Можливо тупе питання, але вже всі втомилися від цього пекла. Як той маніяк. Дивишся там вже і Сумську область почали евакуювати. Чим це взагалі закінчиться і коли?
Olga Zelenyak• 04 июня в 17:24
Ответ дляVolens Nolens
Удалено администрацией...
Так Майдан же был пророссийским. И безвластие получается было организовано специально с прицелом на Крым. То есть раша создала ситуацию безвластия сама, чтобы потом ею воспользоваться.
И кто в таком случае спровоцировал рашу?
ДНР и ЛНР никто не спрашивал. «Референдум» проводился не с целью выяснить мнение населения, а формально, для вида. Вы понимаете что у него не могло быть других результатов? Надеюсь вы не думаете что если бы выяснилось, что люди против, россияне сказали бы: да? Ну ладно, тогда мы пошли домой.
Volens Nolens• 04 июня в 17:24
Ответ дляNathalie27
Щоб сіра зона з обстрілами була в Миколаївській і Дніпропетровській областях? А потім ще й їх впишуть в Конституцію і запропонують щедро вийти.
У Вас особисто все гаразд з такими тезами?
Серая зона не распространялась на днепровскую и николаевскую
Volens Nolens• 04 июня в 17:24
Ответ дляNathalie27
Коли він буде?
Не знаю
Если Сумы захватят, тогда и станет ясо
Volens Nolens• 04 июня в 17:25
Ответ дляAnastasiia-9046
Це місцевий ждун. Явно чекає своїх з нетерпінням
Угомонитесь
А лучше мобилизруйтесь, не дайте русне продвинуться вглубь
Nathalie27• 04 июня в 17:25
Ответ дляVolens Nolens
Удалено администрацией...
Я нічому не радію. Росіяни і без всяких відповідей обстрілюють нас.
Volens Nolens• 04 июня в 17:26
Ответ дляOlga Zelenyak
Я понимаю, и речь про референдум вы завели сами
Ему нужен был Крым - он его забрал
И никогда он уже не будет Украиной
Ему нужен был Крым - он его забрал
И никогда он уже не будет Украиной
Ответ дляVolens Nolens
Тому росіяни хочуть вийти як мінімум на кордони Дніпропетровської області
Olga Zelenyak• 04 июня в 17:27
Ответ дляVolens Nolens
Ему нужен был Крым - он его забрал
И никогда он уже не будет Украиной
Ему нужен был Крым - он его забрал
И никогда он уже не будет Украиной
Да, ему нужен был Крым, он его забрал. Все просто. Сейчас ему нужна вся остальная Украина и он ее пытается забрать. А вы рассказываете сказки, что если не провоцировать, то ничего не будет.
Volens Nolens• 04 июня в 17:27
Ответ дляOlga Zelenyak
Удалено администрацией...
Ответ дляNathalie27
Навіть якщо самі оголошують ´перемир´я´.Самі ж його і порушують
Olga Zelenyak• 04 июня в 17:28
Ответ дляVolens Nolens
Удалено администрацией...
Угу, я в 2021 году это здесь читала. Только он уже под шумок 4 области себе в Конституцию вписал. А так конечно, нет, не нужна.
Nathalie27• 04 июня в 17:29
Ответ дляVolens Nolens
Удалено администрацией...
Якби Луганськ з Донецьком самі того хотіли, то проводився би референдум по всій території України.
А не таким сцикливим способом Гіркін заводив би сюди «простих шахтарів» у відрядженні, які танки в шахтах викопали.
Ответ дляVolens Nolens
Удалено администрацией...
А чому тоді росіяни говорять, що хочуть відродити ссср? Щось у вас не сходиться по методичкам. Україна повністю була в совку якщо ви не знаєте
Nathalie27• 04 июня в 17:30
Ответ дляVolens Nolens
А наші не продовжували?
Ні. Наші дотримувалися перемирʼя
Nathalie27• 04 июня в 17:31
Ответ дляVolens Nolens
Мовчати і не дзявкати про НАТО
В нашому-то становищі
І не перебирати умовами, а воліти якнайскоріше це закінчити
В нашому-то становищі
Не перебирати якими конкретно умовами?
Ответ дляVolens Nolens
А наші не продовжували?
Ваші і так продовжували, і не збиралися зупинятися
Magnifique_• 04 июня в 17:32
Ответ дляmari262
Удалено администрацией...
И куда они олигархов денут?
Те точно в совок не хотят
Ответ дляmari262
Удалено администрацией...
Спитайте у путіна
Nathalie27• 04 июня в 17:33
Ответ дляVolens Nolens
Якщо вивести військових з Донецької, Запорізької і Херсонської областей, то сіра зона почне розповсюджуватися на сусідні області.
Nathalie27• 04 июня в 17:34
Ответ дляVolens Nolens
Не знаю
Если Сумы захватят, тогда и станет ясо
Тоді це ще не скоро
Magnifique_• 04 июня в 17:34
Ответ дляmari262
Чудо-чудное
Запишу себе в заметки-Олигархи хотят в совок)))Что бы что?Что бы у них все национализировали?
Перечитайте внимательно
Олигархи точно НЕ хотят
Nathalie27• 04 июня в 17:36
Ответ дляVolens Nolens
Удалено администрацией...
Може західні області «жестом доброї волі» він і не буде забирати. А все інше йому треба. Інакше, навіщо було наступати на Київ?