Кто крайний?• 14 мая в 22:15
Маленькі діти і зуби
Дитині 3,5 років, вже давненько як в нього зʼявився карієс на декількох зубах. Я все тягнула, але записала до дитячого стоматолога, і як іти до нього, він розридався, просто істерика - не піду і все, на руках не давався нести, страшно йому було йти до лікаря. Домовились що в інший раз підемо, тоді запис відмінила. Зараз розумію, що тягнути нікуди, карієс великий.
Сам лікувати не дасть, наркозу дуже боюсь, але розумію, що це єдиний варіант…
Розкажіть як ви своїм малим дітям лікували зуби?
Кто крайний?
• 14 мая в 22:16
І порекомендуйте лікаря/мед центр, куди можна звернутись в Києві.
Дякую
Кто крайний?
• 14 мая в 22:16
Ответ дляЯ не тону
Домовлялися. Обійшли трьох. Знайшли її лікаря
Під наркозом лікували?
Шпондєр• 14 мая в 22:17
Общий наркоз. И себе, и малому. Но не из-за страха, нас местная анестезия не берет, патология нервных волокон.
фрау Гітта• 14 мая в 22:17
Ребенок никогда не был у стоматолога и боится? Отменили вы зря, теперь и ребенок понял, что можно не пойти , и кариес больше, лечить тяжелее
Я не тону• 14 мая в 22:17
Ответ дляКто крайний?
Під наркозом лікували?
Ні. Тож пишу, що домовлялась з дитиною, тобто, щось їй за це купувала, якщо дасть ’попилососить зуба’ лікарю
marishka1001• 14 мая в 22:17
Тільки не наркоз,будь ласка. Хай вже той карієс...але в останній час дуже погані новини про ці речі. Я б не робила нічого,якщо не болить
Херсон це Україна• 14 мая в 22:17
Моему 4. Сначала нашла видео в тик ток с одним врачом, которая детей облизывает и показала ему как это будет происходить, что там мультики, наклейки и прочая лабуда. Когда мы шли к врачу, то он уже знал, что нужно будет открыть рот и там будут чем то жужжать. Плюс у него щётка электро, так что жужжания он не боится. Уже 7 зубов сделали без наркоза, но она делает по одному и очень быстро.
И, кстати, ребёнок у меня сорвиголова, после такого первого второго не хочется. Это я к тому, что у кого то паиньки, которых легко уговорить
Я не тону• 14 мая в 22:18
Ответ дляШпондєр
Може мед сон? Бо загальний передбачає інтубацію
Кто крайний?
• 14 мая в 22:18
Ответ дляфрау Гітта
Так а як нам треба було піти? Він вцепився в двері квартири, ридав, на руках навіть не могла віднести, не давався. Це було просто нереально!!!
Карієс вже дуже великий
Усатая полосатая• 14 мая в 22:19
Ми в клініці Дубнової лікували. Дорого. Але там лікарі примусово не лікують, розмовляють, знайомляться, все в ігровій формі. Спробуйте.
Ми лікували в наркозі, особлива дитина.
Усатая полосатая• 14 мая в 22:20
Ответ дляmarishka1001
Ви серйозно?
Шпондєр• 14 мая в 22:20
Ответ дляЯ не тону
Может у вас и медсон, откуда мне знать. Я про свою семью написала.
Дон Пэдро• 14 мая в 22:21
Навіщо ви дитину лякаєте, звідки він в 3,5 роки знає, що треба боятись стоматолога? Сказали йдемо до лікаря на огляд, подивиться на твої зубки і все. До педіатра ж якось водите.
из_под_тишка• 14 мая в 22:21
Нам в дубновой насчитали на 25 тыс лечение, на зоологической 11 обошлось, 8 зубов пролечили под наркозом
Плакулька• 14 мая в 22:21
Не медсон и не наркоз, тоже новости читаю. И ищите детского опытного врача. Ходите каждые полгода профосмотр, если не больно то не страшно лечить. Когда только начинается кариес.
И почему бояться, подготовится в игровой форме. Или вы уже лечили с болью?
Я не тону• 14 мая в 22:21
Ответ дляШпондєр
То як міг лікувати стоматолог, якщо інтубації роблять тільки в операційних, а не стоматологіях?
В роті трубка від швл, як туди стоматолог полізе?
Шпондєр• 14 мая в 22:21
Ответ дляУсатая полосатая
Ми лікували в наркозі, особлива дитина.
Там был Ковнацкий, чудесный доктор!
фрау Гітта• 14 мая в 22:22
Ответ дляКто крайний?
Карієс вже дуже великий
А как вы его вообще в больницу водите?
Кто крайний?
• 14 мая в 22:22
Ответ дляmarishka1001
Болить вже( сьогодні перший раз сказав, що зуб болить( в мене вже істерика, постійно думаю що з тими зубами робити.
Я дуже боюсь йому наркоз робити, ми ще ніколи не робили нічого у лікаря, були два рази з соплями у терапевта і то він вже не памʼятає. Один раз в рік здавали кров планово. Все. Жодних щеплень, препаратів, ліків не було, тому переживаю як наркоз перенесе.
Усатая полосатая• 14 мая в 22:22
Ответ дляШпондєр
Там был Ковнацкий, чудесный доктор!
В нас Ричік була. І анестезіолог, яки зараз в ЗСУ.
из_под_тишка• 14 мая в 22:23
Ответ дляКто крайний?
Сделаете кардиограмму, сдадите анализы, вместе с доктором примите решение по поводу наркоза
Кто крайний?
• 14 мая в 22:24
Ответ дляХерсон це Україна
Ви мені трохи вселили надію ❤️
Шпондєр• 14 мая в 22:25
Ответ дляЯ не тону
Вы, простите, в каком селе живёте?. В стоматологиях есть анестезиолог, аппарат для дыхания этот. Во рту трубка, рот открыт, глаза заклеены пластырем, стоматолог лечит.
Я не тону• 14 мая в 22:25
Ответ дляШпондєр
Це мед сон
Трубка слину відкачує
Усатая полосатая• 14 мая в 22:26
Ответ дляКто крайний?
Звідки дитина знає, що зуби лікувати боляче? То ж десь почула
Кто крайний?
• 14 мая в 22:26
Ответ дляДон Пэдро
Не вожу, немає потреби. Він не хворіє нічим, щеплення не робимо
Шпондєр• 14 мая в 22:27
Ответ дляЯ не тону
Це мед сон
Трубка слину відкачує
Слюноотсос - это не трубка в горле
И эти люди ходят на выборы
Не удивительно, шо страна в полной жопе
Дон Пэдро• 14 мая в 22:27
Ответ дляКто крайний?
То звідки дитина знає, що стоматолога треба боятись? Напевно ж тому, що мама сто разів сказала, ти ж тільки не бійся, нічого страшного тобі не робитимуть.