не поховано. Я втомилася.
Автор,у вас серьёзный пробел в понимании детского поведения. Почитайте развитие детей по годам. Взаимодействие с ребёнком.
Сходите на консультацию к психологу если читать не хотите
Соня-сонятко• 04 июня в 10:38
Вы меня простите, но если нельзя ребенку конфеты, почему она знает, где их взять и что они есть ?
автор Бойова • 04 июня в 10:40
Ответ дляПилосмок працює
Автор не понимает, что либо дома не должно быть конфет вовсе, либо нечего корчить из себя воспитателя. Объяснять малышу, что конфеты вредные и держать их дома - это что-то на придурковатом.
Багато цукерок - це шкідливо.
Цукор теж не купувати?
Невже ви думаєте, що якщо мама не їсть цукерок і їх немає вдома, то дитина не буде їх їсти пізніше, коли піде в школу, наприклад.
Тут питання, що бере без спросу.
Хомо_сапиенс• 04 июня в 10:40
А почему вы отобрали конфеты, которые принес РЕБЕНКУ чужой человек? Ребенку, а не вам! Еще и ’автоматически’. Я бы на месте вашего ребенка тоже бы ’крала’ а точнее взяла свое.
Нашли в капусте• 04 июня в 10:40
Ответ дляПилосмок працює
Да, я уже поняла почему другим комментариям.
Блин,я взрослый человек и единственное на что мне хватает силы воли так это не жрать закрытые сладости. И то,до опреденной даты-типа праздник какой-то. Но уж если кто раскрыл или пинес в гости 🤦‍♀️
автор Бойова • 04 июня в 10:41
Ответ дляПартизанка
А почему не даете конфеты, проблема по здоровью или из принципа? У меня просто две сестры - жуткие сладкоежки, если дома были конфеты, их ничего не могло удержать, пока все не съедали. Это видимо потребность организма. Я к сладкому вообще равнодушна.
Як це не даю? В повному доступі немає, але після прийомів їжі даю, ще й морозиво частенько. Мало
Соня-сонятко• 04 июня в 10:42
Ответ дляБойова
Багато цукерок - це шкідливо.
Цукор теж не купувати?
Тут питання, що бере без спросу.
Так сделайте так, чтобы ребенок не знал о Ваших нычках для себя.
#Пойду_кгадалке• 04 июня в 10:42
Ответ дляБойова
Моей 5 - такая же )) гель, шампунь может вылить в ванную и тем что-то рисовать . Вредная капец и сладкое тоже любит
Ну що ви, мамо!• 04 июня в 10:42
Ответ дляБойова
Багато цукерок - це шкідливо.
Цукор теж не купувати?
Тут питання, що бере без спросу.
Де весь час всі інші чотири людини з сім´ї, коли у вас дитина бере у вільному доступі все від цукерок до миючого засобу? До себе питань не має?
Маруська Му• 04 июня в 10:43
Ответ дляБойова
Ховаю, тільки десь не додивлюсь, то одразу вкраде. Фрукти на столі в доступі завжди.
А чому ви ці дії своєї дитини називаєте ´краде´?
Партизанка• 04 июня в 10:43
Ответ дляБойова
Значит мало, не закрыта потребность в чем-то, может даже психологическая. По поводу кариеса, конфеты на него не влияют вообще никак, это только генетика.
автор Бойова • 04 июня в 10:53
Ппц, невже тут ніхто не розуміє, що цукор, окрім відкритого в цукерках, є ще і скритий.
В продуктах, які ми їмо, починаючи з хліба і закінчуючи компотом?
Ви навіть уявлення не маєте, наскільки його багато зʼїдаєте кожен день ви і ваші діти.
І саме тому, що ви самі його овердофіга їсте, ви на мене тут і накинулися.
Як ви своїм дітям пояснюєте, що не можна пити алкоголь або курити, коли самі це робите, більша половина тих хто відписалися, 100% ?
автор Бойова • 04 июня в 10:56
Ответ дляНу що ви, мамо!
Де можуть бути на буднях дорослі люди вдень, ану вгадайте.
So_so• 04 июня в 10:57
Ответ дляБойова
Очень жаль, что жизнь для Вас это такой источник страхов. Теперь понятно почему Вы использовали слово ’крадет´.
Высокий уровень тревожности рождает потребность всё контролировать, невозможно всё контролировать и эта невозможность отравляет жизнь и Вашу и Вашим близким.
Желаю Вам найти возможность разобраться в себе, повысить качество жизни.
Сиреневая цапля• 04 июня в 10:58
Ответ дляБойова
Ви читаєте, що вам пишуть? Дитина в 4 роки не вміє красти. Фізіологічно не вміє. Щоб щось вкрасти, спочатку треба скласти план дій у голові. Мозок дитини розвивається поступово. В 4 роки дитина не здатна скласти план крадіжки, ви це розумієте?
Думаю, що проблема в тому, що у дитини багато заборон. Дитина цього віку має активно досліджувати довкілля всіма доступними їй засобами. Через смаки в тому числі. Через безліч заборон дитина не може реалізувати свої потреби, тому включається протест.
Ще одна проблема, судячи з ваших відповідей, не розуміння мамою, що поведінка дитини коригується ПРАВИЛЬНИМИ діями дорослого. Дитину не можна «полагодити». Можна «полагодити» маму і тата, тоді поведінка дитини стає адекватною.
Соня-сонятко• 04 июня в 10:58
Ответ дляБойова
Здесь не понимают, почему доступ к конфетами есть ? Почему ребенок о них знает.
И как незамеченным остаётся тот факт, что ребенок их берет.
И слово КРАДЁТ не уместно.
Она у Вас без присмотра ?
Соня-сонятко• 04 июня в 10:58
Ответ дляБойова
Вы хотите сказать, что Ваш 4 летний ребёнок один дома ?
КапитанльнаЯ• 04 июня в 11:00
Ответ дляБойова
У вас ребенок в 4 года один дома , пока все на работе ?
автор Бойова • 04 июня в 11:00
Ответ дляМаруська Му
Бо вона краде. Ви знаєте, коли беруть без спросу чиюсь річ, то це вкрав.
КапитанльнаЯ• 04 июня в 11:01
Ответ дляБойова
Бідна дитина
Соня-сонятко• 04 июня в 11:01
Ответ дляБойова
Вы не отвечаете на главный вопрос, 4 летний ребёнок находится дома один без присмотра ?
автор Бойова • 04 июня в 11:02
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ви що, коло дитини 4 роки сидите і тільки в туалет по бистрому відходите? Чи бігаєте кожні 2 хвилини контролюєте, що дитина сама пукнути боїться?
2 хвилини роз мотати гель у ванній достатньо.
Соня-сонятко• 04 июня в 11:02
Ответ дляБойова
Нельзя украсть то, что находится в открытом доступе.
Кудлата хмаринка• 04 июня в 11:04
Ответ дляБойова
Справа не в цукрі.
А в тому, що ви робите злочинця з чотирирічної дочки за умови, що створили самі.

Так, про алкоголь і наркотики теж доведеться пояснювати. І там, окрім довіри, жодного контролю. Перспективи не райдужні.
автор Бойова • 04 июня в 11:04
Ответ дляСоня-сонятко
Де таке написано, що я не купую?
автор Бойова • 04 июня в 11:05
Ответ дляХомо_сапиенс
Хто сказав, що принесли дитині? Я взагалі такі цукерки дитині не даю і сама не їм.
Соня-сонятко• 04 июня в 11:05
Ответ дляБойова
Де таке написано, що я не купую?
Как где ? У вас на принесенные гостями несколько штук конфеток, аж 4 желающих рта.