Благоуханочка• 04 июня в 15:37
Як знайти житло, якщо треба буде виїжджати
Я з Сум. Новини всі читають, тож знаєте, що ситуація не дуже. Не хочеться думати, що до цього дійде, але якщо потрібно буде виїжджати, де знайти житло? Як все правильно зробити? Ні знайомих, ні родичів, ні друзів в інших містах немає. Батьки похилого віку, зараз живуть в непоганому власному будинку зі всіма зручностями, мають двох великих вівчарок, котів. У нас також невеличка собачка та котик. Коли почала переглядати оголошення на олх, майже всюди стоїть обмеження "без тварин", ще й по фото це просто халупи без елементарних умов. Тож люди, які пишуть виїжджайте, не чекайте, не будьте ждунами, що ви порадите в такій ситації. Де і як знайти житло не за всі гроші світу, з нормальними умовами і щоб прийняли з тваринами? Дуже сподіваюся, що обійдеться, але треба готуватися до найгіршого.
Качка в тапцях• 04 июня в 16:51
Займайтесь цим питанням вже зараз.
Найкращий варіант, якщо є гроші - купити будинок в селі для батьків. Є варіанти до 10-15 тис з більш менш умовами, щоб жити і недалеко від великого міста. Звісно, його треба дороблювати під себе, але поступово.
Наші сусіди так зробили для батьків, купили будинок в Кіровоградській області, по-троху ремонтують. Читала, що є дешеві будинки на заході країни, Чернівецька, Тернопільська область. Навіть Київська область села подалі, 100-150 км зона є варіанти з дешевим житлом. У селі де родичі живуть купляють хати люди з прифронтових регіонів.
Якщо зовсім немає грошей - групи фейсбук, сільради, питати де можна знімати.
Або закордон, як з тваринками в цьому випадку не знаю :( з великими собаками закордоном ще важче житло знайти.
Аннуитет• 04 июня в 16:53
Ответ дляНастасья Пицун
И да, автор, когда идёт речь о спасении жизней, то о халупах и о комфорте меньше всего думаешь. А заселяешься как есть.
Як є? Вівчарок вдома лишити?
Вільний митець• 04 июня в 16:58
В области, в каком-то селе ищете частный дом и перевозите туда родителей с животными
Мы нашли такой дом для родителей мужа в городе Узин, 5 тыс грн в месяц. Если у вас работа удаленная - вам искать в больших городах, пригороде больших городов. Подруга нашла в Борисполе 3к за 10 тыс, тоже с котом и собакой, мужем, родителями
Брат мужа 1к в Киеве нашел за 9 тыс, с котом
Вільний митець• 04 июня в 16:59
Ответ дляБлагоуханочка
підкажіть, будь-ласка, де і як знайти ці села? групи в фб? чи є оголошення на тому ж олх?
Да, группы в ФБ по селам/городам. Во всех пишете объявления о съеме, пишете о наличии животных
Так же можно смотреть на олх, флетфай
Відповів всім• 04 июня в 17:06
Ответ дляСегодня я не я
Якщо не секрет, яка країна? Дякую.
Швеция, я писала на днях в теме про Сумы, первый год пособие очень маленькое,потом -выше ,но нас разместили, хорошо приняли, обещают помочь с работой
( с июля ) продукты - фудбанки и очень хорошие, мы даже столько не съедаем
Все вещи для быта -
предоставили
Все вещи для быта -
предоставили
Мороженная курица• 04 июня в 17:12
Мала досвід пошуку житла для себе з 2 котами і для батьків, у яких 4 коти і невелика собака, в кінці літа 2022. Виїжджали з Миколаєва, по якому тоді летіло все що могло, до Одеси, яка була на той момент набагато більш спокійною. Теж не було там знайомих і рідних, просто не хотілось їхати далеко. Так, в цілому зараз і ситуація, і ціни змінились, але сам алгоритм пошуку може стати в нагоді. Я шукала на олх та сайтах типу ’рієлтор.юа’. Обовʼязково при пошуку зразу проставляла галочки ’можна з тваринами’, інші варіанти в принципі не бачила і не витрачала на них час. Дзвонила щодо прийнятних варіантів, часто конкретного з обʼяви вже не було, але я рієлтору казала свої критерії - щоб можна було з тваринами, ціну, яку готова платити, і мені в вайбер починали слати актуальні варіанти. Таким чином я і собі, і для батьків знайшла житло тоді за день. В минулому році була потреба знову шукати житло в іншому місті з кішкою, діяла знову по такому ж принципу - відмітка ’можна з тваринами’, знаходила контакт з рієлторами, і вибирала вже в вайбері з актуального.
Співчуваю, що довелось постати перед такими питаннями((
Сегодня я не я• 04 июня в 17:14
Ответ дляВідповів всім
Все вещи для быта -
предоставили
Все вещи для быта -
предоставили
Дуже дякую за відповідь, не бачила ту тему. Сподіваюся, у Вас все буде добре.
Дівчина заглядєніє• 04 июня в 17:20
Ответ дляВільний митець
Ни черта себе цены в Узыне...для Борисполь наоборот, очень дёшево.
