ГонУрова дівка• 04 июня в 18:31

Не може взяти відбитки ортодонт дитині

Що робити в таких випадках. Рвотний рефлекс.
Не їли більше 2 годин.
На пластину брали без проблем пів року тому, а от на розширюючий апарат Марко Росса не можемо. В дит ни стрес, весь оббльований, наплакався. Лікар сердита. Насварила і мене і дитину. Каже треба вам налаштувати його, бо попереду серйозне лікування. Як ви думаєте він буде це все терпіть.
Я сама засмучена, дитина тоже. Хіба ж він винний, що у нього так реагує організм.
Думаю, може звернутись в іншу клініку і там якийсь інший підхід. Чи скрізь однаково буде, не знаю
Пес Патрон• 04 июня в 18:32
сколько ребенку?
Снежнакомка• 04 июня в 18:33
Що значить, насварила? Притрушена якась чи шо? Мені 46 і я теж бекаю. Як на це можна налаштуватись?
Там все розмивчато• 04 июня в 18:33
Моєму малому зробили зліпки хвилин за 5. Терпів, хоча важкувато, відволікали як могли. Вже майже рік носить апарат.
Спробуйте до іншого лікаря, менш нервового
автор ГонУрова дівка • 04 июня в 18:34
Ответ дляПес Патрон
сколько ребенку?
9 років буде скоро
Пес Патрон• 04 июня в 18:37
Ответ дляГонУрова дівка
9 років буде скоро
попробуйте обьяснить что бы дышал носом, а не ртом
вы уже делали это раньше, тот же врач был?
что изменилось?
автор ГонУрова дівка • 04 июня в 18:43
Ответ дляПес Патрон
что изменилось?
Ні, лікар інший. Попередня ортодонт тільки з пластинами працює, а нам треба серйозніше лікування.
В процесі просили щоб дихав носом. Там треба на обидві щалепи робити відбиток. Потім на відбиток ще рідину. Тобто 4 рази ложку в рот запихувать.
З другого разу перший відбиток зробили, а все решта не вийшло і на смарку
Рожки-да-ножки• 04 июня в 20:26
Попросите чуть меньше ложку, это легче переносится. Вот меньше ложка и это работает, недавно ребенку снимали. Дышать носиком. Может другой врач, теперь сложнее настроится(
Помню еще свои впечатления от слепка этого. Сочувствую
автор ГонУрова дівка • 04 июня в 21:59
Ответ дляРожки-да-ножки
Сказала це найменша ложка. Але візуально мені вона тоже здалась великою. Я подуиала, що я не розбираюсь.
Каже всі діти в неї цією ложкою беруть відбитки
Рожки-да-ножки• 04 июня в 22:05
Ответ дляГонУрова дівка
Моему ребёнку было как и вам 9, и нам предлагали две ложки. Узкая челюсть. Пробуйте другого врача, удачи вам
Рожки-да-ножки• 04 июня в 22:06
И сначала примеряли без материала, удобно ли
автор ГонУрова дівка • 04 июня в 22:10
Ответ дляРожки-да-ножки
Міряли, він бекав ще без нього. Що вже казати з ним.
Я така засмучена що вам і сказати.
Вийшли обригані, насварені, розгублені.
Думаю тепер, може, це доля. Може так треба.
Бо надто складне лікування намудрувала лікар
Рожки-да-ножки• 04 июня в 22:14
Ответ дляГонУрова дівка
Я така засмучена що вам і сказати.
Вийшли обригані, насварені, розгублені.
Сразу неудобно, зачем мучить, от жеж врач. Может у него не было достаточно ложек этих.
А что вам намудрили, у нас будет с лицевой маской, несьемная пластина. Второй этап лечения
Рожки-да-ножки• 04 июня в 22:15
Наругали, за ваши же деньги при том что он видел и без материала что ребенок не сможет. И это рефлекс, тут не потерпишь. Слов нет. Меняйте врача, их очень много
Рожки-да-ножки• 04 июня в 22:16
Иногда надо обойти больше 3 врачей за вторым мнением. Вы в каком городе
Рожки-да-ножки• 04 июня в 22:21
Носили Марко росса, что там терпеть, немного давление посое прокрутки. Не нравится мне ваш врач. Упрёки, это гос врач?
автор ГонУрова дівка • 04 июня в 22:21
Ответ дляРожки-да-ножки
А як це з лицевою маскою?
Ми домовились на Марко Росса на попередній консультації. І ось вже прийшли його ставить. І тут вона каже я подумала, що вам треба не тільки вшир розширять щалепу, але і вздовж. Я вам складніший апарат зроблю, додам пружинки, на певному етапі активую і поносите місяців 9 оце. Пружини здвинуть шості зуби далі. А щоб цей результат зберегти, то поставлю підтримуючий апарат потім поки зуби постійні не виростуть і паралельно брекет на 4 передні зуби. А там як все виросте брекет систему, після неї пару років капу поносите, а краще до кінця життя її носить.
Я і сіла
автор ГонУрова дівка • 04 июня в 22:22
Ответ дляРожки-да-ножки
Ложок ціла коробка була доречі
Рожки-да-ножки• 04 июня в 22:22
Вот старое фото, такой приецип
автор ГонУрова дівка • 04 июня в 22:22
Ответ дляРожки-да-ножки
Бровари
Рожки-да-ножки• 04 июня в 22:23
Сначала была обычная Марко росса, теперь немножко надо ещё расширить м вперёд. Поэтому такая маска. Врач у нас по рекомендации, Киев.
автор ГонУрова дівка • 04 июня в 22:24
Ответ дляРожки-да-ножки
Да, я піду ще до іншого. Вже записалась
Рожки-да-ножки• 04 июня в 22:24
Пойдите за планом лечения ещё к кому то, со снимками. Я ходила, тк эта маска напрягает. И после осмотра побс снимки второй врач сказал да, надо.
Может ваша врач перемурила, можно проще
Рожки-да-ножки• 04 июня в 22:26
Тут ещё важен контакт с ребёнком, не думаю что после такой примерки он пойдёт к этой опять. Удачи вам с врачом и здоровых зубок!
автор ГонУрова дівка • 04 июня в 22:27
Ответ дляРожки-да-ножки
Дякую. Взаємно