Жена миллионера• 04 июня 2025

Трилер за мотивами Попелюшки, 2025р

Дівчата, яке ваше враження від напів-скандинавського трилеру Потворна зведена сестра, 2025р. що за мотивами казки Попелюшка?
Результат:
вже голосів: 24
11 (45.83%) Свій варіант
7 (29.17%) Це треш
4 (16.67%) Дуже правдоподібний
2 (8.33%) Було смішно
СhanelKa• 04 июня 2025
Таке саме як від Субстанції
Бутербродница• 04 июня 2025
Ответ дляЖенщина_в_лосинах
порно сцена есть. и сцены неприятные есть
Ага, спасибо, я уже передумала смотреть
автор Жена миллионера • 04 июня 2025
Ответ дляСhanelKa
Таке саме як від Субстанції
А у мене інше, Субстанція не сподобалася, а тут так зайшло. що реготала півгодини
Чаюри• 04 июня 2025
Ответ дляСhanelKa
Таке саме як від Субстанції
Трохи краще) Якби Попелюшку знімали схожу на Субстанцію, але гарний візуал і саунд, і відсилки. А сенси схожі.
автор Жена миллионера • 04 июня 2025
Ответ дляЧаюри
Схожі, але не зовсім, бо в Зведеній сестрі (Попелюшці) гротеск саме на ідею ’вийти заміж за принца ’ будь-яким шляхом
Наверняка• 04 июня 2025
Ответ дляЖена миллионера
більше схоже на ’Перл’ з Мією Гот
Чаюри• 04 июня 2025
Ответ дляНаверняка
більше схоже на ’Перл’ з Мією Гот
Дякую, тепер я знаю що ще подивитися.
СhanelKa• 04 июня 2025
Ответ дляЧаюри
Різниця в століттях, так - сенс
А так фільм гидкий
Не сподобався
Наверняка• 04 июня 2025
Ответ дляЧаюри
Дякую, тепер я знаю що ще подивитися.
бажаю яскравих вражень! я думала, ’Перл’ залишиться єдиним у своєму роді, аж от у ’Бридкій сестрі’ побачила, що цей жанр, цей стиль зовсім не вичерпано
Сіґеле-міґеле• 05 июня 2025
Ответ дляЖена миллионера
раджу)
https://uakino.me/filmy/genre_comedy/27664-potvorn...
Классный, посмотрела благодаря вашей теме. Главная героиня (та что потворна) красотка
Бабайко• 05 июня 2025
Мне понравился, обожаю скандинавов и их неспешность. Принца играет актер,который снимался в сериале ’Абсолютное зло’, Золушка тоже в нем снималась.