Настасья Пицун• 04 июня в 17:36
Ответ дляАннуитет
Як є? Вівчарок вдома лишити?
Где я написала что собак нужно оставить?
Искать дом какой-то, где могут принять с животными. Но автор ищет комфорт. Носом крутит. В ситуации автора она должна была заняться этим вопросом давным давно. Разговор о Сумах начался не вчера.
Вільний митець• 04 июня в 18:45
Ответ дляДівчина заглядєніє
Так это дом с с/у в доме, 2 комнаты
Я бы не сказала, что дешево в Борисполе. В Киеве на Троещине 3к можно за 10-12 тыс грн снять
Брат мужа 1к за 9 тыс на Оболони арендует
Дівчина заглядєніє• 04 июня в 19:00
Ответ дляВільний митець
Так это дом с с/у в доме, 2 комнаты
На Троещине нет таких цен, по крайней мере сейчас.
Просто Узые это маленькое такое, там по моему кроме АТБ и магазинов нет, да и АТБ такой себе. Я до войны часто там бывала.
Вільний митець• 04 июня в 19:32
Ответ дляДівчина заглядєніє
АТБ, Фора, рынок, стометровка с разными магазинами (мясной, колбасный, сырный,рыбный, овощной, магазины со сладостями, крафтовое пиво, хозтоварами, одеждой, кондитерские, кофейни, кафе, рестораны, зоомагазины, ветаптеки, аптеки), 2 пекарни с очень вкусной выпечкой, шаурмичная, пиццерия, тренажерный зал, кинотеатр, бассейн (летом), речка с нормальным пляжем, парк, больница, поликлиника, ветеринарная клиника, школы, садики и т.п.
Единственное, чего там нет - нормальной работы. Но это характерно для всех маленьких городов. Ездят в Белую (15 минут на машине, 30-общественный) либо в Киев
Вільний митець• 04 июня в 19:34
Ответ дляДівчина заглядєніє
На флетфай есть такие цены в Деснянском р-не и в ФБ в спецгруппах попадаются
Дівчина заглядєніє• 04 июня в 19:42
Ответ дляВільний митець
Ого как развернулись) тогда да, норм цена конечно.
Вільний митець• 04 июня в 20:46
Ответ дляДівчина заглядєніє
Так такое уже давно. Единственное, бассейн с прошлого года только
Дівчина заглядєніє• 04 июня в 20:58
Ответ дляВільний митець
Насколько давно? Я в соседнее село ездила до войны, не было там такого прям, ну кроме АТБ и рынка, может какая пекарня и была, хз. А фора где находится? Может ’спрятана’?
Вільний митець• 04 июня в 21:08
Ответ дляДівчина заглядєніє
Очень давно. Моя бабушка из Узина. Кинотеатр был всегда
Тренажерный уже и не вспомню, когда появился
Фора появилась первая, потом АТБ
Рынок, стометровка всю жизнь был
Ресторан «Мегаспорт» и «Виноград» были еще со времен моей школы
Может шаурмичная и пиццерия лет 5 как появились
И пекарни лет 6-7
Кофейня около Мегаспорта с войной появились
Пляж, парк и речка там тоже всегда был
Фора около ГДО, слева от поликлиники, если стоять к ней лицом
Фора появилась первая, потом АТБ
Рынок, стометровка всю жизнь был
И пекарни лет 6-7
Пляж, парк и речка там тоже всегда был
Дівчина заглядєніє• 04 июня в 21:14
Ответ дляВільний митець
Фора появилась первая, потом АТБ
Рынок, стометровка всю жизнь был
И пекарни лет 6-7
Пляж, парк и речка там тоже всегда был
Фора появилась первая, потом АТБ
Рынок, стометровка всю жизнь был
И пекарни лет 6-7
Пляж, парк и речка там тоже всегда был
Ну кафешки были, про рынок, пляж и речку понятно, там ещё и церковь красивая. Про фору не знала, просто АТБ по пути прямо, думала он там один.
Задираю носа• 04 июня в 21:22
Автор, я теж з Сум, теж планую виїжджати, правда з одним мейн-куном, якого можна порахувати як невелику собаку. Визначтеся для себе куди ви хочете: область, велике місто чи маленьке містечко, село. Квартира чи приватний сектор, прийнятна ціна. Необхідність роботи там чи віддалена, доступність медицини.
Опишу свою ситуацію. Чекаємо, поки донька здасть нмт і їдем в Галич Івано-Франківської обл. Це невелике охайне містечко, я там була, гарно, все необхідне є, є залізниця, до Франківська 20хв. Робота у мене віддалена, житло також обійдеться дешевше ніж у великому місті, дитина вступатиме у Львові, теж недалеко. Їду на запрошення знайомих, тож вже знаю куди і на кота згодні. Якщо таке або подібне містечко вам цікаве (а там багато приватного сектору) - спробуйте зателефонувати до міської ради, обов´язково щось підкажуть.
Вільний митець• 04 июня в 21:44
Ответ дляДівчина заглядєніє
АТБ сразу на въезде в Узин, а Фора недалеко от гаражей